Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Kedvenc csapatod a Denver? Keblemre :D

Hát...A Ravens és a 2. a Broncos...szóval:

 

EGyik szemem sír a másik nevet a mostani meccs miatt. A Ravens idén nem nyerhet SBt szerintem, bár reménykedem, Flacco nyomás alatt a legjobb, de a Denver idén iszony jó lesz. Remélem legalább az egyik nyer. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már el is kezdődött az NFL? Le vagyok maradva :D Remélem a Pats megint a döntőig masírozik majd és végre meg is nyerik :clap2::cool:

Az után, hogy kitették Mesko Zolit? Hát csessze meg a Pats...

Na jó mondjuk a Steelersnél sem lesz rossz helye. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de jo nektek jjuliusban megszunt az ESPN es azota vadaszom itt kint mi fogja leadni az NFL megvolt 2009 ota az osszes mecs es most meg az arhiv is le van tiltva rajta van a dekoderen de nem tudom tobbet megnezni .

akinek veletlen van digi az esetleg megtudja mondani hogy a magyar adok kozzul ki adja le

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar adók közül a SPORT 1 és 2 ad meccset, és idén többet is tervez közvetíteni. Vasárnap este, hétfő este és néha csütörtök esti meccseket is közvetíteni fog.

A második opció az online nézés: ezen a linket ajánlom . Aktuális meccseket itt lehet majd nézni neten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az után, hogy kitették Mesko Zolit? Hát csessze meg a Pats...

Na jó mondjuk a Steelersnél sem lesz rossz helye. :D

 

Na őt én sem értem miért kellett meg Tebow-t se, de hát ők tudják. Majd ha Brady-t küldik el akkor lesz világvége :D Kedvet is kaptam az NFL 08-hoz, lehet előveszem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hunner, van még egy lehetőség, az NFL Game Pass, a liga hivatalos szolgáltatása. Meg lehet rendelni két csomagot, az egyiket az összes csapat összes meccsére, a másikban azt hiszem csak egy csapatnak a találkozói vannak benne. Nem olcsó (a max pack, azt hiszem 200 dodó), de jó... ha elég gyors a neted, akkor HD-ban is lehet nézni sőt PIP-ben, akár két meccset is nézhetsz egyszerre + a prémiumba vannak még ilyen extrák, hogy olyan felvételeket is láthatsz, amikből az edzők elemeznek, a Red Zone szolgáltatás stb.!

Nekem ilyen nincsen, de hasonló szolgáltatást már rendeltem baseball-ban, gyakorlatilag ugyanez a rendszer, csak az ár-érték arányban annyival jobb, hogy ott több meccset kapsz, olcsóbban! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sport.ro tévécsatorna a budapesti magyar–észt összecsapás tisztaságát megkérdőjelező kérdést tett fel a román edzőnek, aki ráharapott a horogra.

„Nem akarok vádaskodni, de maguk szerint nem furcsa, hogy a bukaresti 0–3 után most 5–1-re nyertek a magyarok a hollandokkal döntetlent játszó észtek ellen? Még Andorrának is nehéz ötöt lőni" – válaszolt Piturca.

 

Nem akarok általánosítani, de ez annyira jellemző a román népre, hogy meg sem lepődöm.

 

A meccsről: szép ez az 5-1, de miért nem lehetett így játszani Bukarestben? Az az érzésem, hogy a játékosok csak addig feszítik a húrt, hogy ne boruljon a bili. Most megérezték a népharagot, így valamit kellett alkotni. Most hogy győztek, már újra minden a régi, kit érdekel a 3-0-s vereség a románok ellen... hát nem, én nem felejtek. Dzsudzsák is jobban tette volna, ha befogja a kicsi száját és még nem neki áll feljebb. Épp csak nem hisztizett a kamera előtt...

