Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szegény Donát most mivel nyugtathatja magát? :D

 

 

"Ha van Isten, ne könyörüljön rajta:

Veréshez szokott fajta,

Cigány-népek langy szivű sihederje,

Verje csak, verje, verje.

 

Ha van Isten, meg ne sajnáljon engem:

Én magyarnak születtem.

Szent galambja nehogy zöld ágat hozzon,

Üssön csak, ostorozzon.

 

Ha van Isten, földtől a fényes égig

Rángasson minket végig.

Ne legyen egy félpercnyi békességünk,

Mert akkor végünk, végünk."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmivel, ő is reálisan látja a dolgokat (az más persze, hogy a remény hal meg utoljára, én örülök, ha van olyan szurkoló, aki még bizakodik). Ezt a "nekünk Mohács kell" mentalitást meg már el kéne felejteni.

 

Mint ahogy a mai eredményt is. A vízilabda vb-t megnyertük, nem beszélve a Győr kézilabda sikereiről. Az úszóink fantasztikusak. Nem ér annyit a foci, hogy ezeket az eredményeket elfelejtsük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint ahogy a mai eredményt is. A vízilabda vb-t megnyertük, nem beszélve a Győr kézilabda sikereiről. Az úszóink fantasztikusak. Nem ér annyit a foci, hogy ezeket az eredményeket elfelejtsük.

Pedig sajnos ér annyit. :( A foci a legnépszerűbb a világon. ezekkel lehet takarózni de igazából nincs súlyuk a közvélemény szemében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez szomorú. Ez nem takarózás, hiszen teljesen más sportágak és összemosni nem lehet a kettőt. Persze a focinak itthon nagy hagyománya van, Aranycsapat meg miegymás... de túl kell lépni. Nekünk ez a sportág már valamiért nem megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az eredményben benne van a totális lúzerség. Ez a nép örök vesztes, arra született hogy nyomorban sikertelenségben éljen. Komolyan jöjjön már be az amerikai tengerészgyalogság és legyünk az USA egy újabb állama, mert akkor valamit érni is fogunk. A sok szélsőjobbos magyarkodó barom most mit mond? Az egész világ már rajtunk röhög és minket vet meg, természetesen jogosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az eredményben benne van a totális lúzerség. Ez a nép örök vesztes, arra született hogy nyomorban sikertelenségben éljen. Komolyan jöjjön már be az amerikai tengerészgyalogság és legyünk az USA egy újabb állama, mert akkor valamit érni is fogunk. A sok szélsőjobbos magyarkodó barom most mit mond? Az egész világ már rajtunk röhög és minket vet meg, természetesen jogosan.

Lassan egyet kell értsek. Vagy vessük be sóval az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész világ már rajtunk röhög és minket vet meg, természetesen jogosan.

Túl sokat képzelsz rólunk, nem vagyunk mi ennyire fontosak, hogy velünk foglalkozzanak.

 

Ja, és a fene nagy Amerikád most lavírozza magát egy államcsőd felé, tényleg követendő példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl sokat képzelsz rólunk, nem vagyunk mi ennyire fontosak, hogy velünk foglalkozzanak.

 

Ja, és a fene nagy Amerikád most lavírozza magát egy államcsőd felé, tényleg követendő példa.

 

Jaj ne, nem vagy te Flóri. Pontosan érted mit írtam és miért. Milyen államcsőd? Be vagy te rúgva? Ja és a te Amerikád is öreg mert amerikai filmeket nézel amerikai értékrend szerint élsz, amerikai kajákat zabálsz, és amerikai tipusú szabadságban élsz. Úgyhogy pszt koma, mert ők mentik megint a világot ahogy 100-adszorra teszik. Köszönet nekik a nevedben is.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az eredményben benne van a totális lúzerség. Ez a nép örök vesztes, arra született hogy nyomorban sikertelenségben éljen. Komolyan jöjjön már be az amerikai tengerészgyalogság és legyünk az USA egy újabb állama, mert akkor valamit érni is fogunk. A sok szélsőjobbos magyarkodó barom most mit mond? Az egész világ már rajtunk röhög és minket vet meg, természetesen jogosan.

+1 :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatérve a focira. Azért jó volt látni több mint 20 ezer embert a Fradi Újpest meccsen. Én speciel a nagyját megnéztem az összecsapásnak, és végig pörgős és izgalmas mérkőzés volt.

Egy jó Ferencvárost kéne megerősíteni még, és kijuttatni a BL-re, akkor az új arénában is mindig lenne 20ezer ember.

