Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nagyon sokat fejlődött Vick emberileg, ezt ez a nyilatkozata is hűen tükrözi. Sajnos, ettől függetlenül azt kell mondjam eljárt felette az idő! Ez lehet az utolsó szezonja, de legalább volt még egy szép fellépése a Kickoff-on, ahol - "előttem az utódom" matchup-ban - RGIII-t is elhomályosította. Jövőre tényleg vissza kellene vonulnia, akkor lehet írok is majd róla bővebben egy monográfiát, hogy miért volt a kedvenc NFL játékosom és miért tartottam a legizgalmasabb és legnagyszerűbb dolognak, amikor a prime Mike Vick-et láthattam varázsolni... :)

 

 

 

Pittsburgh Steelers

1. sarga fekete a kedvenc szinem

2. folleg miattuk Troy Polamalu. Ben Roethlisberger

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nézzük azt. Ma belenéztem egy egyetemi bajnokiba. Meglepődtem mennyivel lassabb a játék.

Hat nem olyan szinvonalas nem porog nem villantanak olyat mint a pro ban de azert NFL es szeretjuk

sajna most hazat epitek es egy perc szabadom sincs ami meg van ayt lekoti a parom es az olvasas

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amellett, hogy tényleg remek mérkőzések voltak tegnap/ma az NFL-ben (elég, ha csak a Green Bay vs. Minnesota, vagy a San Diego - Kansas esetleg a Cowboys @ Giants találkozókra gondolnunk... és akkor még nem ejtettem szót a nap meccséről!), de én most mégis megemlékeznék a labdarúgás egyik különleges mérkőzéséről. Ugyanis napra pontosan, ma van 60 éve, hogy legyőztük az angolokat a Wembley-ben (a két kedvenc nemzeti csapatom egyébként). Érdekes volt belepillantani a hazai sajtó orgánumok cikkeibe. Náluk (ezáltal lehet a közvélemény szemében is) inflálódott az egész esemény. Az persze igaz, hogy az akkori angol XI. közel sem képviselt olyan legendás játékerőt, mint amilyennek utólag be lettek állítva, de a tény az tény marad, hogy ebben az időben Magyarországnak volt a világon a legütőképesebb, legkiemelkedőbb válogatottja (megjegyzem egy all-time összevetésben is minimum a Top 5-ben van az Aranycsapat) és ezt a világ számára ezen a mérkőzésen bizonyítottuk leginkább (az egy évvel ezelőtti Olimpiát azért nem veszem ide, mert ott ugye nem mindenki a legjobb állománnyal állhatott ki). Ez tehát szerintem az 53'-as mérkőzés igazi értéke! Ezzel szemben mára, ezt a megemlékezést, ami a egyben a magyar labdarúgás napja (érdekes az is, hogy manapság a magyar labdarúgásról beszélni - esetleg megemlíteni, hogy talán nem olyan rossz a helyzet, mint amilyennek lefesti a közhangulat - már nem szabad, vagy legalábbis nevetség tárgyává teszi az embert), politikai csatolásoktól nem mentesen egyfajta negatív propagandára használják fel a futball ellen. Én nem vagyok elkötelezett a magyar labdarúgás mellett, nem is nagyon nézek már meccseket, de azért számomra is szomorú látni, hogy miként bánnak az ilyen alkalmakkal. Azt sulykolva az emberekbe, hogy 1. nem is olyan nagy dolog az a győzelem; 2. nem az a lényeg, hogy akkor nyertünk, hanem az, hogy most megint kikaptunk és nem jutottunk ki a vb-re, mert mi örök lúzerek vagyunk és csak ez lebegjen a szemünk előtt. Ez a hozzáállás egyrészt elértékteleníti a múltat, másrészt a jövőbeni sportsikereknek is beteszi a kaput. A magyar labdarúgás jövője érdekében remélem azért vannak, akik nem így állnak hozzá ehhez a kérdéskörhöz...

 

NFL - Mindenki nézze meg a Broncos @ Patriots-ot!

Ismét bebizonyosodott számomra, hogyha esetleg egy fantasy draft-on GM lennék, akkor Brady-t választanám Manning-el szemben! Talán egyszerűbben úgy is mondhatnám, hogyha alapszakaszt kell nyerni, akkor Manning lenne a pick-em, viszont ha rájátszást és a Lombardit (a bajnoki címet), akkor mindenképpen Brady-t vinném a csapatomba. Azzal együtt, hogy kettejük relációjában Peyton az igazi precision passer, clutch szituációkban és egymás ellen is messze túlszárnyalja Brady PM-et.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HVG egy igen gusztustalan cikket hozott le (fölösleges mindehova a politikát belekeverni szerintem), az Index meg csak a szokásos dehonesztáló stílusát hozta.

 

Szétpasszolná és szétütközné a Bayernt az Aranycsapat

Ezt a cikket talán érdemes elolvasni, bár én a fő következtetésekkel nem értek egyet (nem lehet összehasonlítani egy 1953-as és egy 2013-as csapatot, sokat változott azóta a foci).

 

Aki pedig meg akarja nézni a teljes meccset, az 21:35-kor megteheti a Duna tv-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye nem kell mondanom, hogy milyen nap van ma Amerikában... T-Day, ez pedig 3 NFL meccset jelent ma (ebből már egy véget ért, de a másik kettő engem jobban érdekel, főleg a Steelers - Ravens)!! :cool:

Na arra én is. Ha van hozzá link...khm. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ravens - Steelers

 

 

Először is. Nagyon tetszik a Ravens meze. :D Amúgy is szeretem a feketét, szóval igazán tetszetős. Maga a meccs jó volt, a két irányító remekül játszott. Mind Flacco mind Röthlisberger sok yardot összeszedett. A Ravens néha felcsillantotta miért is lett bajnok tavaly. Viszont az meglepett, hogy ennyire gyengén állnak... A meccs végén eléggé elfogyott a Steelers, kicsit sajnáltam is őket. Durva, hogy mekkorát kapott az a csávó akinek lerepült a sisakja. :o :o Én ott haltam volna meg az is biztos. :D Szóval jó kis meccs kerekedett belőle.

 

 

Valaki írjon már bővebben a csoportokról és főleg a továbbjutó helyekről! Mi az a wild card? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.