Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A mai futamhoz nem lehet sokat hozzátenni, egyszerűen fantasztikus volt!! :rock:

Grosjeant nagyon sajnáltam, és bár nem bírom Hamiltont, ezt azért nem érdemelte meg (tegyük hozzá, hogy nagyon ragaszkodott ő is a pozíciójához).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az állás:

 

1 Ody - 28 pont

2. barnez - 26 pont

3..Nute Gunray - 23 pont

MissKarrde - 23 pont

Donát - 23 pont

6. Danityu - 19 pont

7. Pildi - 17 pont

8. Frenkie - 16 pont

9. Nabo - 15 pont

Flóribá - 15 pont

11. Dei - 1 pont

 

Ody 5 pontot kapott, mert telibe találta a végeredményt, jól eltalálta a hosszabbítás utáni végeredményt és a tizenegyes párbaj végkimenetelét (3+1+1). Maximálisan 6 pont gyűjthető egy meccsen, azt akkor szerezte volna meg, ha a tizikre 2-4-et tippel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bealudtam a meccsen, mondjuk már annyira nem is érdekel a dolog, ezzel az EB-vel az volt a baj, hogy a selejtezők 70%ban kiszámíthatóak voltak, mégis kaptunk pár baromi jó meccset, az elődöntők meg vagy baromi unalmasak, vagy annyira dominál az egyik csapat, hogy a gól után ráül az eredményre, aztán hátul labdázgatnak. Az még durvább, hogy 4 év múlva nem 16, hanem 24 csapat jut majd be, nekem már így is kezd elegem lenni ebből a sportból, a maga 1 hónap hosszúságával...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor:

 

1) nem selejtezők voltak, csoportmeccsek

2) miért kell minden világeseményt fikázni? Semmi baj nem volt ezzel az EB-vel. 70%-ban kiszámíthatóak voltak az eredmények? Tehát a 24 csoportmeccsből 17-nél? Akkor miért csak 15 pontod van a negyeddöntők után, pedig még telitalálatod is volt?

3) az elődöntőkről érdekesen formáltál véleményt, mivel még csak most következnek

4) nem egy hónap, hanem 21 nap, ami 3 hét. Ebből is hátra van még 6 nap.

 

Egyéb óhaj-sóhaj?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az olimpiát jobban várom, ott a magyarok mindig remekelnek, meg szerintem izgalmasabb is, mint a foci. Két meccsre nem is adtam le szavazatot, mert elfelejtettem, talán azért. 3hét, vagy egy hónap, meg már tök mindegy, mondom 4 év múlva még hosszabb lesz, azóta arról hallani, hogy végre majd a magyarok is kijutnak, már előre örülnek neki. Arra meg kíváncsi lennék, hogy melyik meccsre lehet azt mondani, hogy jó volt, mikor a franciák, vagy az angolok voltak a pályán. Én egyet sem tudnék, talán a tegnapin kicsit villantak, de ez is kevés volt.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi meccs, a 0-0 ellenére is, elég emészthető volt, voltak helyzetek szép számmal mindkét oldalon. Az pedig hogy az olimpián a magyarok szoktak remekelni... 4 éve mindössze 3 aranyérmet szereztünk, én azt nem számítom jó eredménynek :) Főleg a korábbi önmagunkhoz képest. Ha idén is ilyen teljesítményt nyújtunk, esküszöm sírni fogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, nem hiszem, most azért sokkal több remény van, úszók, vízilabdázok, kajakosok terén...hogy, csak az elvárhatóakat említsem. Plusz, ha a vízilabdások nyernek, akkor ez lenne zsinórban az 4. olimpiánk, ami rekordnak számítana!!!!!!

Az is durva, hogy az M1 nem adta az EB előtti teljes nyitó ünnepséget, pedig érdekelt volna. Az idei olimpiait tuti megnézem, mert ilyenkor a rendező ország mindig belevisz hazai történelmet is, abból az Angoloknak meg sok van és érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.