Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Basszus, Bomarr, megvezettél az avataroddal. A 4x14 - A Friend in Need topikjában ott vakarom a fejem értetlenül, hogy Ody miért tőled idézett, amikor nem is te írtad, hisz az nem a te avatarod, hanem másé (kinek volt ilyen Vaderes avatárja itt? én barneznak néztem, de nem vagyok benne biztos, hogy neki volt Vaderes... :para: ). Aztán csak leesett az ejtőernyős húszas, hogy talán a nicknevet kéne olvasnom. :) Amúgy frankó Vader! :D

 

Én nem játszok. :P

Ha lesz Tarfull, én sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók ezek Ági, de muszáj két naponta avatart cserélni? :)

 

Köszi neked is :) Mi az,hogy két naponta? Ez inkább másfél(?) hét volt :D

 

Had cserélje, ha neki ahhoz van kedve. :) De Ágki, a következő miért morcos? :D Van valami különösebb oka? :D

 

Azért cserélgetem,mert van jó pár kész avatárom és elméletileg tudjátok,hogy nem tudok várni; ezért bizonyos időközönként muszáj valami újat beraknom :) Ja,és azért lesz morcos,mert jelenleg az van raktáron :P De természetesen mosolygósat is fogok keresni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Sky-nak kissé elege van abból, hogy valamiért csaknem minden hozzászólásodban szerepe van. Türelmes voltam veled, tényleg. De utoljára, szépen kérlek szállj le rólam meg a "témáról".

A téma? Ja, azt már tisztáztuk, nem emlékszel? :) Csupán kíváncsi voltam honnan van a kép. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa!

 

Hogy merted leváltani Ahsokát? Örök harag!

 

Nyugi, csak poénkodom. :D Ez a Maulos kép valami baromi hangulatos. :)

Ejnye, már azt hittem, hogy tényleg. :D Leváltottam, mert meguntam, bár ez nálam hétköznapi eset. :) Köszönöm szépen. ^.^ Bár valaki megint tuti bele fog kötni, hogy mi köze ennek a Jedi Historianhoz. :D Fuh, látnátok a kollégiumi szobámat, most tele van ragasztva ilyen EU-s festményekkel, amely a régi idők nagy eseményeit és alakjait ábrázolja, igazi Jedi Historian Researcher Room. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.