Ugrás a kommentre

3x20 - Citadel Rescue


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Átprogramoztak egy sika B1-est,és befestették kékre :D

Tömören ez. A B1-es OOM szériája a színes droidok, a vörös a testőr/biztonsági, a kék a pilóta, a sárga a parancsnok. Ezek önállóbbak és célspecifikus programjuk van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tömören ez. A B1-es OOM szériája a színes droidok, a vörös a testőr/biztonsági, a kék a pilóta, a sárga a parancsnok. Ezek önállóbbak és célspecifikus programjuk van.

 

 

Én eddig mindegyiket egy kaptafára vettem. Mindegyik kicsit kótyagós. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig mindegyiket egy kaptafára vettem. Mindegyik kicsit kótyagós. :D

Egen, esze egyiknek sincs több :lol: Bár volt az az Ambushban, amelyiket úgy léptették elő. Az egész józan volt. Kár, hogy szegényből Yoda nudlit csinált :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól láttam, hogy a végén szinte az egész Jedi tanács a platformon van?

12-ből 7-en ott vannak. Elég ritka a háború alatt, hogy egyszerre ilyen "sok" Tanácstag tartózkodik egy helyen. Arra vagyok kíváncsi, hogy Adi Galliát és Eeth Koth-ot hogy fogja majd felváltani Stass Allie és Agen Kolar. A Rend elhagyását nem tartom túl valószínűnek, úgyhogy szerintem nem Piell volt az egyetlen "nevesebb" Jedi, aki a TCW-ben lelte halálát. Érdekes lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12-ből 7-en ott vannak. Elég ritka a háború alatt, hogy egyszerre ilyen "sok" Tanácstag tartózkodik egy helyen. Arra vagyok kíváncsi, hogy Adi Galliát és Eeth Koth-ot hogy fogja majd felváltani Stass Allie és Agen Kolar. A Rend elhagyását nem tartom túl valószínűnek, úgyhogy szerintem nem Piell volt az egyetlen "nevesebb" Jedi, aki a TCW-ben lelte halálát. Érdekes lesz. ;)

Voltaképpen, nem feltétlen kell meghalniuk se nekik, és csak az ep3 miatt Piell-nek sem kellett volna, legalábbis, ha a TCW követi az EU-s Jedi Tanácsot. Aszerint csak öt Tanácstag van, akik egy életre tagjai annak, négyet hosszú időre, több évre választanak be, és hármat csak egy rövid időre, néhány ülésre. Mondjuk ez megint olyan dolog, amit az ep2 lazán cáfol, mert bár Yoda, Windu, Plo, Tiin és Ki-Adi megvannak öten, és csak ők vannak végig a Tanácsban az ep1-től az ep3-ig (vagyis megvan az öt életfogytos), viszont a többiek már nem jönnek ki, hiszen az ep1 és 2 között csak két Tanácstag változott: Yarael Poof helyére beült Coleman Trebor (akinek leváltását aztán Jango indítványozta :) ), Yaddle helyére pedig Shaak Ti. Az ep2 és 3 között meg a Tanács fele megváltozott.

Mondjuk még igazán megcsinálhatnák a kimaradt Tanácstagokat: Yarael Poofot, Yaddle-t (érdekes lenne Yoda mellett egy másik ugyanolyan fajúnak kicsit több teret adni), Oppo Rancisist, Depa Billabát, Agen Kolart, Stass Allie-t és Coleman Kcajt. Plusz még a többi ismert Jedit. Mondjuk már így is szép teljesítmény, és tényleg, azok után, hogy Piell meghalt, kezdhetünk aggódni Barrissért is. Na, az ő halála még drámaibb lenne, mint Piellé volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült valahol egy SW rajongónál, hogy minek kellett titokban egy csapatnak behatolni, hogy kiszabadítsanak pár embert ha egyszer a trilógia végén odaküldik a teljes flottát?

