Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Wilde: Nem most kellett volna Egervárinak lemondania, ha nem a gyönyörű 3-0-t követően. Tök mindegy, hogy 5-1 vagy 8-1, ugyanúgy 0 pont jár érte. A román meccs viszont igazi 6 pontos meccs volt, ahol lélektelenül fociztunk. Ha lett volna Egerváriban tartás, akkor ott lemond és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ő le akart mondani, vagy félre akarták állítani, akkor tényleg megtehette volna már szeptemberben is, tekintve, hogy olyan mindegy volt ki a szövetségi kapitány, a hollandok ellen úgyse lett volna semmi esélyünk. Mondjuk a pályán a lélektelen hozzáállás nem feltétlenül az edző tehetségtelenségének a lenyomata, pl. Mourinho alatt is játszott lélektelenül a Real (az ő szakmai képességeit meg gondolom nem kérdőjelezi meg senki). Ettől függetlenül szerintem sem Egervári a jövő, de nem ezen okok miatt. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Evezzünk, vagyis inkább vezessünk kellemesebb vizekre :) A mai futam kifejezetten jó volt, eltekintve a végétől. Nagyon drukkoltam Grosjeannak, hogy nyerje meg a futamot, de hát a Red Bull erőfölénye végül legyűrte őt. Szimpatikus ez a francia srác, és úgy tűnik, már nem annyira forrófejű, mint akár egy éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar miatt szerkesztettem a hsz-ed, ő felvételről szokta megnézni a Ravens meccseket

 

 

Valami nagyon nincs rendben a Ravensnél, tavaly Superbowl, idén viszont csak szenvedés. Elengedték az egyik legjobb elkapójukat, mert nem fért bele a fizuja a fizetési sapkába Flacco béremelése miatt, illetve visszavonult Ray Lewis és eligazolt Ed Reed is, valószínűleg ezekre vezethető vissza a probléma.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az AFC North nagyon kiegyenlített eddig, köszönhetően annak, hogy a Cincinnati nem azt hozza amit vártak tőlük, a Pittsburgh meg eddig terített betli... a Browns szerintem ki fog esni a playoff hunt-ból, hosszú távon nem látok bennük potenciált. Szóval a két aspiráns csapatból bármelyik odaérhet a divízió első helyére, mondjuk wild card-on innen nehéz lesz bekerülni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az AFC North nagyon kiegyenlített eddig, köszönhetően annak, hogy a Cincinnati nem azt hozza amit vártak tőlük, a Pittsburgh meg eddig terített betli... a Browns szerintem ki fog esni a playoff hunt-ból, hosszú távon nem látok bennük potenciált. Szóval a két aspiráns csapatból bármelyik odaérhet a divízió első helyére, mondjuk wild card-on innen nehéz lesz bekerülni...

Szerintem a Wild Card kilőve a Kansas és a Miami csoportja miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fenéket volt jó meccs. :D

 

komolyan sírok hogy ilyen játékot kell már látnom a RAvenstől. Az oké, hogy a jó játékosok nagy része eligazolt, de hogy Flacco nem tud egy értelmeset passzolni, ezt nem értem. Tavaly lehetetleneket dobott, és mégis tökéletesen hogy csak néztem. Jó ez a mostani állapot még nem jelent semmit, kb tavaly is ilyen sz-rul kezdtek és elég a rájátszásba bejutni, onnan már nem számítanak a korábbi eredmények, de ez a Ravens akkor is csak halvány árnyéka a tavalyinak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert még előtte kihirdették a keretet és a kezdőt. :)

 

"A szerencsétlen öngólt leszámítva nem játszottam rosszul" – Devecseri a 8-1-ről Hát ez kész... :D

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaszinós Gyurka elmehet a p*csába a többi matuzsálem ingyenélővel egyetemben.

 

Nekem ez jut eszembe mindig Mezey-ről. :D

Ez hatalmas. :lol: Mészölynek is kb. 3-as IQ -ja van, és ezek a legbefolyásosabb személyek a futballban. Röhej. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.