Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Már nincs, aki elmeneküljön, az enyémtől futkos mindenki(nek a hátán a hideg :D).

 

Amúgy én szoktam váltogatni, de csak ritkán, ergo nem stimmel a fenti beskatulyázás :D

 

Karrde: Már annyira hozzászoktam, hogy ez a kép a te avatarod, hogy tök megdöbbentem, mikor ma rádöbbentem, hogy ez Anakin. Azt hittem, hogy egy nő. :D Szelektív észlelés, ugyebár :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Már annyira hozzászoktam, hogy ez a kép a te avatarod, hogy tök megdöbbentem, mikor ma rádöbbentem, hogy ez Anakin. Azt hittem, hogy egy nő. :D Szelektív észlelés, ugyebár :D

:D Kb. úgy is néz ki ezen a képen mint egy nő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mindig így szokott történni. Sima poénkodásnak indul, aztán meg elvesztem a fejemet, és mindenkit megsértek, közben meg nem gondolom végig, hogy mi lenne, ha velem csinálnák ugyanezt. :D Ezért is van az, hogy akármilyen közösségbe kerülök be, vagy kiutálnak onnan, vagy pedig én hátrálok ki. Remélem, ez nem így lesz. Elnézést kérek, Ody, és Oldfighter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Van benne valami, tényleg :D

 

Nekem az Anakin vs. Obi-wanos avatarja amúgy jobban tetszett Karrdénak, de ez a mostani ez meg... már MAGA Karrde :D

Amíg nem kapja elő a fénykardját addig engem nem zavar. :P

 

De amúgy tényleg elégé nőies itt a figura. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mindig így szokott történni. Sima poénkodásnak indul, aztán meg elvesztem a fejemet, és mindenkit megsértek, közben meg nem gondolom végig, hogy mi lenne, ha velem csinálnák ugyanezt. :D Ezért is van az, hogy akármilyen közösségbe kerülök be, vagy kiutálnak onnan, vagy pedig én hátrálok ki. Remélem, ez nem így lesz. Elnézést kérek, Ody, és Oldfighter.

Nem láttam a képet csak sejtem milyen lehetett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejjebb, 14:04-kor kolmilan belinkelte a forrásanyagot. :D

Azt láttam. És? :D Ti Karrde-val nagyon együtt nyomjátok. Profilból mind a ketten, sms írás mind a ketten.... Ennyire nem kell egyformának lenni. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt láttam. És? :D Ti Karrde-val nagyon együtt nyomjátok. Profilból mind a ketten, sms írás mind a ketten.... Ennyire nem kell egyformának lenni. :P

Csak megjegyeztem, mert kicsit lejjebb írtad, hogy nem láttad az avatarodat amit kolmilan ebből a képből vágott ki. :D

De most mond azt, hogy nincs igazam. :D

 

Az messze nem SMS írás, hanem fényképfunkció keresés. :P

De amúgy együtt csinálni bármi is, csak kettesben lehet igazán. :P:D:P

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt láttam. És? :D

Nem tudom elküldeni, mert másik gépnél vagyok, de csak annyi, hogy beraktam egy négyzetbe, a frenkie által takart részt némileg kipótoltam, lasszóval körbevágtam, és a hátteret kitöltöttem a fórumos háttérszínnel(22;22;22).

 

Oldiehoz a forrásanyag a "DON próbál érteni a mobilhoz" képről lett nyerve.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Már annyira hozzászoktam, hogy ez a kép a te avatarod, hogy tök megdöbbentem, mikor ma rádöbbentem, hogy ez Anakin. Azt hittem, hogy egy nő. :D Szelektív észlelés, ugyebár :)

Rám asszociáltál, tehát egy nőre :D Egyébként Zolié a kép, ő készítette ilyenre :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Anakin vs. Obi-wanos avatarja amúgy jobban tetszett Karrdénak, de ez a mostani ez meg... már MAGA Karrde :)

De jól emlékszel rá, szuper :) Nagyon szeretem azt a képet is egyébként, de ha már ez ennyire hozzám nőtt, nem cserélem le :D Még a végén nem ismernétek fel :P

De ez nagyon tetszik, amit írtál :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jól emlékszel rá, szuper :) Nagyon szeretem azt a képet is egyébként, de ha már ez ennyire hozzám nőtt, nem cserélem le :D Még a végén nem ismernétek fel :D

De ez nagyon tetszik, amit írtál :)

Én felismernélek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a brekusz helyett a nyilazósat akartam betenni. Rájöttem, hogy, akkor még a fórumról is törölnétek és a talikon is 30 méter távolságból mernétek hozzám szólni.

Ugyan Orki! Az íj típusától függően 100-300 méterről... De inkább csak 300-ról... :)

Egyébként meg csak nem lehetsz olyan veszélyes! Úgy tudom, volt már, aki túlélte a veled való találkozást... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.