Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hát igen, pedig 10 perccel a vége előtt már kezdtem örülni, drukkoltam a fáraóknak, hogy sikerüljön X -elni. Sőt, szerintem amilyen Uruguay -i csapat ellen léptek ma pályára, én még Egyiptom győzelmét is vártam a meccsen, de sajnos a sors nem ezt írta meg, ennek ellenére egy nagyon izgalmas mérkőzés volt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég érdekes ez a VAR...

 

Nekem a Ronaldo esete sem tűnt tiszta tizinek, és a spanyolok gólját is szabálytalanság előzte meg szerintem a visszajátszás alapján, de mindkettő meg lett adva :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én lemaradtam a spanyolok góljáról. (drága kiscicák miatt, de hát mit tegyen az ember pár hetes rosszcsontokkal :oops:) A tizi nekem is sántított, de hát ez van. 

 

szerk.: :facepalm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez meg mekkora lepke volt :O

 

Egész félidőben lefocizták a portugálokat, momentumuk nem volt, erre egy potyával Ronaldo-t a meccs emberévé teszi De Gea (mert amúgy meg nagyon nem nem csinál semmit... De már a kommentátor is odáig meg vissza van tőle persze)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ronaldot nyomni kell, mert ha nem jól szerepel akár egy percig, akkor már megy a sírás, hogy mi van vele, ha meg 1 potyát belő, ő az atyaúristen. Nem mondom, jó játékos, de azért nem kellene No. 1 -ként bemondani, jó hogy nem rakják meg  pápának az embert. :| 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép gól volt! Pedig azt gondoltam ezt a Nacho gyereket nem kellett volna kezdetni :P

 

Amúgy a portugáloknak nem szabad lapot adni, vagy mi van? :D Vicc hogy szabadon csinálnak azt amit akarnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.