Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

A mostani Broncos Cowboys meccs zseniálisan jó volt. Aki bele akar kezdeni az NFLbe, annak nagyon ajánlom ezt a meccset, mert pontzuhatag volt, és a magyar kommentár is nagyon jó volt, benne volt Donát is. :D

Ezt ma délután adta a Sport1? A MNF keretei között igaz? Az utolsó negyedere kapcsoltam oda, de onnan már végig néztem, nem tudtam abbahagyni, nagyon izgalmas volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt ma délután adta a Sport1? A MNF keretei között igaz? Az utolsó negyedere kapcsoltam oda, de onnan már végig néztem, nem tudtam abbahagyni, nagyon izgalmas volt. :)

Nem, az a Jets - Atlanta meccs volt, amit épp most nézek, de jó tudni, hogy a vége is izgi lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Romo élete meccsét játszotta a Denver ellen, de ha 50 pont felett kapsz, akkor nincs győzelem, ehhez nem kell Lombardi-nak lenni... Amúgy az milyen már, hogy a KC 5-0-val áll. :D

Röhögnék, ha a KC Smith-szel bejutna, a SF meg Kopernickkel nem a rájátszásba. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig eddig úgy néz ki.

Hatalmas meglepetés eddig ez a szezon. A tavalyi esélytelenek most úgy törnek előre mint az életük múlna rajta. De hogy a Giants is 0-5el áll...hát vicc. Egy Saint Broncost megnéznék most. :)

Persze még a Ravens is beérhet lassan. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V. Persie, Milintével volt tipszmikszűni, meg kapott már egy Szepesi utalványt is (aki nézi a TrollFocit érteni fogja), úgyhogy szerintem sem olyan rosszak az esélyeink. Nem értek egyet Donáttal, mert kettőt biztos nem rúgunk, de ha Ujvári Joci és Air Xanyi is játszana, akkor azt mondom, hogy 1-0 ide!!

 

Persze amennyiben ez pénzes fogadás lenne, akkor azt mondanám, hogy hendivel a hollandokat, minimum 4 számjegyű összeggel... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V. Persie, Milintével volt tipszmikszűni, meg kapott már egy Szepesi utalványt is (aki nézi a TrollFocit érteni fogja), úgyhogy szerintem sem olyan rosszak az esélyeink. Nem értek egyet Donáttal, mert kettőt biztos nem rúgunk, de ha Ujvári Joci és Air Xanyi is játszana, akkor azt mondom, hogy 1-0 ide!!

 

Persze amennyiben ez pénzes fogadás lenne, akkor azt mondanám, hogy hendivel a hollandokat, minimum 4 számjegyű összeggel... :P

Hát ezzel azért nem értek egyet, mert nagyobb az esélye, hogy 2-t rúgunk, minthogy egyet sem kapunk. Ezzel a védelemmel?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért 8-1-et szerintem te sem vártál. :) (Egyébként én hallgattam rád, nem néztem a meccset és egy pillanatig sem hittem a győzelemben). Ez a 8-1 minden idők legrosszabb magyar focieredménye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nem csak rajta múlik. Sőt, én egy remek szakembernek tartom. Dzsudzsák és a többiek. Na ők nem fognak szívni. Ugyanúgy felveszik a milliós fizukat, megverik Andorrát 2-0-ra és verik a nyálukat, hogy milyen kemény a magyar csapat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.