Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

56 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egy percet nem láttam belőle. :lol2: 

Gyönyörű gólt lőtt CR. Érdemes visszanézni.

 

Elöljáróban is gratulálok Frenkie-nek a mai teljesítményéhez! :clap: Íme:

 

1. Frenkie - 5 pont

1. Donát - 5 pont

3. Yoda - 3 pont

3. Wilde - 3 pont

3. Jake - 3 pont

3. Miss - 3 pont

3. RacerX - 3 pont

8. Ody - 2 pont

8. Nabo - 2 pont

8. Bence - 2 pont

11. Fulcrum - 1 pont

11. Nute - 1 pont

11. Tomcsi - 1 pont

 

Holnap 4 azaz NÉGY meccs! :yeah: 

 

Franciaország - Ausztrália

Argentína - Izland

Peru - Dánia

Horvátország - Nigéria

 

Délben kezdünk, addig ne felejtsetek el tippelni!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előljáróban annyit hogy szerintem CR a világ jelenlegi legjobb focistája.Lehet utálni de amit ez a srác elért munkával alázattal kitartással az elképesztő. Először ér az edzésre és utoljára megy el. Érdemes megnézni az edzését ahogy fáradhatatlanul dolgozik hogy minél jobb legyen. Van róla egy doksi ahol elemzik hogy miért ilyen jó. Teljesen vaksötétbrn 10-böl kilenc szer pontosan betalál. 

Emberileg meg le a kalappal. Rengeteget jótékonykodik sok nagyon drága műtétet kifizetett. 

Nem hinném hogy megérdemelték a bántó szavakat. Tudom hazánkban furcsa hogy valaki tehetséges és ezzel jut elóre és nem hátszéllel. Mert nem a bírók juttatták ide hanem saját maga. Hogy nagyon gazdag? Hát ez ezzel jár. Mindannyian naponta vennénk a Ferrarikat ugyanúgy mint ő. 

Azért írtam le a fentieket mert ez egy intelligens fórum ahol méltatlan az az egybites primitív magyar szurkolói böfögés ami a totálisan nulla magyar teljesítményből fakadó frusztrációból fakad és ami ezt a fantasztikus sportembert lealázza. 

Mennyire szánalmas volt már a 2016-os EB-n a Cristiano homosexuall szöveg a sok 20 IQ-ju szerencsétlen irígy nyomorult magyar szurkolótól miközben még az is megtiszteltetés lenne nekik ha kitakaríthatnák Ronaldo lakását. 

Szerintem itt ne süllyedjünk le ide. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon egyetértek, Frenkie! Nem kötelező szeretni CR-t, tény, hogy a világ talán legmegosztóbb focistája, de hogy a sportág 19. sz. óta íródó történetének egyik legjobb játékosa, az nem vitás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Messi jobb. Ronaldo nekem nem szimpatikus játékos. Az élet történetét nem ismertem, de miután utánanéztem, azt elismerem, hogy nagy dolog az ahova jutott olyan családból ami neki volt. Nem emberileg van bajom vele, szóval ez nem a szokásos kisebbségi szöveg, egyszerűen csak a stílusa nem tetszik. 

 

Franciaország - Ausztrália 2-0

Argentína - Izland 2-0

Peru - Dánia 0-1

Horvátország - Nigéria 2-1

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszinte leszek. Nem bírom Ronaldot. (Szerintem ez nyilvánvaló volt eddig is). Nyilván emiatt én elfogult is vagyok, elismerem :)

 

Ronaldo alighanem minden idők legjobb befejezője. De ennyi. Nem tudok benne többet látni, mint egy szimpla befejezőcsatár, aki csak a góljaiból él. Ez számomra pedig nem tesz senkit sem a legjobbá, de még a top3-hoz is kevés...

 

Ezzel együtt elismerem, hogy valami elképesztő akaratereje van. Miután Messi zsinórban nyert 4 aranylabdát, neki meg még mindig csak 1 volt, mindenki temette őt. Most pedig mindkettejüknek ugyanannyi van. Képes volt visszajönni ilyen mélyről. Akár megérdemelte a lasztikat, akár nem, ez tényleg egyedülálló teljesítmény!

 

Viszont azt is gondolom, hogy nem lenne a világ igazságos, ha végülis ő fejezné be többel, és nem Messi. Márpedig erre nagy esély van a BL-győzelemmel a háta mögött. Messinek csak VB-győzelemmel lehet esélye, ellenben Ronaldonak már anélkül is komoly sansza van.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hogy történt a szitu?

Griezmann megtolta, elesett. Spori nem fújta le, rászoltak bentről a fülére, hogy nézze vissza. Megnézte és megadta. Elég véleményes volt, de volt kontakt. Előtte viszont a labdát is érte az ausztrál lába. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.