Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Kisorsolták a brazil foci vb csoportjait.

Megtippelnétek, hogy az egyes csoportokban melyik 2 csapat jut majd tovább? :) Gondolom majd Donát regisztrálja, és felügyeli a játékot, a hagyományoknak megfelelően :)

 

A-csoport

Brazília

Horvátország

Mexikó

Kamerun

 

B-csoport

Spanyolország

Hollandia

Chile

Ausztrália

 

C-csoport

Kolumbia

Görögország

Elefántcsontpart

Japán

 

D-csoport

Uruguay

Costa Rica

Anglia

Olaszország

 

E-csoport

Svájc

Ecuador

Franciaország

Honduras

 

F-csoport

Argentína

Bosznia-Hercegovina

Irán

Nigéria

 

G-csoport

Németország

Portugália

Ghána

Egyesült Államok

 

H-csoport

Belgium

Algéria

Oroszország

Dél-Korea

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tegnap-ma megnéztem az első baseball meccsemet és mi másnak drukkoltam volna mint a Red Soxnak. :D Nem volt rossz meccs, tetszett, nyertünk. :D De azért nem szerettem bele egyből mint a fociba. PErsze van még pár blind spot aminek utána kell olvasnom, de annyira nem bonyolult. És tényleg igaz, hogy úgy egyszerűbb megértni ha nézzük, mintha olvasnánk a szabályokat. :D LEhet nézek majd még párat ha lesz időm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos, igazi halálcsoport nem alakult ki, de azért nem rossz sorsolás. Tippjeim:

 

A-csoport

Brazília

Horvátország

 

B-csoport

Spanyolország

Hollandia

 

C-csoport

Görögország

Elefántcsontpart

 

D-csoport

Anglia

Olaszország

 

E-csoport

Svájc

Franciaország

 

F-csoport

Argentína

Nigéria

 

G-csoport

Németország

Ghána

 

H-csoport

Belgium

Oroszország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én tippjeim:

A-csoport

Brazília

Mexikó

 

 

B-csoport

Spanyolország

Hollandia

 

 

C-csoport

Kolumbia

Elefántcsontpart

 

 

D-csoport

Uruguay

Olaszország

 

E-csoport

Svájc

Franciaország

 

 

F-csoport

Argentína

Bosznia-Hercegovina

 

 

G-csoport

Németország

Portugália

 

 

H-csoport

Belgium

Oroszország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jürgen Klinsmann (USA) vs Joachim "Jogi" Löw (Németország) nagy taktikai csatát fog hozni, azt nagyon várom :yes: :yes:

Mester a tanítványa ellen, hiszen Klinsmann német szövetségi kapitányság alatt Löw volt a segítő :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

D-csoport

Uruguay

Costa Rica

Anglia

Olaszország

 

BDSRSTNT!

 

Egyébként szerintem logikusabb lenne ezeket a tippeket közvetlenül a torna előtt megtenni, amikor már esetleg lehet tudni a roster-eket...

 

tegnap-ma megnéztem az első baseball meccsemet és mi másnak drukkoltam volna mint a Red Soxnak. :D Nem volt rossz meccs, tetszett, nyertünk. :D De azért nem szerettem bele egyből mint a fociba. PErsze van még pár blind spot aminek utána kell olvasnom, de annyira nem bonyolult. És tényleg igaz, hogy úgy egyszerűbb megértni ha nézzük, mintha olvasnánk a szabályokat. :D LEhet nézek majd még párat ha lesz időm.

 

A 2004-es Yankees elleni főcsoportdöntőbeli sorozatot szerintem minden Red Sox fan-nak látnia kell... nem csak, hogy történelmet írtak azzal a series-el, hanem a legfontosabb lélektani lépcsőfok volt ahhoz, hogy megtörjék a Bambino átkát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2004-es Yankees elleni főcsoportdöntőbeli sorozatot szerintem minden Red Sox fan-nak látnia kell... nem csak, hogy történelmet írtak azzal a series-el, hanem a legfontosabb lélektani lépcsőfok volt ahhoz, hogy megtörjék a Bambino átkát!

Hűű nagyon értesz ehhez is Wilde. :) Köszi majd utána nézek. igazából gyorsan kellett választanom, és a Lost miatt jutottam a RSra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén lesz pár nagy derbi az NFL -ben igaz? :) Pl a 49ers a Seattle -t fogadja. A Seahawks -nak már mindegy, de a Frisconak nyerni kellene a wc miatt (ha jól sejtem). :)

 

Most csak úgy gyorsan fejből: 19:00 - Colts @ Bengals, 22:25 - Seahawks @ 49ers, 2:30 - Panthers @ Saints és hétfőn 2:30 - Cowboys @ Bears. Ezeket mind tudnám ajánlani, ha nem lennének zh-im meg is nézném mindet...

 

Hűű nagyon értesz ehhez is Wilde. :) Köszi majd utána nézek. igazából gyorsan kellett választanom, és a Lost miatt jutottam a RSra. :)

 

Az ESPN-en a 30 for 30-ben volt ennek szentelve egy rész (nem véltetlenül, egyrészt mert tényleg sportörténelmi jelentőségő sorozat volt, másrészt pedig Bill Simmons volt a produkció szellemi atyja a csatornánál) - http://www.youtube.com/watch?v=hkblpPxLrcw

 

Az 5. meccs fent van teljes egészében

.

