Ugrás a kommentre

Idézetek


Jinx Lumos Joke

Ajánlott hozzászólás

Most olvastam egy iszonyat jó idézetet, és annyira megtetszett, hogy gondoltam megosztom valakivel. Első gondolatom a facebook volt, de eszembe jutott, hogy kb. fél éve nincs már facebookom.

 

Szóval nyitottam itt egy témát, hátborzongató, életigazság, vicces stb. idézeteknek, hogy időpocsékolásképpen lehessen ide írni, vagy itt olvasni.

 

Ha az admin urak swsaga fórum koncepciójába ez a téma nem fér bele, vagy ha egy hét múlva is csak ez lesz az egyetlen hozzászólás, akkor kéretik törölni a témát, mert hülye vagyok. :)

 

Ja, és egy hozzászólásba szerintem csak egy idézet kerüljön, ha többet találsz egyszerre, akkor is várd meg, míg valaki reagál az előzőre és csak akkor írd a következőt. De ez is csak tipp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"I don't know with what weapons World War Three will be fought, but World War Four will be fought with sticks and stones."

 

Albert Einstein

 

(Magyarul:

 

"Nem tudom, hogy a Harmadik Világháborút milyen fegyverekkel fogják vívni, de a negyediket botokkal és kövekkel."

 

Albert Einstein )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gróf Széchenyi István: "Minden nemzetnek olyan kormánya van, minőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba, vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De, ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor a nemzet aljas, vagy műveletlen."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

You know, I think it's important to keep a balance in things. Yeah, balance, that's the right word. Because the guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life, might not get anything at all.

 

6:40-től

 

http://www.youtube.com/watch?v=upUUHrItjoM&t=6m40s

 

Lefordítsam valakinek? ;) Szívesen teszem, ha kell.

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

" Nappal gyújt lámpát, aki folyton a múltat idézi. " Janus Pannonius

 

 

 

Ebben az az érdekes, hogy ezt egy kisfiú mondta egy riport alkalmával és tudtommal tőle eredeztetik.

Ha arra az idézetre gondolsz, ami nálad van ki írva, akkor azzal kapcsolatban kérdezném,

hogy azt a kisfiút Petőfi Sándornak hívták? :hmm:

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

" Nappal gyújt lámpát, aki folyton a múltat idézi. " Janus Pannonius

 

 

 

 

Ha arra az idézetre gondolsz, ami nálad van ki írva, akkor azzal kapcsolatban kérdezném,

hogy azt a kisfiút Petőfi Sándornak hívták? :hmm:

Nem arra gondol, az az aláírása. ;)

 

Az én második hsz.emre írta, ahova én Einsteint írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy durvább idézet:

 

" Van ember, van probléma! Nincs ember, nincs probléma! " Sztálin

 

( Ha zavaró, akkor bocsánat!!! )

Szerintem ez a "Csak az nem követ el hibát, aki nem csinál semmit." (Theodore Roosevelt) komcsi változata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon tetszik :)

 

 

Nem hiába! Az öregektől lehet tanulni. :D

 

 

Ez nagyon igaz. :)

 

Faterom kb eszerint is él. Ezt annyira megjegyeztem, hogy nagyon vigyázok a döntéseimre, és nagyon átgondolom hogy egy mostani döntésemnek milyen következményei lehetnek mondjuk 10 év múlva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy durvább idézet:

 

" Van ember, van probléma! Nincs ember, nincs probléma! " Sztálin

 

( Ha zavaró, akkor bocsánat!!! )

 

 

Én ezt így ismerem, de lehet hogy Sztálinnak 2 fennmaradt mondása is maradt: " A halál megold minden problémát. Nincs ember, nincs probléma".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt így ismerem, de lehet hogy Sztálinnak 2 fennmaradt mondása is maradt: " A halál megold minden problémát. Nincs ember, nincs probléma".

Igen, erre én is emlékszem, meg az előbbire is. De van még egy, amit Sztálin mondott.

 

Így szól: " Egy ember halála tragédia, milliók halála statisztika. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.