Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Dzséjthez hasonlóan én is csak évad-előzeteseket nézek (oké, plusz a 100-dik részes elözetes) és én is csak annyira emlékszek a legutóbbiból, hogy nagyon tetszett. Ez szerintem nem is feltétlenül a feledékenységről szól: ilyen pillanatokra felvillanó képeket egyszerűen nehéz hosszútávon elraktározni egyetlen nézés után.

 

Egyébként meg ha történetesen Dzséjt a trailer minden egyes tizedmásodpercére emlékszik akkor is nyugodtan beírhatta volna ugyanezt ugyanezekkel a szavakkal. Moderátorként az egyik feladata, hogy jelezze ha valaki szembemegy a lefektetett szabályokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában véve nagyon ritkán nézek trailereket, szóval nálam fixen spoiler lett volna. Ahogy lentebb elhangzott, Dzséjt moderátorként is eljár, amikor szóvá teszi a spoilerezést, így duplán is jogosak az ilyen észrevételek, és ha ez folyamatosan megy, nem csoda, ha kicsit erélyesebben szólja meg.

Nem mellékesen, én is az avatarok alapján nézem a hozzászólókat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Üdv hercegnő. :) Ez a Rancor nem iszik sokat. Egyébként a Te avatarod ütősebb. Bár nem csodálom, amikor egy avatar készítő mester van a háttérben. :D

 

44 ezer hsz..kemény.

off:

Ja igen, és bemutatom Princessleia-t.

Sajnos neki is érvágás volt Werebazs/Filoni vitatott spolilere, így nem azzal az elánnal vág bele a fórumba, mint ahogy a Catch of the Jedi felspanolta.

De Ahsokáról biztos lesz pár gondolata, esetleg mobilról gyerekaltatás közben...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv hercegnő. :) Ez a Rancor nem iszik sokat. Egyébként a Te avatarod ütősebb. Bár nem csodálom, amikor egy avatar készítő mester van a háttérben. :D

Üdv. Nem a lenti hozzászólással akartam debütálni,de Csoli mester elkészítve az avataromat nem lépett ki,így a rancoros-sörözős hozzászólás az övé.Talán a következő résszel kapcsolatban villantok valamit,bár a fórumot olvasgatva nagyon is laikusnak érzem magam a fanatikusok mellett. :)

Szerkesztve: - PrincessLeia
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez az avatar. :D

Gondoltam, hogy neked tetszeni fog. :D

 

44 ezer hsz..kemény.

Naponta 15 hozzászólás. Nem is sok. :)

 

Üdv. Nem a lenti hozzászólással akartam debütálni,de Csoli mester elkészítve az avataromat nem lépett ki,így a rancoros-sörözős hozzászólás az övé.Talán a következő résszel kapcsolatban villantok valamit,bár a fórumot olvasgatva nagyon is laikusnak érzem magam a fanatikusok mellett. :)

Üdv a fórumon hercegnő! Örülök, hogy végre csatlakozni tudtál. A Te véleményedre is számítunk, mert itt nincs olyan, hogy laikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Érdekes az avatár választásod Ody, alig egy órával ezelőtt megalapítottam az Anti-Disney Szeparatista Mozgalmat az SW Könyvek topikban. :D Persze felmerülhet a kérdés, hogy most nem válunk-e ugyanolyanokká, amilyenek annak idején a prequel utálók voltak, de az merőben más tészta volt. Ott nem lett kib*szva a néppel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi KisKósa. :) Ez most egy jó darabig megmarad. Jó ötlet a Liga. :) Támadunk! :D

Az lenne a jó, ha össze tudnánk szervezni egy nemzetközi petíciót. Szerintem lennének rengetegen, akik aláírnák. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lenne a jó, ha össze tudnánk szervezni egy nemzetközi petíciót. Szerintem lennének rengetegen, akik aláírnák. :D

Tuti... ahogy a prequel idején készült peticiókat is rengetegen irták alá. Az egyiket azt hiszem maga a TFN kezdeményezte (cseréljék le a Klónok támadása cimét mert bénán hangzik volt a jelszó azt hiszem). Sok sikert! Aztán nem meglepődni ha semmi hatása nincs :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tuti... ahogy a prequel idején készült peticiókat is rengetegen irták alá. Az egyiket azt hiszem maga a TFN kezdeményezte (cseréljék le a Klónok támadása cimét mert bénán hangzik volt a jelszó azt hiszem). Sok sikert! Aztán nem meglepődni ha semmi hatása nincs :D

Oh. >.< Erről nem is hallottam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.