 

Van 14 pontunk. Kizárt hogy a hollandokat megverjük, így szerintem ez a pótselejtező is elúszott. Azért ha akkor Magyarországon behúzzuk a románok elleni meccset, most 16 pontunk lenne. A törököknek 13, a románoknak 12. Andorra megverése után 19 pontunk lenne, így nem lenne szükség a hollandok megverésére, míg a törököknek igen. A románok már partiban sem lennének. De hát ugye a fociban sincs ha... hát persze hogy nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem láttam a meccset, de szerintem ebből a győzelemből is látszik, hogy sokkal komolyabb játékerőt képvisel a válogatott, mint azt abból a 0-3-ból le lehetne szűrni. Egyszerűen túl nagy volt a nyomás és ezt nem tudták megfelelően kezelni. Erre nem mentség az, hogy itthon - vagy akár külföldön - kevesebb néző előtt játsszanak. Fel kell nőni a feladathoz. Fizikálisan, taktikailag jó csapatunk van, csak mentálisan kellene ehhez mérten teljesíteni. Nyilván sok szurkoló nem tudta feldolgozni a vereség utáni frusztrációt (amit részben megértek) és ennek eredményeképpen ragadtatta el magát a válogatott minősítésében, de a korábbi évekhez képest szerintem látható a fejlődés. Egyelőre nem az eredményekben, hanem a játék képében... akinek ez meg nem elég, az vagy ne nézze, vagy pedig konvertálja át az elvárásait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Räikkönen ismét a Ferrarinál? Bár az utóbbi időben csak minimális szinten követem figyelemmel az F1-et, ez érdekes páros lesz. Főként azért, ami a McLaren-Mercedesnél történt az Alonso-Hamilton felállás évében, 2007-ben. A múlt felidézése után az a meglátásom, hogy a spanyol nem kezeli jól a vele egyenrangú pilótákat, ami könnyen fajulhat széthúzóerővé csapaton belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy emlékszem, hogy lentebb már leírtam, hogy nem tartom jó ötletnek Raikkönent összetenni Alonsoval. Nem azért, mert bármi probléma volna akármelyikükkel, hanem azért, mert mindkettő húzóember (ilyen alapon más húzóembereket sem párosítanék összeg egy csapatba), éppen ezért az egyik mindig frusztrált lesz, ha a másik többet kap a csapattól, és ezt egyikőjük sem érdemli meg (vagyis többre tartom mindkettőt annál, hogy ezzel küzdeniük kelljen). Azt pedig nagyon nehéz elképzelni, hogy egyformán kezeljék a két versenyzőt. VB-címet is csak egy embernek osztanak, persze egy csapatnak is, amit közösen érnek el, de a csapatnak könnyen árthat az, ha mindkét embere a győzelemre törekszik.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a véleményem a Raikkonen - Alonso párosról, hogy nem igazán ideális. Ezzel persze nem azt állítom, hogy nem működhet, vagy, hogy biztosan nem lesz jó, csak szerintem, ha megfigyelitek az utóbbi nagy bajnokok mögött mindig ott volt egy hátvéd! Hakkinennek - Coulthard, Schumchernek - Barrichello, Alonsonk - Fisichella, Raikkonennek - Massa, Hamiltonnak - Kovalainen, Buttonnek - Barrichello, Vettelnek - Webber. Nem szép dolog, meg nem sportszerű a csapatutasítás, illetve a csapatsorrend, de a csapatnak is és az első számú versenyzőnek is ez teremti a legjobb esélyeket. Ez a csúf igazság! Hamilton sem véletlenül lett akkor világbajnok amikor. Ha 2007-ben nem Alonso-val "marták" volna egymást, hanem az egyik beáll a másik mögé, akkor szerintem biztosan a McLaren örülhetett volna. (Más kérdés, hogy nekem Hamilton pont azért volt szimpatikus, mert nem állt be a sorba, hanem ő is mindenféleképpen győzni akart!) Abban az évben sokkal jobbak voltak, mint a Ferrari, de csapatként nem voltak egységesek. Lehet, hogy ez a sors vár jövőre a Ferrarira is!

 

Azt, hogy Alonso mennyire kezeli nehezen az elit csapattársakat nem igazán lehet szerintem megítélni. Eddig mindösszesen egy olyan közvetlen riválisa volt csapaton belül, aki tényleges veszélyt jelentett rá és ez az állapot is csak egy évig állt fent. Ráadásul az a helyzet összehasonlíthatatlan a mostanival, mert Hamilton személyében egy újoncot kapott maga mellé, az akkor pályája csúcspontján lévő kétszeres címvédő. Míg most Alonso csillaga sem szárnyal már olyan magasan és a jelenlegi Kimi is egy teljesen különböző státuszt és kalibert képvisel, mint az újonc Hamilton.

