Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Valakit nem csípni és valakit lemészárolni nem ugyan az. Az hülyeség hogy sok klón chip nélkül is teljesítette volna a 66ost. Ha így lenne akkor miért nem tették meg?

 

 

Én csak arra céloztam, hogy a hadsereg főparancsnokának parancsát elvileg chip nélkül is végre kellett volna hajtani.

És elég engedelmesek voltak.

Amúgy kik nem teljesítették a 66-ost jelen tudásunk szerint azok közül akiknek ki is lett adva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy teljesítették volna a parancsot chip nélkül, de biztos, hogy nem kérdés és utánajárás nélkül.

Jó, ezt hagyhatjuk. Immár kánon, hogy volt chip rásegítésül az amúgy is feltétlen engedelmességre. Ennyi.

A lényeg hogy szerintem ők immár abszolúte emberek autonóm személyiséggel, egészséges értékrenddel, dacára a származásuknak eredeti rendeltetésüknek és a Klónok háborújának.

Jó kis Trió lesz ez az tuti! Amúgy biztos, hogy csak hárman lesznek?

 

Holnap folytatódok a sorozat! Végre lesz téma ami eltereli a figyelmet az EPVII -ről. :D

Magyar idő szerint mikor is lesz?

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor lesz? Magyar idő szerint csütörtök hajnalban. ;)

Akkor ez csak holnapután lesz téma. De az is itt van már!

És mire megrágjuk lehet, hogy már lesz ep7 trailerünk is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem én csináltam, de tényleg jó! :)

 

Ide töltik fel a sok Rebels (Star Wars) jóságot.

 

http://boards.4chan.org/co/

 

A topik naponta változtatja az elérési útvonalát, ezért a keresőmezőbe kell beírni, hogy; rebels vagy amit éppen akartok.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szívem szerint örülök ennek a résznek. Nem vesznek feledésbe a klónok.Kiderülhet az is,hogy mi történt a többi klónnal és,hogy greegor a commandos,hogy úszta meg a robbanást.Rex a kedvenc karakterem volt Remélem több ilyen szereplő tér vissza és sok minden más még :D Ígéretes résznek nézünk elébe. Felirat lesz hozzá? a Szinkronos verziót meg ne szidjátok. Meg kell szokni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én remélem megvan még Gregor páncélja! Imádom az RC-t!

Állítólag tervezik a Republic Commando 2. Ja fura lenne felvenné a maszkját és bekapcsolna az élet meg pajzs funkció :D Faxa lenne :D Annyi Klippet nem adtak ki,hogy mindent eláruljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag tervezik a Republic Commando 2. Ja fura lenne felvenné a maszkját és bekapcsolna az élet meg pajzs funkció :D Faxa lenne :D Annyi Klippet nem adtak ki,hogy mindent eláruljanak.

 

Ha tervezik is max reboot szerintem, mert ha folytatás akkor az első is kánon így megint jön a probléma, hogy ha azt nem törölték akkor a többi game-t miért, nem lenne igazságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis ami a 7.8.9 rész között játszódna? Vagy mire érted az új sorozatot a rebels után?

Így, van. Az új trilógia idejében. De egyelőre semmi hivatalos. De jól smakkolna nem?

PT- TCW

OT-Rebels

ST- ?sorozat

 

Amikor a Rebels volt még nagy kérdőjel, akkor is sokan azt hitték már, hogy a 7. epizódot fogja felvezetni az új animációs sorozat.

De én mindig is reméltem, hogy a 3 és a 4 közt fog játszódni. Csak én kézenfekvőnek éreztem, hogy "Civil Wars" lesz a címe.

Persze el akarták kerülni, hogy a Clone Wars-ra ilyen mértékben hajazzon, de az időszak hálisten' bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így, van. Az új trilógia idejében. De egyelőre semmi hivatalos. De jól smakkolna nem?

PT- TCW

OT-Rebels

ST- ?sorozat

 

Amikor a Rebels volt még nagy kérdőjel, akkor is sokan azt hitték már, hogy a 7. epizódot fogja felvezetni az új animációs sorozat.

De én mindig is reméltem, hogy a 3 és a 4 közt fog játszódni. Csak én kézenfekvőnek éreztem, hogy "Civil Wars" lesz a címe.

Persze el akarták kerülni, hogy a Clone Wars-ra ilyen mértékben hajazzon, de az időszak hálisten' bejött.

Egyetértek veled. Én a Clone Wars után egy ilyen sorozatot vártam mikor a lázadok felemelkedését mutatja be.És elég jó érzés tölt el,hogy össze is jött a megérzésem. Bár örülnék ahogy mondod a új trilógia bővebb betekintésébe egy sorozattal. Főleg Luke története érdekelne na meg az új rend :--)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos aki azt hitte, hogy majd az EPVII miatt leáll a sorozat az tévedett. A németeknél december 18 -án is lesz új rész. :D

 

Undercover beim Feind (Stealth Strike)

Freitag, 04. Dezember, 19.30 Uhr bei Disney XD

 

Die Zukunft der Macht

Freitag, 11. Dezember, 19.30 Uhr bei Disney XD

 

Das Geheimnis des Gefangenen X10

Freitag, 18. Dezember, 19.30 Uhr bei Disney XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.