Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most néztem. Labdát ért de utána megrúgta. Így megadható volt. Viszont ez piros így. 

2016 óta nem. Eltörölték a 3-as csapást. Nem követed a dolgokat?

 

Gratulálok @MissKarrde! Egyedül te találtad telibe. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elmaradt mindkét oldalon egy-egy tizi...

A kezezésre simán meg kellett volna adni, igaz, hogy nem volt szándékos, de a labda egyértelműen irányt változtatott.

A másik oldalon is volt nekem egy gyanús eset, amikor Mascherano odalépett. Azt nem játszották vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem elmaradt mindkét oldalon egy-egy tizi...

A kezezésre simán meg kellett volna adni, igaz, hogy nem volt szándékos, de a labda egyértelműen irányt változtatott.

A másik oldalon is volt nekem egy gyanús eset, amikor Mascherano odalépett. Azt nem játszották vissza.

Egyetlen tényező van a szabálykönyvben a kezezés kapcsán. Javaslom elolvasni: szándékos volt vagy sem. Csak ez dönt. Semmi más. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem igazán, de tudhatod. ;)  

Az a lényeg, hogy tizenegyes esetén csak akkor adnak pirosat, ha a védő egyáltalán nem törekedett a labda megjátszására. Ebben az esetben tizi, piros, eltiltás. Ha azonban gólhelyzetben szabálytalankodik a 16-oson belül, de a labdára irányult a mozdulata, akkor tizi, sárga és nincs eltiltás. Itt nagyon erős lett volna a piros.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor kijelenthetjük, hogy a magyar válogatott egy szinten van Argentínával, Portugáliával és Spanyolországgal is! Az EB-n mi is 1-1-et, illetve 3-3-at játszottunk Izlanddal és Portugálival :D:P

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez meg olyan volt mint tegnap a Ronaldo féle... Ha az tizi volt, ennek is annak kellett volna lennie... 

 

Ez a VAR mintha nem is lenne, olyan érzésem van :D

Ezt a felrúgást én sem értettem, hogy miért nem nézték vissza... :roll: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ronaldo a 14. ember, aki a csapatának a VB első meccsén mesterhármast tudott szerezni.

 

Átlagosan 5.85 góllal fejezték be ezek az emberek a tornát. Egyedül Kiss László nem tudott újabb gólt szerezni a tornán az első meccses mesterhármas után (Wilimowski sem 1938-ban, de ő mesternégyest szerzett, és csapata ráadásul ennek ellenére kiesett). A legkiválóbb gólátlagot pedig Kocsis Sándor és Just Fontaine produkálták. Előbbi 11 gólt rúgott összesen és további 4 meccsen 8 gólt szerzett, utóbbi 13 gólt rúgott összesen és további 5 meccsen 10 gólt szerzett  az első mesterhármasa után. Rajtuk kívül csak Gerd Müller tudott legalább két mesterhármast (vagy jobbat) összehozni egyazon tornán belül.

 

Szóval úgy tűnhetne, hogy Ronaldonak jó esélye van a 6 gól elérésére, de tegyük hozzá azt, hogy 1958 óta senkinek sem jött össze első meccses mesterhármast követően 5 gólnál többet szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mögöttünk van a mai maratoni nap, nézzük az állást:

 

1. Frenkie - 9 pont

1. Donát - 9 pont

3. Wilde - 8 pont

3. Yoda - 8 pont

5. Miss - 7 pont

5. Ody - 7 pont

5. Nabo - 7 pont

5. Bence - 7 pont

9. Jake - 5 pont

10. Nute - 4 pont

10. Fulcrum - 4 pont

10. RacerX - 4 pont

13. Tomcsi - 3 pont

 

Gratulálok a kiváló teljesítményetekhez: :clap: (5-5-5 pontot szereztetek ma)

@Wilde

@Yoda József

@Bence1997

@Nabopolasszar
@Ody Mandrell

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.