Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

VB örökranglista:

1. Ody - 195 pont

2. Donát - 163 

3. MissKarrde - 156

4. Nabopolasszar - 125

5. Nute Gunray - 102

6. Jake - 84

6. Yoda József - 84

8. Frenkie - 79

9. Lada - 69

10. Bomarr - 62

11. Wilde - 61

12. Barnez - 55

13. Lokatelli - 51

14. DjNorbi - 50

15. Bence - 48

16. RacerX - 47

17. Oldfighter - 44

18. Tenel Ka - 40

19. Tomcsi - 38

20. Rog - 36

21. Kudar - 35

22. M. Laci - 34

22. Dei - 34

24. Kenobi Tábornok - 28

25. Jinx - 11

26. Fulcrum - 4

26. Csoli - 4

28. Coce - 0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felemás érzéseim vannak a vb-ről, egyfelől örömteli volt látni, hogy nem csak a szokásos nagycsapatok tudtak érvényesülni és az egész kieséses szakasz nem tűnt olyan előre lefutottnak, mint sokszor, hanem akadtak komoly meglepetések is. Másfelől viszont azért nem feltétlenül ez volt a legjobb vb, amit láttam és sokan csalódást okoztak (pl. a németek, spanyolok), de azzal végképp nem értek egyet, hogy ez lett volna a legrosszabb (2002!!!). 

 

A franciák a teljes tornát nézve szerintem a legszervezettebb csapat voltak, az argentínok ellen kerültek egyedül hátrányba, bár ott sem éreztem úgy, hogy zavarba jöttek volna és itt a döntőben is azt láthattuk, amire előztesen számítani lehetett. Engedték jönni a horvátokat és a jobb oldalon megpróbálták őket megkontrázni. Játékosként is olyan igazi szürke eminenciás volt Deschamps, aki mindig ott helyezkedett, ahol kellett, remek szervezőkészsége volt (itt a döntő legjobb húzása az volt, hogy a meglehetősen indiszponált Kanté helyére behozta Nzonzit, aki Pogba szerepét átvette, így a manchesteri kötetlenebb pozícióban mozoghatott, többet tudott fellépni a támadásokhoz és összességében is felszabadultabb volt), de egyáltalán nem volt egy zseni. Itt edzőként szintén hasonló kvalitásokat mutatott, semmi zseniális nem volt ebben a francia válogatottban, de mindenki pontosan végrehajtotta a feladatát. 
Egyedül azt sajnáltam, hogy egyik személyes kedvencem Benjamin Mendy nem kapott lehetőséget, de végülis ő is világbajnoknak mondhatja magát. Mbappé pedig ezek után úgy vághat neki a továbbiaknak, hogy nincs ott rajta a nyomás, hogy nyert-e vb-t, mert azt már megtette rögtön a karrierje elején, remélem igazi világklasszis lesz belőle.

 

Gratula Ody-nak és Nute-nak, meg persze a szervezőnek Donátnak is, hogy egy kis pluszt vihettünk a világbajnokságba! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Wilde írta:

Mbappé pedig ezek után úgy vághat neki a továbbiaknak, hogy nincs ott rajta a nyomás, hogy nyert-e vb-t, mert azt már megtette rögtön a karrierje elején, remélem igazi világklasszis lesz belőle.

Húúú, ez nagyon igaz! :clap: Lásd ugyanitt: Messi és Ronaldo kapcsán mindig ezt nyomták már évek óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula a győztes franciáknak, és a tippjáték győzteseinek is :clap:

Köszönjük a szervezést :)

 

A mai tippemet duplázni kellett volna, de majd legközelebb bevetem a kockadobást is a tippeléshez :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a gratulációkat. :) Köszi Donát a lebonyolítást! 

 

Szerintem ez egy nagyszerű vb volt, sokkal jobb, mint az előzőek (koromnál fogva az első épkézláb emlékeim az 1998-as, de még inkább a 2002-es VB-ről vannak). Rengeteg meglepetést láthattunk, voltak nagyot zakózó sztárcsapatok, miközben sokgólos meccsekből sem voltunk híján. Alapvetően a videóbíró is jól vizsgázott, most nem volt annyi botrány, mint 4, 8, vagy 12 évvel ezelőtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Csak annyira veszem komolyan amennyit érdemel. Picipest, fegyencváros, lókaki... A magyar labdakergetőzés kedvelői között ezek elterjedt gúny nevek. Kár ezen fennakadni. 

Én nem szeretem a csapatok nevét gúnyolni. Akkor már inkább az aranylábú játékosokat. Azért mégis csak a Honvédban futbalozott pl. Puskás is anno! Külön szégyen, ha a klub maga nevezi át saját magát ilyen Mol Vidi szintű alja névre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

És az özvegye ehhez látványosan asszisztált...

 

A Videotont én továbbra is következetesen így fogom hívni, gyalázat hogy ilyen gagyi névváltoztatást kieszközöltek.

 

Gondolom fizetett érte a MOL is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

A MOL még hagyján (a DVSC-AVE Ásványvíz névnél talán úgysem lesz már abszurdabb), de ez a Vidi valami katasztrófa. Ha ezek után az FTC is hivatalosan "Fradi" lesz, kardomba dőlök. 

Jah. Nem a MOL-lal van gond, bánja a fene, de hogy lehet VIDI??? VIDI??? Most komolyan... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

A MOL még hagyján (a DVSC-AVE Ásványvíz névnél talán úgysem lesz már abszurdabb), de ez a Vidi valami katasztrófa. Ha ezek után az FTC is hivatalosan "Fradi" lesz, kardomba dőlök. 

Kubatov megmondta, hogy a Fradi név nem eladó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 17. - 12:58, Donát írta:

A holnapi olaszok elleni meccs lesz a kulcs. Ha nyerünk, akkor jó eséllyel már egy orosz/francia ellenféllel szemben a 4 között vagyunk. Holnap 20:30-tól lesz a meccs! :yeah: 

Fu, rég játszottunk ennyire gyengén. :( Nagy verést kaptunk az olaszoktól. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom a férfi vízilabda-válogatottat.

 

Szerintem a németek ellen lehet esélyünk, 4 nap alatt kipihenhetik a dolgot, és újult erővel játszhatnak német társaink ellen. Megha megnézem a gólkülönbségeket, nekünk most egál van: 17-17, míg a németeknél 11-23, szóval ha mindent beleadunk, akkor meglehet a csoportból való továbbjutás :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.