Ez kezdésnek nem lenne rossz :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az eredményben benne van a totális lúzerség. Ez a nép örök vesztes, arra született hogy nyomorban sikertelenségben éljen. Komolyan jöjjön már be az amerikai tengerészgyalogság és legyünk az USA egy újabb állama, mert akkor valamit érni is fogunk. A sok szélsőjobbos magyarkodó barom most mit mond? Az egész világ már rajtunk röhög és minket vet meg, természetesen jogosan.

-1

 

Majd ha bevetitek sóval az egészet meg lerohantatjátok a tengerészgyalogosokkal légyszi Budapestet de főleg Budajenőt hagyjátok ki. Imádok itt élni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

-1

 

Majd ha bevetitek sóval az egészet meg lerohantatjátok a tengerészgyalogosokkal légyszi Budapestet de főleg Budajenőt hagyjátok ki. Imádok itt élni.

Természetesen a futballpályákról van szó...legalább is én arra gondoltam. A földdel nincs baj, csak azokkal akik azt tapossák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar válogatott csoportmásodik, ha nyer Andorra ellen...

…és Törökország kikap Hollandiától, Románia pedig Észtországtól.

…és Törökország döntetlent játszik Hollandiával, Románia nem nyer Észtország ellen, mi pedig legalább 10 góllal legyőzzük Andorrát.

…és Románia döntetlent játszik Észtországgal, Törökország kikap Hollandiától, mi pedig legalább hat góllal megverjük Andorrát.

 

Van még remény :clap::yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a futballpályákról van szó...legalább is én arra gondoltam. A földdel nincs baj, csak azokkal akik azt tapossák.

 

A pályákat én inkább homokkal beszórni javaslom, aztán máris lenne az országban sok gladiátoraréna. Azokban meg - a börtönök túlterheltségét elkerülendő -, elítéltekel lehetne küzdelmeket rendezni. Az a sok aberrált elmebeteg gyilkos, aki mostanában lakat alá kerül, igazán kiélhetné magát versenykörülmények között.

Nem csak öregembereket agyonverni...

 

A focit meg jó ideig elfelejteni, kilépni a FIFÁ-ból, UEFÁ-ból, mindenből, újrakezdeni grund alapon, aztán majd harminc év múlva megpróbálni. Akkor még nyugdíjas koromban talán láthatnám is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem senki sem gondolhatja komolyan, hogy ilyen különbség van a két csapat között, mint amit ez a 8-1-es eredmény tükröz. Egyértelmű, hogy nem egy súlycsoportba tartozik ez a két válogatott, de nem állnánk ott ahol, ha ilyen mértékű lenne a valós szakadék. Persze, ha mentálisan nem nőnek fel a feladathoz nem lesz eredmény. Megint olyan gólokat kaptunk, amit minimális odafigyeléssel és fegyelmezettséggel el lehetett volna kerülni. Bogdán legalább két gólban benne volt, a védelem pedig nagyon szellősen állt fel, méterekről "fogták az embereket". Ez nem tudásbeli különbség volt, mint pl. amikor Maradona átvitte az egész angol védelmen a labdát. Ismét magunkat vertük meg, bár nem ezen a meccsen múlott. A románok elleni hazai találkozón már zsebben volt a 3 pont, utána az idegenbeli mérkőzésen pedig fejben teljesen összeomlottak, nem bírták a nyomást, pedig mint az korábban is kiderült, nem képviselt nagyobb játékerőt a román válogatott. Azután már nem volt miről beszélni (egyébként, amit ott kaptunk 3-0-át, azt tartom a reális különbségnek a magyar, illetve a holland csapat között).

Egervári Sándort sajnálom, mert véleményem szerint remek szakember, de emellett sajnos nem rendelkezik olyan attribútumokkal, ami ehhez a szakmához pedagógiailag hozzátartozik. Most mindenki csak erről az eredményről beszél, de arról nem, hogy a játék képén látható fejlődés mutatkozott volna (akár a hazai török, akár a román meccset is említhetem), ami korábban se Matthaus, se Koeman alatt nem látszott. Szóval lehet ide hozni nagy nevű külföldi edzőket, de ha a saját árnyékunktól megijedünk, akkor még Puskás Ferenc se segítene rajtunk!

 

Valaki tudna adni egy olyan oldalt ahol az Amerikai foci szabályai le vannak írva?

 

http://www.libri.hu/konyv/farago_richard.nfl.html

Ezt a könyvet ajánlanám neked, minden benne van, világosan és érthetően elmagyarázva. Nekem megvan, úgyhogy kölcsön is adhatom, ha érdekel. :) Egyébként a vizualitással kapcsolatban, szerintem úgy lehet egy sportágat a legjobban megismerni, ha nézed (az igencsak komplex viszonyrendszerrel rendelkező baseballt is 3-4 meccs után már sikerült megértenem). Vasárnaponként este 7-től pedig már lehet élőben nézni NFL-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.