Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Köszi Wilde a kimerítő betekintést, és Neked is Donát, a pár soros véleményt. :) Kár, hogy nem lesz 19:30 -as meccs. :(

 

Nincs mit. :) Egyébként elnéztem, mert az óraátállítás miatt nem így lesznek az időpontok (ott majd csak egy hét múlva állítják vissza az órákat). Itt a helyes időrend - magyar idő szerint:

 

Dallas @ Detroit - 18:00

 

Miami @ New England - 18:00

 

NY Giants @ Philadelphia - 18:00

 

NY Jets @ Cincinnati - 21:05

 

Atlanta @ Arizona - 21:25 (TV-s meccs)

 

Washington @ Denver - 21:25

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Vettel kezdőként is bőven megmutatta, hogy van benne potenciál, már teszt pilótaként is gyors volt, a Monzai nagydíjról pedig ne is beszéljünk amikor a tragacs Toro Rosso-val nyert.

 

Azért utálja csak mindenki mert agyba főbe nyeri magát, ha már nem fog nyerni akkor mindenki bírni fogja. Amúgy meg hülyeség, hogy csak a kocsi miatt nyer. Lehet egy kocsi jó, de ahhoz kell egy jó pilóta is aki vezetni tudja. Már kicsit idegesítő, hogy mindenki ezen pattog.

Nagyon egyetértek. A jó magyar írigység kijön néha hogy Vettel nyer. Csinálja utána bárki. Hiába a jó kocsi azt vezetni is tudni kell. Magyarországon aki sikeres sportban azt gyűlölök és megvetik , ezzel kompenzálva az ország örök lúzerségét. Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon egyetértek. A jó magyar írigység kijön néha hogy Vettel nyer. Csinálja utána bárki. Hiába a jó kocsi azt vezetni is tudni kell. Magyarországon aki sikeres sportban azt gyűlölök és megvetik , ezzel kompenzálva az ország örök lúzerségét.

Itt megint valamit félreolvástál. Nem azért utáljuk, mert sikeres, hanem azért, mert teljesen érdektelenné teszi a F1-et. Én is már lassan 2 hónapja nem néztem egy futamost se, hisz minek, úgyis Vettel nyeri meg.

Mondjuk én speciel a stílusát sem komálom (a győzelme utáni "Oh yeah, I won" rádióüzeneteitől meg egyenesen falra mászom), azt hiszi, hogy ez az egész csak róla szól, ami sajnos mostanában igaz is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Tök mindegy, ki nyerné zsinórban a futamokat és VB címeket, ellene kezdenék szurkolni. Egy dolgot utálok az F1-ben, ha unalmas, és most az, úgyhogy a Vettel győzelmére "élvezők"-ön kívül nem hiszem, hogy más örülne ennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vettelt én is rühellem! Érdekes, mert Schumachert meg imádtam, és szurkoltam is neki a minél több VB címért. Benne volt spiritusz. A szememben ez a gyerek meg még mindig olyan, mint aki tegnap kezdett el versenyezni. Egyszerűen semmi emlékezeteset nem tett le az asztalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon egyetértek. A jó magyar írigység kijön néha hogy Vettel nyer.

Mint ahogy lentebb elhangzott, nem erről van szó. "Csak" unalmas, megöli a sportot. Más kérdés, hogy én nem is csípem a fazont, de tudom, hogy attól még jól vezet. De van egy rakat másik versenyző is, akik szintén jól vezetnek, és szeretnénk őket is látni nyerni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon egyetértek. A jó magyar írigység kijön néha hogy Vettel nyer. Csinálja utána bárki. Hiába a jó kocsi azt vezetni is tudni kell. Magyarországon aki sikeres sportban azt gyűlölök és megvetik , ezzel kompenzálva az ország örök lúzerségét.

Biztos akik kifütyülték futamról-futamra Vettelt a helyszínen, az mind magyar volt... :facepalm: Már megint sikerült egy orbitális baromságot beírnod hajnalban, részegen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom magamat fényezni... de ugye megmondtam, hogy a Dallas - Detroit lesz a kora estei idősáv legjobb mérkőzése! Az eredményt nem írom be, hogyha valaki esetleg meg akarná nézni utólag, de az év mérkőzése is lehetne, olyan csata és egyéni teljesítmények voltak!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom magamat fényezni... de ugye megmondtam, hogy a Dallas - Detroit lesz a kora estei idősáv legjobb mérkőzése! Az eredményt nem írom be, hogyha valaki esetleg meg akarná nézni utólag, de az év mérkőzése is lehetne, olyan csata és egyéni teljesítmények voltak!!

 

Kezdem sajnálni szegény Romot. :) Mondjuk nem semmi, hogy mi megy abban a csoportban, most épp a Giants gyűrte le a Philit.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Kezdem sajnálni szegény Romot. :) Mondjuk nem semmi, hogy mi megy abban a csoportban, most épp a Giants gyűrte le a Philit.

 

 

 

Ez nem rajta ment el, de a Lions jobban megérdemelte a W-t... a Cowboys secondary egyszerűen kritikán aluli, egy értékelhetően teljesítő, konstans safety-jük nincsen!! Megatron meg ismét bebizonyította, hogy nem erről a bolygóról származik... 329 yard :clap:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

STL-SEA

 

 

Most néztem meg a St.Louis - Seattle utolsó negyedét. Fantasztikus volt. Bár a végét jól elrontották azzal a rossz játékkal. :( Drukkoltam nekik.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

STL-SEA

 

 

Most néztem meg a St.Louis - Seattle utolsó negyedét. Fantasztikus volt. Bár a végét jól elrontották azzal a rossz játékkal. :( Drukkoltam nekik.

 

 

 

Én is megnéztem! Eszeveszetten jó volt!!! Nagyon sajnáltam a Ramst, pedig a Seahawksot is szeretem - bár több ilyen Tate féle flegmázást nem akarok látni!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Peyton kezd kicsit fáradni. Lehet tartalékolni kéne későbbre is. Elég sok hiba volt a mostani meccsen:

DEN-WAS

 

NEm is érettem hogy már a 3. negyedben volt és még mindig 21:7 volt a REDnek... mondom mi a franc? persze azért mert a BRO folyton elcseszett valamit, de azért csak sikerült felhozni 21:45re. :D Lol Voltak nagyon szép pillanatok, de sok volt a hiba szerintem. Manningtől is, de azért rásegített a RED is a győzelem eléggé. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot Pb! :) Teniszről értekezhetünk a sport topikban, Vettelt meg csak azért utáljuk, mert mindig ő nyer, úgyhogy várj türelemmel, talán majd jövőre. :D

Köszi. ;)

 

Tenisznél sajnos mostanában nincs sok örömöm (Federer és Sharapova okán), F1-nél meg ha nem Vettel nyer, akkor azt kell olvasnom, hogy az a bizonyíték arra, hogy mégse ér semmit. Nem tudom mennyire lesz jobb nekem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.