Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem sokára megkezdődik a labdarúgó Európa Bajnokság.

A szokásos szabályok mellett indul majd tippjáték. Minden nap lehet majd tippelni a következő napi meccsekre (ez az első 12 napon napi 2 meccs). Telitalálat esetén 3 pont jár majd a helyes tippért (ha 2-1-et tippelsz, és 2-1 lesz = 3 pont) a győztes / döntetlen eltalálásáért 1 pont jár (4-3-at tippelsz, de 1-0 lesz vagy 0-0-t tippelsz, de 2-2 lesz).

 

A pontok minden kör után összesítésre kerülnek. Az egyeneskieséses szakaszban is folytatódik a küzdelem, de azt majd elmondom, ha odaértünk.

 

Remélem, minél többen fogtok majd játszani! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Monacotól mit vársz? :)

Legalább szép a város. :D

 

Nem sokára megkezdődik a labdarúgó Európa Bajnokság.

A szokásos szabályok mellett indul majd tippjáték. Minden nap lehet majd tippelni a következő napi meccsekre (ez az első 12 napon napi 2 meccs). Telitalálat esetén 3 pont jár majd a helyes tippért (ha 2-1-et tippelsz, és 2-1 lesz = 3 pont) a győztes / döntetlen eltalálásáért 1 pont jár (4-3-at tippelsz, de 1-0 lesz vagy 0-0-t tippelsz, de 2-2 lesz).

 

A pontok minden kör után összesítésre kerülnek. Az egyeneskieséses szakaszban is folytatódik a küzdelem, de azt majd elmondom, ha odaértünk.

 

Remélem, minél többen fogtok majd játszani! :)

Én természetesen benne vagyok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokára megkezdődik a labdarúgó Európa Bajnokság.

A szokásos szabályok mellett indul majd tippjáték. Minden nap lehet majd tippelni a következő napi meccsekre (ez az első 12 napon napi 2 meccs). Telitalálat esetén 3 pont jár majd a helyes tippért (ha 2-1-et tippelsz, és 2-1 lesz = 3 pont) a győztes / döntetlen eltalálásáért 1 pont jár (4-3-at tippelsz, de 1-0 lesz vagy 0-0-t tippelsz, de 2-2 lesz).

 

A pontok minden kör után összesítésre kerülnek. Az egyeneskieséses szakaszban is folytatódik a küzdelem, de azt majd elmondom, ha odaértünk.

 

Remélem, minél többen fogtok majd játszani! :)

 

 

Ez engem is érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyűljünk csak, gyűljünk. Próbálom visszaidézni a 2 évvel ezelőtt tippelőket. Rog? Lada? Pildi? :) Oldie?

Az eddig játékok végeredménye nincs meg? Nehéz lenne bogarászni a fórum város útvesztőiben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentkezek én is! :)

 

Ody: A 2 évvel ezelőtti VB tippjátékának a végeredménye

 

A végeredmény:

 

1. Barnez ? 55 pont

2. Ody ? 53 pont

3. DjNorbi - 50 pont

4. Nabopolasszar ? 47 pont

5. Donát - 41 pont

Oldie - 41 pont

7. Tenel Ka ? 40 pont

8. Lada - 31 pont

9. MissKarrde - 29 pont

10. Jake ? 20 pont

11. Frenkie - 15 pont

12. Jinx - 11 pont

13. Rog? 8 pont

14. Coce 0 - pont

Kudar

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ezt el kell mesélnem. Akik ismernek, azok szerintem tudják, hogy focizom, és akik még jobban ismernek, azok azt is tudják, hogy a Debreceni Egyetemi bajnokságban, ahol tavaly megnyertük a harmadosztályt. Nos, idén a másodosztályból csoport másodikként jutottunk tovább (8 csoport, 2 továbbjutó, mint a BL-ben). Csoport másodikként a csoportelsők közül kaphattunk ellenfelet, de sikerült belefutnunk a favoritba. De, a nyolcaddöntőn csak egy meccs van.

 

Nagyon keményen felpörögtünk a meccsre, az első félidőben rúgtam 2 gólt, vezettünk 3 góllal, iszonyúan szilárdan védekezve. Második félidőben beindult a henger: 5-3-ra fordított az ellenfél. 2 perc volt hátra, rúgtunk egy gólt, 5-4.

 

Kapus felíveli a labdát, egyik csapattársam lefejelte nekem, jobbra jött - ami elég baj, mert bal lábas vagyok - de elvállaltam, és bement. 5-5!!! :o

 

Vége lett, hetesek, amit 2-1-re nyertünk meg (4 rúgásból hármat védett a mi kapusunk, 2-t az ellenfél - sajnos én is kihagytam), de hihetetlen meccsen továbbjutottunk, úgyhogy most már bármire képesek lehetünk!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ezt el kell mesélnem. Akik ismernek, azok szerintem tudják, hogy focizom, és akik még jobban ismernek, azok azt is tudják, hogy a Debreceni Egyetemi bajnokságban, ahol tavaly megnyertük a harmadosztályt. Nos, idén a másodosztályból csoport másodikként jutottunk tovább (8 csoport, 2 továbbjutó, mint a BL-ben). Csoport másodikként a csoportelsők közül kaphattunk ellenfelet, de sikerült belefutnunk a favoritba. De, a nyolcaddöntőn csak egy meccs van.

 

Nagyon keményen felpörögtünk a meccsre, az első félidőben rúgtam 2 gólt, vezettünk 3 góllal, iszonyúan szilárdan védekezve. Második félidőben beindult a henger: 5-3-ra fordított az ellenfél. 2 perc volt hátra, rúgtunk egy gólt, 5-4.

 

Kapus felíveli a labdát, egyik csapattársam lefejelte nekem, jobbra jött - ami elég baj, mert bal lábas vagyok - de elvállaltam, és bement. 5-5!!! :o

 

Vége lett, hetesek, amit 2-1-re nyertünk meg (4 rúgásból hármat védett a mi kapusunk, 2-t az ellenfél - sajnos én is kihagytam), de hihetetlen meccsen továbbjutottunk, úgyhogy most már bármire képesek lehetünk!!! :)

 

Gratulálok Donát. Valamit ittatok utána? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.