Szerintem meg igen is jól volt megoldva, hogy titokban behatoltak és úgy próbálták meg az egész mentőakciót titokban végrehajtani. Hiszen, ha egyből a flottát küldik, akkor kivégzik a szepik a túszokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült valahol egy SW rajongónál, hogy minek kellett titokban egy csapatnak behatolni, hogy kiszabadítsanak pár embert ha egyszer a trilógia végén odaküldik a teljes flottát?

Szerintem meg igen is jól volt megoldva, hogy titokban behatoltak és úgy próbálták meg az egész mentőakciót titokban végrehajtani. Hiszen, ha egyből a flottát küldik, akkor kivégzik a szepik a túszokat.

Szerintem is teljesen jól látod. Épp az volt a lényeg, hogy a flotta küldésekor már nem volt szepi kézen egy korábbi fogoly sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltaképpen, nem feltétlen kell meghalniuk se nekik, és csak az ep3 miatt Piell-nek sem kellett volna, legalábbis, ha a TCW követi az EU-s Jedi Tanácsot.

Épp ebből a részből derült ki, hogy a TCW készítőit nem feltétlenül érdekli az EU (Ventress és a mandaloriaiak esetében is csak minimálisan figyeltek oda erre). Remélem később még láthatjuk az említett Jedik halálát, ezzel is kizárva azt, hogy valami rókabőrlehúzás jellegű EU-ban visszatérjenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is. :D Jöhetne még belőlük hasonló.

Szerintem is.

És teljesen logikus, hogy a Köztársaság ilyenekhez folyamodik, úgyis folyamatosan csökken a klónok és a Jedik száma.

Mondjuk az lenne a nagy fogás, ha tudnának szerezni még kommandós droidokat, vagy droidekákat, esetleg SBD-ket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szerintem is.

És teljesen logikus, hogy a Köztársaság ilyenekhez folyamodik, úgyis folyamatosan csökken a klónok és a Jedik száma.

Mondjuk az lenne a nagy fogás, ha tudnának szerezni még kommandós droidokat, vagy droidekákat, esetleg SBD-ket.

 

Vagy rákdroidokat,pókdroidokat, Tűzzápor droidokat és még lehetne sorolni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom abból gondolod, hogy a végén már teljesen ellepték a kis "szigetet" hőseink voltak :D

Igen, és oda csak a láván átjutva kerülhettek. Ez azért is érdekes, mert sok olyan elem van rajtuk (pl. a nagy szemek), amikről azt hinné az ember, hogy sérülékenyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, amellett, hogy mérföldekkel javul a sorozat színvonala évadról-évadra, részről-részre egy-két baki becsúszhat.

Szerintem itt is erről van szó.Egyszerűen nem gondoltak erre, de a rákdroidok előbukkanása hatalmasat dobott a rész monumentalitásán, ezért vétek lett volna kihagyni.

Ezzel a jelenettel akarták érzékeltetni, milyen kevés időn múlt a küldetés sikere.Azt nem gondolnám, hogy a rákdroidok nem "olvadnak" el, szerintem ez egyik droidtípusra sem jellemző.

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, amellett, hogy mérföldekkel javul a sorozat színvonala évadról-évadra, részről-részre egy-két baki becsúszhat.

Szerintem itt is erről van szó.Egyszerűen nem gondoltak erre, de a rákdroidok előbukkanása hatalmasat dobott a rész monumentalitásán, ezért vétek lett volna kihagyni.

Ezzel a jelenettel akarták érzékeltetni, milyen kevés időn múlt a küldetés sikere.Azt nem gondolnám, hogy a rákdroidok nem "olvadnak" el, szerintem ez egyik droidtípusra sem jellemző.

Ez nem biztos, hogy hiba. :) Viszont van egy másik mozzanat ami szintén érdekes. Konkrétan arról van szó, amikor Anakin és a klón átlövi a kábelt a szigetre. A következő jelentben ezek a drótok már a sziklából indulnak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.