Szóval összességében szerintem nem Alonso személye, hanem a felállás miatt nem túl bizalomgerjesztő ez a koncepció.

 

Még annyit, hogy én mindenképpen Hulkenberget hoztam volna a Ferrarihoz. Kimi mellett nem igazán tudok egy nyomós érvet sem mondani, Hulk mellett viszont rögtön hármat is: fiatalabb, így a jövőt lehetne vele megalapozni, kevesebbet kellene neki fizetni és nem mellesleg csapatszempontból is jobb lenne a sztárpilótájuk mellé. ;)

 

Kik is mennek a hétvégén megnézni a Forma 1-es filmet, a Rush-t? :)

 

Én most hétvégén biztos nem, később meg majd a társaság függvényében...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: nekem a román meccsel kapcsolatban nem az eredmény, hanem a lélektelenség volt a problémám. Dzsudzsákkal ugyanakkor egyetértek: ez sport, és azért az nem normális, hogy halálos - vagy ki tudja milyen - fenyegetéseket kellett elviselniük a honfitársaiktól. Rendőri kíséretben edzeni? Azért ez valóban durva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: nekem a román meccsel kapcsolatban nem az eredmény, hanem a lélektelenség volt a problémám. Dzsudzsákkal ugyanakkor egyetértek: ez sport, és azért az nem normális, hogy halálos - vagy ki tudja milyen - fenyegetéseket kellett elviselniük a honfitársaiktól. Rendőri kíséretben edzeni? Azért ez valóban durva.

 

Szerintem ennek is az lehetett az oka, hogy nem tudták kezelni a helyzetet. Minél nagyobb hátrányba kerültek, annál görcsösebbé váltak, ez egy természetes reakció. Lehet volt egy pont, ahol már ők sem hittek benne és ez látszódott meg aztán a játékukon is. Mindenesetre az szerintem kizárt dolog, hogy egy játékos az adott meccsen előre megfontolt szándékkal lassabban fut, illetve kevesebbet ütközik, mert neki nincs kedve ahhoz a mérkőzéshez. Akkor nem is kellene játszania a válogatottban, hiszen ez nem kötelező. Szerintem mindig van bennük akarat, csak az a körülmények hatására hamar kiveszhet... ezen kéne változtatni, mentálisan "edzeni" őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval összességében szerintem nem Alonso személye, hanem a felállás miatt nem túl bizalomgerjesztő ez a koncepció.

Nekem is a felállással van bajom, mert egyébként Raikkönent is kedvelem, jó versenyző. A pilótatárs-kezelésben sokan nem járnak elöl, lásd Vettel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: nekem a román meccsel kapcsolatban nem az eredmény, hanem a lélektelenség volt a problémám. Dzsudzsákkal ugyanakkor egyetértek: ez sport, és azért az nem normális, hogy halálos - vagy ki tudja milyen - fenyegetéseket kellett elviselniük a honfitársaiktól. Rendőri kíséretben edzeni? Azért ez valóban durva.

Szegény Dzsudzsák, megszakad a szívem... okosabb lett volna, ha hallgat...

 

Guzmics egy másik nyilatkozatban árnyalta a képet, hogy egyáltalán nem volt olyan durva a helyzet, mint ahogy a cséká lefestette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: nekem a román meccsel kapcsolatban nem az eredmény, hanem a lélektelenség volt a problémám. Dzsudzsákkal ugyanakkor egyetértek: ez sport, és azért az nem normális, hogy halálos - vagy ki tudja milyen - fenyegetéseket kellett elviselniük a honfitársaiktól. Rendőri kíséretben edzeni? Azért ez valóban durva.

Még jó, hogy nem Latin-Amerikába születtek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A mai napon az NLDS-el megkezdődik az MLB rájátszás kedvenc csapatom, a Los Angeles Dodgers számára is. :cool: 2009 óta először a playoff-ban... Go Dodgers!

 

Kis túlzással ebben a 22 éves, kubai srácban van minden bizodalmam a postseason-t illetően. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.