Ugrás a kommentre

Derb videói. Véleményt mondó topic. Kivánság lista:Mi legyen


Derb

Milyenek Derb videói?  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenek Derb videói?

    • Jeles
      5
    • 4
    • Közepes
      5
    • Gyenge
      0
    • Rossz
      0
    • Ne is beszéljünk róla!
      1


Ajánlott hozzászólás

És hoppá.Kész is van. Kicsit unatkotam ma reggel. Nem külömböző filmekből mert az összeset nem tudtam még beszerezni.De kezdésnek jó lesz.

Kicsit több mint 9 perc és a legszebb és legjobb Nightwish számra készítettem.Legalább is szerintem az. 74 Mb. Kicsit nagy. :lol: A Windows Madia Player-en az 50%-os nézési képarányt javaslom. :-)

 

dargo.extra.hu/obi ghost.wmv

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tisztelt barátaim.

 

Mára világossá vált (mondhatják vagy gondolhatják egyesek,hogy milyen gyorsan is jöttem rá),hogy a videóim iránti érdeklődés aláfagyott. Akik eddig megnézték azok nem nézik már. Ilettve akik nézik is csak olyanyira,mint a többiek. Egy videóvágásban konkurens ember akit nem kívánok névszerint megnevezni (aki továbbra is barátom marad ennek ellenére) 4 szeresen köröz le a szakmában. Illetve közelgő költözésünk (ami szombatra esedékes) internet elvesztés hiányában abba hagyom a klipvágói tevékenységemet.Eddig is szinte magamnak vágtam a videókat és ez néha tuhel néha pánattal jelezte magát nálam. Elhiszem,hogy unalmasak a videóim.Lerágottak,ismételek.Elhiszem és tudom. Mért nem tettem ellene semmit. Talán azért

mert magán életem gondjai közbeszóltak. ennek elnére a vágást gyakorlom mert szeretem csinálni.De itt sem máshol soha többé (aszthiszem jogosan mondhatom) nem teszem közzé a videókat. Az oldal tovább megy és ahogy tudom feltwezsem az uj klipeket.

 

Amenyiben ezt máshogy gondoljátok,hogy szeretnétek,hogy azért vágjam és közzé is tegyem azért szóljatok. Mert nem magamnak csináltam és csinálom a videókat hanem eddig is és most is nektek csináltam,hogy a nehéz nap után valami viccesel kicsit viditóbb vidámabb klipet lássatok.

Gondolkodást első segítve itt van (a talán az utolsó) uj klipem:

 

dargo.extra.hu/take on me sw.rm

 

Figyelem: RM formátum. A Windows madia player classik játsza le.

 

UI: Misskarrde ha megvan még az az Rm fájl ami Az utolsó csilagharcos c. filmhez csináltam klipet. Azt légyszives majd küld át MSN-en ha lehet.Én a gépemről már töröltem régen véletlenül.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na RM. Hogy a nyűbe találtak ki téged azok a drága fejlesztők? :)

Mindegy, csak akad itt valahol egy lejátszó. Asszem van a gépen egy.

azért csináltam RM-re mert az átlagos WMv fájlt amit a program 150 mb-ban ment el.Az Rm-et 2-3 Mb-ban :yeah: Tudom,hogy akép nem a legjobb.De fel lehet ismerni a képkockákat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyesbítés,hogy érthetőbb legyen. :yeah:

 

"De itt sem máshol soha többé (aszthiszem jogosan mondhatom) nem teszem közzé a videókat. Az oldal tovább megy és ahogy tudom feltwezsem az uj klipeket."

 

Az a rövidített verzió volt. nem teszem közzé.De akit érdekel az ha ránéz időnként az oldarra találhat uj videókat mert gyakorlok.De "hivatalosan" nem teszem közzé a fórumokon a videókat linkekkel. Akit érdekel megnézi.de többi nem fogok fáradoni azért,hogy szólok,hogy van mert senki nem nézi.Akkro mia ló f... nak görcölök.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Hát ittvan a második is. ez a kettő született a költözés óta. :-)

 

http://derb.extra.hu

 

Ui:Mostmár közvetlenül az oldalról is lelehet szedni a legfelső 2 az.

