Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Bravó fiúk! Fülöp Marci velünk volt ma! Óriási mázlival nyertünk, de voltak biztató periódusok a meccsen. Így is csoda lenne, ha továbbjutnánk, de már kisebb csoda, mint eddig.

Szerintem alig maradt esélyük a norvégoknak...

 

Ilyen meccsre számítok:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy Storck munkája most érett be, vagy az új stábbal állt ennyire össze a csapat, de olyan erő volt bennük, amit legutóbb Dárdai alatt éreztem a válogatotton. Nagyon jól szervezettek, koncentráltak voltak és ugyan a norvégok rettentően indiszponáltan játszottak, de attól még ez a játék, amit a magyarok itt nyújtottak mások ellen (na nem a top csapatok) is bizakodásra adhat okot. Feladták Storck alapvető játékfilozófiáját a labdabirtoklásra épülő játékot, de a kontrákban kellően kreatívak tudtak lenni és védekezésben nagyon jól szűkítették a területet, ahol egyszerűen nem jutottak levegőhöz a norvégok. Nem volt meg az a kombinatív támadásépítés és az ehhez kellő kvalitás a középpályájukban, amivel fel tudták volna törni a védekezésünket.

Storck pedig lehet, hogy bemákolta, de "a győztes edzőnek mindig igaza van" (Sallói István után szabadon) és tényleg minden húzása bejött. Azt már korábban is kiemeltem, hogy Nagy Ádámot felfedezte a válogatottnak és most már annyira jól beépítette a csapatba, hogy szinte alapemberré vált. Gera mélységi irányítóként való szerepeltetése is jó húzás volt. Az igazi felfedezett pedig itt a play-off-ban Kleinheisler László. Nem tudom, hogy őt a Möller látta e meg, vagy ki találta ki... de nagyon jó érzékkel nyúltak hozzá és remek formában szállt be a válogatottba. Itt pedig a mai meccsen még Priskin szerepeltetése is bejött, aki lehet, hogy 10-ből 8-szor nem találja el így a kaput... de az a lényeg, hogy most bement és ott leszünk végre az EB-n. :clap:

Erősen gondolkodom rajta, hogy egy hosszabb-rövidebb nyári túra keretében ki is utaznék Franciaországba... mondjuk 10 éve nem gondoltam volna, hogy akár felkerekedhetek és kiutazhatok egy világeseményre szurkolni a válogatottnak. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Soha nem gondoltam volna, hogy valaha a válogatott kijut egy világtornára még életem során. Komolyan sírok. Nem néztem a meccset, nem bírtam, de most mikor megnéztem az eredményt, hát őrjöngtem. Úristen... nem akarom elhinni.

 

És mennyivel jobb hogy így jutottunk ki, és nem 2-3 meccs szerencsés együttállása folytán... Atyaég. Hihetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép volt fiúk!!! Szép volt fiúk!!! Szép volt fiúk!!! Szép volt fiúk!!! Szép volt fiúk!!!

 

OTT VAGYUUUUNK!!!

Fantasztikus este volt! Most legszívesebben berúgnék pár szurkolótársammal, és ordibálnék az éjszakában. :D Köszönöm Istenem, hogy nem jutottunk ki mákkal korábban, mert ez így, két győzelemmel az igazi siker! :clap: Valami megindult!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Besz@rok Hajdu B.-nek!

"Böde az ébredő erő"!!! :D

 

Más ezt nem hallotta? Reagáljatok már! Hisz Óriási! Nézzétek meg ismétlésben.

Azután hangzik el, miután a végefelé Bödét a 16-os vonalánál meglökik hátulról, erre Ő utána fél kézzel a földhöz keni a norvégot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.