Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

A Spark of the Rebellion-nak nem a Disney XD-n volt a premierje, de a többi rész így produkált:

 

1 - 1,03

2 - 0,58

3 - 0,95

4 - 0,64

5 - 0,60

6 - 0,67

7 - 0,66

8 - 0,57

9 - 0,53

10 - 0,71

11 - 0,60

12 - 0,55

13 - 0,72

 

Második évad

 

Siege of Lothal - 0,59

1 - 0,46

2 - 0,54

 

Alatta vannak a számok a tavalyi átlagnak, de egyelőre nem vészes, pláne ha ezt a szintet tartani tudják vagy kicsit nőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rebels fanok! 576 -ban lehet kapni akár dísznek akár gyerekeknek Star Wars-os és más mese figurákat is. Rebels-ből is van Ezra,Zeb,Kanan,Darth Vader és sok mások de akár Anakin,Obi-wan is. Nevük: Disney Infinity 3.0 (és a karakter neve) Sajnos maguk a bábuk nem túl nagyok (8cm). De elég szépen meg vannak csinálva. Esetleg aki még tudna ilyen kiállított figurákat szívesen meglesném. Díszítésre használom fel :))

12179967_1177130085633959_937797745_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rebels fanok! 576 -ban lehet kapni akár dísznek akár gyerekeknek Star Wars-os és más mese figurákat is. Rebels-ből is van Ezra,Zeb,Kanan,Darth Vader és sok mások de akár Anakin,Obi-wan is. Nevük: Disney Infinity 3.0 (és a karakter neve) Sajnos maguk a bábuk nem túl nagyok (8cm). De elég szépen meg vannak csinálva. Esetleg aki még tudna ilyen kiállított figurákat szívesen meglesném. Díszítésre használom fel :))

576 boltban, vagy esetleg a mostani 576 újságban?

 

Amúgy sok helyen árulják:

http://www.arukereso.hu/CategorySearch.php?st=star+wars+infinity&orderby=1

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsiságból megnéztem a Lost Commanders-t és a Relics of the old Republic-ot szinkronosan. Most az egyszer nem fintorogtam a szinkron miatt. Nem azt mondom, hogy jó volt de messze ez volt a legjobb a többihez képest. Kifejezetten tetszett ez az idősebb hang Rexnek, szerintem jól betalált mint a fő Inkvizítornak is (azt hiszem Kálid Artúr?) Vader hangja továbbra is szörnyú, remélem a Disney magyarország tanult az esetből és hogy a továbbiakban nem az Olcsó szinkron kft-t bízták meg. A 7. Nővér hangját nehéz lesz szinkronizálni, mert minden pillanatban más. Vagy 6 ezer torzítás van rajta. Azon is múlik (szerinten) hogy mennyi droid van körülötte, meg persze, hogy rajta van-e a maszk vagy nem. Nem azt mondom, hogy ha a 7. Nővér hangját rendesen leszinkronizálják, szinkronosan fogom nézni, hanem akkor kap tőlem egy pirospontot a Disney magyarország. De az előtte kapott feketét Vader hangja miatt 1 millió piros sem fogja kiváltani, max akkor ha a továbbiakban javítanak Vader hangján. (Mert hát biztos, hogy fog még szerepelni)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételesen online néztem, mert ez egy jó stream. A minőség is jó volt, nem akadt!

Itt állítólag soha nem akad. :) Viszonylag korán fent volt már. 5 helyett 6-kor mikor felkeltem még ugyan nem volt fent. 8 előtt pár percel néztem meg akkor már fent volt. Kár, hogy csak múlt héten fedeztem fel ezt a linket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt állítólag soha nem akad. :) Viszonylag korán fent volt már. 5 helyett 6-kor mikor felkeltem még ugyan nem volt fent. 8 előtt pár percel néztem meg akkor már fent volt. Kár, hogy csak múlt héten fedeztem fel ezt a linket.

Nekem bejön, mert amíg nem tudni melyikhez készül a felirat, nem kell letölteni potyára egy változatot, ha ilyen jó minőségű online!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.