 

Ha már Simmons ezzel foglalkozik első könyve (ami után igazán híressé vált és abba a státuszba került amibe) - http://www.amazon.com/Now-Can-Die-Peace-Salvation/dp/B007K53YGA egyébként mikor még sportriporternek készültem, ő volt úgymond a "példaképem" (ezt a kifejezést nem szeretem annyira).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem vagy hatodszorra a Ravens - Vikings utolsó negyedét. Ez valami döbbenetes volt. :o

:D Jövő hét utántól már rájátszás, szóval kezdődnek az igazi meccsek! :D

Ott remélem végig ezt a szintet hozzák majd Flaccoék.

 

Ody. ezt meg nézd meg. Rice előző évi legszebb pillanata. 4. negyed, utolsó 2 perc, 4. és 29nél, 3 pont lemaradásban. :D

Mondjuk ennél rosszabb hívást nem is tudnék elképzelni és mégis... :D

http://www.youtube.com/watch?v=bgRIsjzJCk0

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Jövő hét utántól már rájátszás, szóval kezdődnek az igazi meccsek! :D

Ott remélem végig ezt a szintet hozzák majd Flaccoék.

Már ha bejutnak. ;) Jó a videó. Rice amilyen pici olyan gyors, és belemegy olyan szitukba, hogy csak lesek. Úgy hánykolódik a levegőben, hogy mindig azt hiszem hogy szanaszét tört a csávó. :D De ő csak felpattan mintha mi sem történt volna és ennyi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét csapatnak egy must win game lesz. A Cowboys az esélyesebb tekintve, hogy a túloldalon nem lesz Rodgers (más kérdés, hogy szezon közben már több értékes rotáció elemet is elvesztettek) és a Dallas hazai pályán csak a Denvertől kapott ki (nem kis csatában). A Green Bay-nek több meccset kell nyerni, mint a jelenlegi divízióélsó Detroit-nak, mivel a Lions-nak jobb a csoporton belüli mérlege. A másik oldalon a Dallas ugyan ebben a diszciplínában jobb, mint fő riválisa az Eagles, de a Philly jelenleg +1 meccses előnyben van velük szemben, ők még fognak egymás ellen játszani, tehát ott még be lehet hozni őket, de alapesetben a Sasoknak már csak meg kell nyerni az összes hátralévő meccsüket és a Dallas előtt végeznek. Mondjuk, ha itt a Dallas kikap, akkor már az egymás elleni meccs is kevés lenne a Philly ellen és az Eagles-nek még pluszba botlania kéne.

Matt Flynn lesz Rodgers helyettese, két éve is ő ugrott be kezdőnek és akkor volt rögtön asszem' egy 5 TD-s meccse, utána a tavalyi szezonra el is vitték franchise irányítónak a Seattle-be, de ott meg Russell Wilson kiszorította a kezdő pozícióból. Egy Oakland-i kitérő után került vissza a Packers-höz, még mindig látok benne potenciált, de az önbizalma már nagyon megkopott. A másik oldalon a liga egyik leggyengébb defense lehet majd kulcskérdés, a Dallas-nak, mind a pass rush-ban, mind coverage-ben fejlődnie kell, ugyanis, ha a védelmet nem tudják zavarba hozni, akkor szerintem Romo-ék megcsinálják a foghíjas Packers defense ellen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szurkolok Flynn -nek, bár a múltkor is amikor voltak sport1 -ne, csak szenvedett. Volt egy jó meccse, azóta szinte abból él. Remélem ismét fel tud pörögni, bár elnézve a játékát eléggé önbizalom hiányos ahogy írtad is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt így lehet.

 

Dallas - Green Bay a sport1 -en. Kérhetünk egy kis beharangozót? :)

 

Donát! A múltkor Faragó a Te hozzászólásod olvasta be az adásban?

Lehet, de akkor lemaradtam (legutóbb októberben olvasták be a hozzászólásom). Mi volt a téma, Kaepernick kevesebb futása? Mert azt kérdeztem a múlt heti meccsen. :)

 

Ez pedig: :lol:

 

http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000298036/Field-goal-fail

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most visszahallgattam, igen, az enyémet olvasták be! :)

 

Sziasztok!

 

Sokat beszéltetek már arról, hogy mennyivel másabb lett idén Kaepernick és ezáltal a 49ers játéka tavalyhoz képest. Valóban kevesebbet fut, és ez annak tükrében pláne furcsa, hogy mostanában inkább az atletikusabb fiatal irányítók korszakát éljük.

 

Elnézve azonban pl. Vick állandó sérüléseit, vagy RGIII csúnya térdszalagszakadását tavalyról, nem lehet-e, hogy Harbow szándékosan vette vissza Kaepernick futási kedvét, ezáltal megvédve őt azzal a tervvel, hogy egy klasszikus zsebirányítót szándékszik kreálni belőle? Persze végszükség esetére azért meghagyva a veszélyt, hogy Kaepernick tud ám futni is a labdával.

 

Ha tényleg ez a helyzet, volt-e értelme elküldeni Kovács Sanyi barátunkat? (Alex Smith :))

 

Az utolsó két mondatot lehagyták. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.