Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, caseyjones írta:

Nézd meg ennek a videónak mondjuk az első másfél percét

Hiába szép és lenyűgöző a szurkolói reakció, de 49 gólból 1 volt olyan, ahol tényleg felrobbant a stadion, és az is csak azért, mert hihetetlenül kiélezett volt a párharc az utolsó másodpercekig. Meccs közben hiába szerez valaki szép és fontos találatot, mindig ott motoszkál az emberben, hogy messze még a vége és bármi megtörténhet, így nehéz felspanolni magadat.

 

Oké, fociban még van, hogy ennyi sincs egy meccsen, de van olyan is, hogy 4-5 ilyen szituáció is akad, hisz a labdarúgásban pont az a különleges, hogy minden gólt meg kell becsülni, mert nem biztos, hogy lesz még több a meccsen. Ezért hacsak tényleg nem 4 vagy 5 góllal megy az egyik csapat, minden gól hasonló fontossággal bír, mint egy kézilabdás utolsó pillanatos gól, pont azért mert nem lehet előre tudni, hogy nem-e ez lesz-e a mindent eldöntő találat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha 2x másfél órát ki akarok dobni az életemből, akkor inkább valami érdekfeszítőbbel ütöm el az időt. Mondjuk azzal, ahogy azt nézem, hogy szárad a festék, vagy hogy nő a fű.

 

Majd ha nem kínszenvedés lesz végignézni egy ilyen meccset, akkor újra érdekel majd a válogatott, de addigis inkább ájulásig verem a fejemet a falba, minthogy időt és pénzt áldozzak a fiúkra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem szeretem a labdarúgást, viszont a lehető legtöbb csapatsportban figyelemmel követem a magyar nemzeti csapatot, s ez alól a foci sem kivétel. De a 2016-os Eb-szereplés óta sajnos már nem tud érdekelni labdarúgó-válogatottunk, és ahogy látom, már Titeket sem. Ha van meccsük, kizárólag azért értesülök róla, mert a média folyton a képembe tolja.

Én azt mondom, idén érdemesebb figyelmet fordítani női kéziseinkre, ugyanis év végén Európa-bajnokságon szerepelnek; illetve férfi, valamint női vízilabdásainkra, akik július 14. és 28. között szintén Európa-bajnokságon szerepelnek. Ezekben a sportokban még úgy-ahogy jók vagyunk. Illetve fél szemmel érdemes majd rápillantani nyáron a férfi kosarasokra is, akik vb-selejtezőt játszanak. Bármennyire is furán hangzik, de nem esélytelenek a kijutásra. Ugye a magyar kosár a magyar focihoz hasonlóan sokáig a béka feneke alatt volt, de az Eb-szereplésük után ők talán nem szerepeltek le annyira, mint a focisták (eddig...).

Más talán nincs is az idei évre, már ami a csapatsportokat illeti. A rögbiseknek úgy tudom, véget ért az Európai Nemzetek Kupája, a hoki vb-nek meg szintúgy vége már hetek óta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar foci helyett inkább olvasok valami jó könyvet. Ez a sz@r (sajnos, szebb kifejezést erre a csapatsportra, amit nálunk játszanak, nem tudok) nem lépi át az ingerküszöböm. Amikor volt egy Dárdai a nemzeti élén, akkor követtem őket, meg az EB alatt. Azóta 2 meccset néztem, egyik az andorai pékek és postások elleni volt. Hát, ez a magyar labdarúgás egy szégyen. Annyira nem érdekel, hogy már az eredményt sem nézem meg másnap, maximum a trollfocin. 

A VB az más. Ott az Olaszolnak szurkolok.. :D Na, azoknak most nem. Akkor majd a Hollandoknak. :D Azoknak sem kell idén. Marad így őseim földje, a német válogatot és a déli szomszéd, a horvát. Bár, szerintem nem nyernek idén.

Ha tippelni kellene, akkor a brazil, francia, német háasból kerülhet ki a végső győztes. 

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki esetleg nem tudná, íme a csoportok:

 

Egyik ág:

A csoport:

- Oroszország

- Szaőd-Arábia

- Egyiptom

- Uruguay

 

B csoport:

- Portugália

- Spanyolország

- Marokkó

- Irán

 

C csoport:

- Franciaország

- Ausztrália

- Peru

- Dánia

 

D csoport:

- Argentína

- Izland

- Horvátország

- Nigéria

 

 

Másik ág:

E csoport:

- Brazília

- Svájc

- Costa Rica

- Szerbia

 

F csoport:

- Németország

- Mexikó

- Svédország

- Dél-Korea

 

G csoport:

- Belgium

- Panama

- Tunézia

- Anglia

 

H csoport:

- Lengyelország

- Szenegál

- Kolumbia

- Japán

 

Kiemeltem azokat, akik továbbjuthatnak a csoportoknál, kivétel a C csoportban, mert ott most nem tudom, hogy a franciák mellett ki fog továbbmenni. 

A tippjeim:

- Az biztos, hogy a 2. fordulóban Oroszország megfog küzdeni vagy Portugáliával vagy a spanyolokkal! Itt könnyen bukó lehet a hazaiaknak.

- A C és D csoportnál a franciák Messiékkel vagy Mandzukic csapatával kerülnek szembe - érdekes mérkőzés lesz ez is.

- Az E és az F csoportban tippre a Brazilok és a Németek legyőzik ellenfelüket a 2. fordulóban, és a negyeddöntőben találkoznak - 50-50% az esélye mindkét csapatnak, hogy bekerüljön az elődöntőbe.

- Az utolsó két csoportban szerintem mind Anglia és mind a belga válogatott legyőzi ellenfelét, bekerülnek a negyeddöntőbe, és itt úgy érzem, hogy a belgák fognak bekerülni az elődöntőbe.

 

- Szerintem a Spanyolok és a Portugálok fognak negyeddöntőzni, és a spanyolok jutnak az előbe, míg a Franciák vereséget szenvednek vagy továbbjutnak, ez még kérdéses a számomra.

- Hogy ki nyeri meg a VB -t? Ha a Spanyoloknak sikerül a döntőbe kerülniük, és a németekkel küzdenek meg a kupáért, akkor a németek nyernek, ha mással, akkor övék lehet a dicsőség, de ehhez szerintem a Franciáknak is lesz egy-két szavuk, a hazaiakról nem is beszélve.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, M.Laci írta:

A VB az más. Ott az Olaszolnak szurkolok.. :D

Én is szoktam nekik szurkolni, de hát idén ez elmarad :(  Úgy emlékszem, hogy az első tippversenyes VB-n pont az olaszok nyertek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én német győzelmet várok, annak ellenére, hogy a felkészülési idő nem sikerült valami fényesre: idén csak egy győzelmet jegyeznek (pár napja 2-1-re verték a szaudiakat), bár tény, hogy a legerősebb csapatokkal készültek: kikaptak a braziloktól, döntetleneztek a franciákkal és a spanyolokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naponta lehet majd tippelni mindig a következő napi mérkőzésekre. Ha valaki nem lesz gépközelben, persze előre is le lehet adni majd a tippeket. Telitalálat 3 pont, a kimenetel helyes eltalálása önmagában 1 pont. (Pl. 2-1-e eredménynél, aki 2-1-et tippel, az 3 pont, aki 1-0-t az 1 pont. Aki 1-1-et, az pedig 0 pont.) 

 

Az első meccs csütörtökön Oroszország - Szaúd-Arábia lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.