Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ha Vettel harmadszorra is bajnok lesz, soha többet nem nézek F1-et.

Mit érezhettek az emberek a Schumacher-korszakban? :cry:

Nem véletlenül voltam Häkkinen, majd Räikkönen drukker. Azon kevesek közt voltak, akik színesebbé tették a sokszor amúgy halál unalmas versenyeket. Azt hittem, Kimi visszatértével az F1-hez való kedvem is visszajön, de már valahogy baromira hidegen hagy az egész száguldó cirkusz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Häkkinen kapcsán nekem az maradt meg, hogy Coulthard mindig elengedi. Én soha nem kedveltem, és amíg ő ott volt, Schumachernek szurkoltam (2001-ig). Utána valóban unalmas időszak következett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit érezhettek az emberek a Schumacher-korszakban? :cry:

Kb. amit Donát is írt, sokszor érdektelenséget, és jó hosszú ideig tartó reménykedést, hogy lesz ez még máshogy is :)

Sajnos a tegnapi futam nagyjáról lemaradtam, de amit láttam, az sem volt eseménydús. Az elejét szerencsére nem láttam.

Így most már mindhárom vb-esélyes nem egyszer nullázott, senkiről sem lehet elmondani, hogy a szerencse is végigkíséri az évadát. Ez nekünk jó, mert így kicsit izgalmasabb a még hátralévő néhány futam. Azért remélem, Alonso nyer a végén :D Néhány szívszélhűdést még biztosan kapni fognak a rajongói :) Persze a többieké is, de ők nem érdekelnek (mármint a versenyzőik) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak akkor néztem Forma-1-et. A kiszállása (és a visszatérése) óta talán ha egy futamot láttam, de az is csak arra volt jó, hogy nyugtázzam, hogy ez igy már nem érdekel :)

Detto! A Schumacher éra sokkal izgalmasabb volt még úgy is, hogy mindig ő nyert. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából én is a 2000-es évek környékén kezdtem el nézni, pontosan már nem tudom mikor. Arra emlékszem, hogy Monaco volt a verseny helyszíne, ahol Schumacher és Häkkinen harcolt az 1. helyért.

Aztán Häkkinen lelécelt, jött Räikkönen, aki tényleg sokszor tette élvezetesebbé az amúgy szürke versenyeket. Ezért is volt frusztráló, hogy folyton pechszériába került... a 2007-es VB-címének megnyerése valami elképesztő volt. A 3 esélyes közül neki volt a legkevesebb sansza, és gyakorlatilag az utolsó körben nyerte meg a címet. :clap: Számomra ez volt az F1 csúcspontja, de mára már valahogy kiveszett belőlem az érdeklődés a sport iránt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jött Räikkönen, aki tényleg sokszor tette élvezetesebbé az amúgy szürke versenyeket. Ezért is volt frusztráló, hogy folyton pechszériába került... a 2007-es VB-címének megnyerése valami elképesztő volt. A 3 esélyes közül neki volt a legkevesebb sansza, és gyakorlatilag az utolsó körben nyerte meg a címet. :clap: Számomra ez volt az F1 csúcspontja, de mára már valahogy kiveszett belőlem az érdeklődés a sport iránt.

Az az év volt az eddigi legjobb amit láttam. Emlékszem az utolsó futamot nem láttam, mert külföldre utaztam, és amikor a másik gyerek mondta-aki megnézte telóján a híreket-, hogy Kimi behúzta el se hittem amíg a híradóban nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo: Az is jó év volt, de az se volt rossz, amikor Hamilton világbajnok lett... Massa tudna erről mesélni.

 

Egyébként ha idén Vettel nyer, az sem baj, csak az utolsó pár futam ne fulladjon unalomba. Azzal sosem volt bajom, hogy Schumi zsinórban nyert 5-öt, inkább azok az évek voltak a gázosak, amikor szinte minden futamon ő nyert, úgy, mint Vettel tavaly. Szóval ilyen tekintetben az idei évet nem említeném egy lapon a Schumi évekkel még akkor sem, ha Vettel esetleg megnyeri a végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem az zavar igazán, ha x pilóta egymás után 10-szer nyer... ettől még lehetnek izgalmas futamok. A gond az, hogy amikor utoljára néztem F1-et, az évad 80%-a száraz taktikázás volt. Elrajtolnak, 5-10 perc műsor, amíg mindenki beáll a helyére, majd esetleg a boxkiállásoknál egy kis kavarodás, aztán másfél óra monoton körözés, ahol szinte semmi nem történik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utoljára akkor láttam teljes egészében futamot, amikor Räikkönen a Ferrarinál versenyzett, majd Rally-zni ment, vagyis 2009-ben. Utána csak elvétve, de azokra már jellemző volt az, amit írtam. Lehet, hogy épp rossz versenyek elé ültem le, bár ahogy olvastam itt a véleményeket, javarészt csak megerősítettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utoljára akkor láttam teljes egészében futamot, amikor Räikkönen a Ferrarinál versenyzett, majd Rally-zni ment, vagyis 2009-ben. Utána csak elvétve, de azokra már jellemző volt az, amit írtam. Lehet, hogy épp rossz versenyek elé ültem le, bár ahogy olvastam itt a véleményeket, javarészt csak megerősítettek.

Előzési csúcsok dőlnek meg futamról futamra, ez elég sokat elmond a dologról. Most épp egy olyan verseny volt, ahol Vettel rajt-cél győzelmet aratott, de egyértelműen az ilyenből volt kevesebb idén. Nem értem, miért divat fikázni a forma1 aktuális szezonját, és közben felemlegetni a "régi" nagyokat. A Schumacher érában voltak olyan évek, amikor minden volt, csak izgalom nem, arról nem is beszélve, hogy sokkal kevesebb színes egyéniség volt, és tehetség, mint most. Az, hogy egy "Villeneuve" világbajnok tudott lenni, elég sok mindent elárul az akkori viszonyokról. Senna után elég nagy üresség tátongott a tehetségek terén, Schumi ezért is tudott annyira kitűnni, amennyire. Hakkinen ideig-óráig állta a sarat, de aztán ő is lelépett, és bizony Raikönnen és Alonso érkezéséig olyanokat kellett nézni mint kicsi Schumi (omg, ha belegondolok, hogy VB aspiráns is volt...) vagy Montoya, vagy az örökvesztes David Coulthard...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Broncos - PAtriots:

 

Hát nagyon sajnáltam hogy nem tudta jobban megszorongatni Bradyt Manning, pedig az elején nagyon fej fej mellett haladtak, de a Pats annyit javult futásban leginkább Woodwardnak köszönhetően, hogy szinte megállíthatatlanul szerezték az 1st downokat. Összességében megérdemelték, de nagyon remélem hogy a Bronocos az évad 2. felére jobban összeszokik Paytonnal és akkor jobban fog nekik menni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az megvan, hogy a németek 4-0-ra vezettek a svédek ellen... és 4-4 lett? :o

Igen, brutális. :)

 

A törökök legyőzése pedig nagyon szép eredmény, de hát mit is várjunk egy Eger-Vári kapitánytól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.