Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Én egy darabig biztos nem váltok. Max a film után. :)

Na jóvan' ám, mi ez Lázadók 2.0?

tavaly is ezt mondtad, aztán egyszer csak közölted, hogy végül is; "ez is Anakin"..

Már most tudok neked egyet, a 2. trailer uccsó képkockáját! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jóvan' ám, mi ez Lázadók 2.0?

tavaly is ezt mondtad, aztán egyszer csak közölted, hogy végül is; "ez is Anakin"..

Már most tudok neked egyet, a 2. trailer uccsó képkockáját! :rock:

:lol:

Becsületemre legyen mondva, csak 8 nappal a film előtt adtam be a derekam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Váltottam a Rouge One tiszteletére. Év végéig már ez marad, vagy esetleg más RO avatar. :)

Ez korán volt! Sebaj. ;) Az RO avatar csomagot gondoltam majd kb. a Mikulás hozza és akkor szervezek egy csoportos átállást is.

De jobb előbb, mint később..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy darabig biztos nem váltok. Max a film után. :)

 

Na jóvan' ám, mi ez Lázadók 2.0?

tavaly is ezt mondtad, aztán egyszer csak közölted, hogy végül is; "ez is Anakin"..

Már most tudok neked egyet, a 2. trailer uccsó képkockáját! :rock:

 

 

:lol:

Becsületemre legyen mondva, csak 8 nappal a film előtt adtam be a derekam. :P

 

 

Pontosan nem tudtam volna, de emlékszem. Ne állj ellen! "Így lesz ez veled idén is.."

Donát! Tetszik az avatarod!! :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Üdv! Nos elkezdtem a Rogue One-hoz az ideji avatar-csomag legyártását!

Ezúton is köszönöm a képcsomagot! Az tudja kinek, akitől kaptam! ;) Sokat segtíett. Elég sok abból került ki.

Ha jók lesztek a Mikulás elhozza idén is a csomagot!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csubi ma úgy döntött hogy elmegy téli álmot aludni. Tavasszal majd visszajön mert akkorra biztos felébred. A zsiványos avataromra való váltásig marad Fekete Macska és a zsiványos avatarozásom után tavaszig asszem újra visszajön. Még nemtom hogy lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csubi ma úgy döntött hogy elmegy téli álmot aludni. Tavasszal majd visszajön mert akkorra biztos felébred. A zsiványos avataromra való váltásig marad Fekete Macska és a zsiványos avatarozásom után tavaszig asszem újra visszajön. Még nemtom hogy lesz.

Örülök, hogy csatlakozol majd! Még egy két napig visszatartom a csomagot, néha még bővül is a napokban..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem terveztem kimaradni abból az akcióból. Eredetileg csak a leendő saját kreálású avataromat akartam használni (jó ideje mindig én kreálom az avatarjaimat és nagyon ragaszkodom az épp aktulishoz) mint a TFAs akció esetében de most hogy újra felhoztad a csomagot úgy döntöttem hogy egy ideig először az enyémet használom utána pedig átváltok a Tieid valamelyikére...:)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem terveztem kimaradni abból az akcióból. Eredetileg csak a leendő saját kreálású avataromat akartam használni (jó ideje mindig én kreálom az avatarjaimat és nagyon ragaszkodom az épp aktulishoz) mint a TFAs akció esetében de most hogy újra felhoztad a csomagot úgy döntöttem hogy egy ideig először az enyémet használom utána pedig átváltok a Tieid valamelyikére...:)

Oké, természetesen nem muszáj az "enyémre" váltani..Elég, ha R1-osra váltunk minél többen. Persze megtisztelő, ha néhányan a csomagomból választanak majd, de főleg azért készül, hogy legyen, ha bárkinek kellene, főleg az újabb avatarvagdosásban tapasztalatlan tagoknak..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor is váltok majd!. :D

A TFAs akció iidején nem volt eszemben ilyesmi. Túlságosan ragaszkodtam ahhoz az avatarhoz. Legalábbis úgy emlékszem jó sokáig használtam.

Amúgy érthető és logikus a csomagok elkészültének az oka. Sejtettem hogy olyasmi áll a háttérben. A csomagok megkreálása is becsülendő dolog. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megoldható de gif-nél szerintem nem igazán célszerű. Azt tapasztaltam hogy minél nagyobb a gif pixeles mérete, annál maszkerosabb a kép. Plusz az adatméret is jó nagy lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.