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ittvan a második is. ez a kettő született a költözés óta. :-)

 

http://derb.extra.hu

 

Ui:Mostmár közvetlenül az oldalról is lelehet szedni a legfelső 2 az.

Koma abba ne hagyd.Ez valami hihetelen jó videó(Go to go wonders).A zene tökéletesen illik rá.Amúgy is kedvelem a Nightwish-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszenek, de a másodikra ráférne egy kis képi restaurálás. Persze lehet hogy annak is megvan az oka (talán a wmv formátum) hogy miért olyan amilyen.

De attól még nagyon jó és az első is. :?

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszenek, de a másodikra ráférne egy kis képi restaurálás. Persze lehet hogy annak is megvan az oka miért olyan amilyen.

De attól még nagyon jó és az első is. :?

Sajnos a kép azért ilyen mert ilyenben tudtam menten úgy,hogy ne legyen 6000 mb a mérete a videónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Landosnak a zenéjével van bajom, de nem szeretem a Noxot, azért :P A vége megoldás marha jó, nagyon tetszik :D

A másik zenéje viszont nagyon bejön, szuper a zene, és még a kliphez is oké. A klip remek, nagyon jók ezek a forgatásos jelenetek benne, gratula :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Landosnak a zenéjével van bajom, de nem szeretem a Noxot, azért :) A vége megoldás marha jó, nagyon tetszik :D

A másik zenéje viszont nagyon bejön, szuper a zene, és még a kliphez is oké. A klip remek, nagyon jók ezek a forgatásos jelenetek benne, gratula :rock:

Nagyon jó a "gtowonders" és a Lando-s is! Bár számomra mindig furcsa más zenét hallani SW alatt, de ezek mégis üdítő kivételek voltak. :D

 

Grat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Az én első klippem se Star Warsos.

Kedden be is raktam a Youtube-ról a zenébe, de aki akkor fenn volt még csak bele se nézett abba a topikba. Jó dolog az a "bejelentkezett felhasználók". Azután hogy beraktam ott lógtam rajta és addig frissítgettem amíg egyedül nem maradtam a fórumon úgyhogy ki is töröltem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én első klippem se Star Warsos.

Kedden be is raktam a Youtube-ról a zenébe, de aki akkor fenn volt még csak bele se nézett abba a topikba. Jó dolog az a "bejelentkezett felhasználók". Azután hogy beraktam ott lógtam rajta és addig frissítgettem amíg egyedül nem maradtam a fórumon úgyhogy ki is töröltem, vissza meg nem rakom.

Talán úgy vannak vele néhányan hogy érdekeset nem vagyok képes berakni.

Meikröl van szó?Én nem is tudtam róla,hogy csináltál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meikröl van szó?Én nem is tudtam róla,hogy csináltál.

Azt nem is lehetett tudni ha nem foglalkozott vele senki miután beraktam. Azt ugyan nemtom hogy te itt voltál-e akkor.

A hollóból csináltam a "The Cure" Burn című számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem is lehetett tudni ha nem foglalkozott vele senki miután beraktam. Azt ugyan nemtom hogy te itt voltál-e akkor.

A hollóból csináltam a "The Cure" Burn című számára.

A Holloból. az jóé azt szeretem. át tudod,valahogy küldeni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már átlinkeltem.

A zenét még nem hallotam. De nagyon tedszik. És a klip is szuper. Sok vágág remek zenére. :clap: Kifejezetten tedszik. Ez az első rész ugye? Régen láttam már a filmet. Csak a másodikat láttam dvd-n a boltokban. Na azt nem láttam az milyen? Te láttad már? És a hármat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Rog! Ne vegyél már mindent személyes sértésnek! Majd aki akar, az reagál a videódra. Lehet, hogy időbe telik, nem kell türelmetlenkedni.

ON

OFF

Engem nem a reakciók hiánya kavart fel mert azok már egyáltalán nem izgatnak, hanem az hogy ha valaki frissít akkor csak látja tán hogy valahol új komment van és bele se néz.

A külvilágbe benéztek, voltak a filmekben és a sorozatokban is de a zenében nem.

Lentebb írtam hogy figyeltem ki hová lép be.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.