Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ody Mandrell, ma Hanga már elvileg játszani fog a montenegróiak ellen. :)

Nabopolasszar, hidd el, érdemes lesz nezni. :) Komoly esélyünk van a 16ba kerülésre. Románok elleni derbi nagy lesz, azt kötelező lesz behuzni.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kritikán aluli volt a mai meccs. Nem az a baj,hogy kikaptunk, hanem hogy mennyivel, illetve milyen pocsékul játszottunk.. Borzalmas volt nézni, semmi nem ment be nekünk, semmi. 72-48-ra nyert Montenegró. Oké, papíron erősebbek, NBA játékosuk is van, de azért ez hatalmas különbség...

Hétfőn 14.00-kor Csehország ellen játszunk,,reméljük addigra följavulunk. M4 Sport természetesen közvetíti.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg azt mondom, hogy ilyen hozzáállással nincs mit szégyellni. A portugálok jobb játékosok, főleg emberelőnyben, ez ellen nem sokat lehetett tenni, de a fiúk ennek ellenére végig küzdöttek. Lovrencsics és Fiola a szívüket-lelküket beleadták, de a többiek is odatették magukat. A piroslapért kár, de még az utolsó pillanatokban is ott volt az esély az x-re (ha máskor nem is :D ). Bárcsak minden meccsen ilyen odaadással játszanának a fiúk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg azt mondom, hogy ilyen hozzáállással nincs mit szégyellni. A portugálok jobb játékosok, főleg emberelőnyben, ez ellen nem sokat lehetett tenni, de a fiúk ennek ellenére végig küzdöttek. Lovrencsics és Fiola a szívüket-lelküket beleadták, de a többiek is odatették magukat. A piroslapért kár, de még az utolsó pillanatokban is ott volt az esély az x-re (ha máskor nem is :D ). Bárcsak minden meccsen ilyen odaadással játszanának a fiúk...

Az odaadás megvolt, de ennek alapnak kéne lennie, nem pedig megdicsérendő faktornak. A nagy hajtásnak pedig nem kéne automatikusan fegyelmezetlenségbe torkollni... Eddig 3-2-3 a mérleg a sorozatban: jó meccs, elfogadható meccs, blama. Ha 3-2-5 lesz a végére, az nagy gond lesz Storcknak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtátok itt páran, hogy utáljátok a kosarat. Hát, emberek, lehet utálni, de amit ma meg tegnap leművelt a magyar CSAPAT az EB-n,el kell ismerni mindenkinek, hihetetlen volt. :D :D

Tegnap megvertük a cseheket, ezzel 48 év utan először nyertünk meccset kosár Eb-n.

Ma a románokat vertük 80-71-re,és ugyan holnapután játszunk a spanyolok ellen még egy csoportmeccset,de már eldőlt hogy bent vagyunk a legjobb 16-ban!!!!

 

Szép volt kosarasok! DarthMaul31 nyilván örül most. :D

Így van! Nagyon nagy meccs volt. A románok mondjuk néhol rendesen rám ijesztettek, főleg 71-75-nél, de a lényeg hogy behúztuk. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

22év után a magyar Davis kupa válogatott feljutott a világcsoportba, a legjobb 16 ország közé! Hatalmasat játszott Fucsovics Marci, és Balázs Attila is!

Fucso verte ma a világranglista 32. , 21éves Khachanov-ot 3 játszmában, és tegnap előtt verte az idei Us Open negyeddöntős 37.ranglistás Rublev-et is 5 szettben.

Balázs habár kikapott Khachanov-tól 4 szettben, de ott ő is nagyot játszott, csak sajnos elfogyott erőben, de másnap neki köszönhetően nyertük a párost szombaton.

A többi már csak örömjáték lesz jövőre! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22év után a magyar Davis kupa válogatott feljutott a világcsoportba, a legjobb 16 ország közé! Hatalmasat játszott Fucsovics Marci, és Balázs Attila is!

Fucso verte ma a világranglista 32. , 21éves Khachanov-ot 3 játszmában, és tegnap előtt verte az idei Us Open negyeddöntős 37.ranglistás Rublev-et is 5 szettben.

Balázs habár kikapott Khachanov-tól 4 szettben, de ott ő is nagyot játszott, csak sajnos elfogyott erőben, de másnap neki köszönhetően nyertük a párost szombaton.

A többi már csak örömjáték lesz jövőre! :)

A Rublev elleni meccset láttam. Nagyon izgalmas volt. -bár nem szeretem a teniszt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nagy troll ez a Storck. Ugrai...a Fradiba se fért be.

 

Minden "kis" csapat (Izland azóta már nagy csapat lett) aki az EB-n volt, tisztességesen szerepel a VB selejtezőkön. Minket kivéve. Mi sz*rabbak lettünk mint előtte voltunk valaha is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

148 éves az amerikai foci!

1869. november 6-án rendezték a történelem első amerikaifutball-meccsét, amit két egyetemi csapat, a New Jersey Tigers (a mai Princeton egyetem) és a Rutgers Queensmen játszott.

Mivel a Rutgers volt a házigazda, az ő szabályaik szerint játszottak, vagyis 25 játékos próbálta meg átrúgni a labdát az ellenfél kapuján, a labdával futni, vagy azt passzolni szabálytalan volt.Így nyert a Rutgers 6-4-re.

18711611_f72c51fac155c8e3ed04863cad040fd

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nem tudom, követi-e valaki itt az NFL-t, én néha-néha rálesek az eredményekre. Nem vagyok nagy NFL-őrült, csupán Cleveland-rajongó vagyok, így a Cleveland Browns eredményeit természetesen figyelemmel kísérem. Brutális, amit eddig művelnek, de persze nem jó értelemben. :D 0-12-vel állnak, és van hátra még négy forduló. Ciki lenne nagyon, ha nyeretlenül zárnák az idényt, de sajnos benne van a pakliban. Tavaly is eléggé rezgett a léc (1-15). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.