Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Norbi, én sem állok be az éppen divatos GYŰLÖLÖM VETTELT életérzés mögé a sorba, de kénytelen vagyok elfogadni, hogy sokan így éreznek... anno, mikor Schumi évekig első volt és többszörös világ bajnok én akkor éreztem hasonlókat irányába.

 

Ezek szerint az F1 így működik, ha valaki sok futamot nyer és egynél többször világ bajnok azt utálni kell. Ez valami íratlan szabály lehet.

 

Sajnos ilyen az F1, én Alonsot utálom. Utóbbi mondatodat alá tudom támasztani, ez tényleg így van :) Miért én sem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 pont különbség össz-vissz :cry: Pedig milyen jó futamot mentek, volt itt minden, ami jöhet. Csak éppen végül Vettel nyerte a vb-t :( Pár éve Massa is itt ezen az utolsó, brazilon vesztette el a vb-címet, akkor őt is nagyon sajnáltam. Biztos eszébe jutott a dobogón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem, ha a végén Vettel lett a világbajnok. Egyébként a Hülkenberg-Hamilton koccanást láttam. :)

 

Nute, higgy nekem. Én nem szeretem Vettelt, de ez a futam akkor is frenetikus volt.

 

Donát ennyire jó volt? Akkor érdemel lesz netről leszedni. Sajnos nem láttam.

Mindenképpen megéri!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnáltam Alonso -t, mindent megtett. Nem tudok mást mondani. Vagy inkább nem akarok...

Én is sajnáltam. 100% felett teljesített egész évben, többször volt dobogón, mint Vettel, szerintem tőle láttuk a legtöbb előzést (főleg az elöl állók esetében), és sokszor nem is akármilyeneket és a többi. Csak sajnos az első helyet jobban pontozzák a mostani rendszerben, így aztán... :(

 

Donát ennyire jó volt? Akkor érdemel lesz netről leszedni. Sajnos nem láttam.

Mindenképpen megéri, kb. féltucatszor állt meg majdnem a szívem közben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is sajnáltam. 100% felett teljesített egész évben, többször volt dobogón, mint Vettel, szerintem tőle láttuk a legtöbb előzést (főleg az elöl állók esetében), és sokszor nem is akármilyeneket és a többi. Csak sajnos az első helyet jobban pontozzák a mostani rendszerben, így aztán... :(

A Ferrari ma elnézést is kért tőle, mert nem tudtak gyorsabb autót alárakni. Na majd jövőre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végén mindig a legjobb győz, ez van, el kell fogadni :)

Nem feltétlen. A szerencse és technika legalább annyit számít. Azt hiszem, Räikkönen mesélhetne erről egyet s mást. Ha csak az számítana, ki a legjobb, biztos nem csak 1x-es VB lenne a fickó... :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ferrari ma elnézést is kért tőle, mert nem tudtak gyorsabb autót alárakni. Na majd jövőre...

El kellene csábítaniuk Newey-t :evil:

 

Vettel viszont többször győzött, mint Alonso.

Erre céloztam, az első helyért kapható jóval magasabb pontszámok miatt nyert.

 

Végén mindig a legjobb győz, ez van, el kell fogadni :)

Persze ez nem igaz, lásd lentebb és még sorolhatnánk :P Az idei év teljesítménye alapján Alonso sokkal jobb nála (pedig mindketten jók) :P Csak hát itt sok minden más is számít a pilótán kívül, mert ugyebár technikai sport.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen. A szerencse és technika legalább annyit számít. Azt hiszem, Räikkönen mesélhetne erről egyet s mást. Ha csak az számítana, ki a legjobb, biztos nem csak 1x-es VB lenne a fickó... :nana:

Az a ***talicska McLaren mindig megállt alatta :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nem mindig a kocsi volt a ludas. Emlékszem egyszer, hogy az utolsó 2 körben az első volt, viszont a gumikra NAGYON rá fért volna egy csere, és ha kimegy akkor biztos 3., erre kint maradt, és a rossz gumi miatt leszakadt az egyik kereke.

Én sokáig azt hittem ő strapálta le a kocsit, de amint átment a Ferrarihoz (de rég is volt már az) rögtön megszűntek az ilyen problémák, most meg a Lotus hibátlanul megy alatta (ugye minden versenyen célba is ért)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NFLt nézi valaki mostanában?

Ravens-nek és Broncosnak drukkolok már csak, főleg Ravens, ami szívás mert két hét múlva összecsapnak majd. Ha Lewis visszajön a csapatba akkor akár SB esélyes is lehet a Ravens, de a Texans az egyik legesélyesebb sajna. A múlt évi hősök pedig eddig elég elesettnek tűnnek... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NFLt nézi valaki mostanában?

Ravens-nek és Broncosnak drukkolok már csak, főleg Ravens, ami szívás mert két hét múlva összecsapnak majd. Ha Lewis visszajön a csapatba akkor akár SB esélyes is lehet a Ravens, de a Texans az egyik legesélyesebb sajna. A múlt évi hősök pedig eddig elég elesettnek tűnnek... :D

 

Sajna mindig akkor van mikor már aludnom kellene mert másnap koránkelés, de az eredményeket követem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy rémlik, hogy már napokkal ezelőtt lefutott ez a téma. Ezek szerint mégsem. Persze ha egyértelmű a szitu, jöjjön a büntetés, vagy mi, de akkor miért nem rögtön reklamáltak? Vagy akkor annyira kaotikus volt minden, hogy erre nem figyeltek? Magam ellen beszélek most, de azért csak felmerülnek a kérdések még utólag is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna mindig akkor van mikor már aludnom kellene mert másnap koránkelés, de az eredményeket követem :)

Pedig van pár dolog amit érdemes megnézni pl ezt: 2 perc van vissza a játékból, utolsó próbálkozásra kell 29 yardot megtenni, és futtatnak...ilyet se gyakran látni. :D

http://www.youtube.com/watch?v=PMB9XYPJ0EY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Azért a hétvégén a Pats szépen leiskolázta a Houstont

Bázzé direkt nem néztem meg az eredményt, mert ma akartam megnézni,...de annyira nem haragszom, mert a Patsnek drukkolnék...meg kell állítani a Texanst! :D Most így örömmel nézem meg. Sajna a kedvencem a Ravens kicsit visszaesett, de minden úgyis a rájátszásban dől el. Viszont a Broncos kezd nagyon feljönni, aminek szintén örülök! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.