Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ez a trailer pöppet odab*sz.

 

Ezra szülei élnek. Jé, meglepő. Nem fogadtam véletlen valakivel valamiben ebben, mert az most tök jó lenne. :D

Vizla? Jól hallottam?

Ki lehet ez a rejtélyes fejvadász? Ventress? Nem, elvileg halott. Sing? Az érdekes lenne. Barris? Hasonló kalapja volt, nem? Na jó, egyik se legyen, legyen egy új tökös fejvadásznő. :)

Hongo! :yeah:"Légy kalóz Jedi!" Megalol! :lol:

 

Nagyon ott lesz a szeren ez az évad, úgy hiszem. Csak kár, hogy még nem kezdődött el, és kár, hogy minden rész között lesznek szünetek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ahogy elnézem Garell -nek lőttek, Sabine pedig haza látogat a Mandalore -ra. :) Vizsla? Fej nélkül nehezen lehet képben. :D

Pedig őt említi (2:05-nél), és ha jól veszem ki Sabine szavait (már ha Sabine mondja, de mintha nem a saját nevét mondaná be - vagy az igazi nevét mondja be?), akkor Ő a Vizsla ház tagja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki lehet ez a rejtélyes fejvadász?

Senki se olvassa el a cikkeket amiket kitesztek az oldalra? mert benne volt ebben a cikkben http://www.csillagokhaboruja.hu/?p=1627

megismerkedhetünk egy Ketsu nevű női fejvadásszal, aki Sabine életében meghatározó szerepet töltött be.

 

 

Ezra szülei élnek. Jé, meglepő.

Nem biztos lehet látni az egy vízió ami látunk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fulcrum olvastam de kiment a fejemből. Ugye nem baj? :)

 

 

 

Pedig őt említi (2:05-nél), és ha jól veszem ki Sabine szavait (már ha Sabine mondja, de mintha nem a saját nevét mondaná be - vagy az igazi nevét mondja be?), akkor Ő a Vizsla ház tagja.

 

 

Valószínűleg így van. Ez nagyon de nagyon érdekes lenne. :) Így már két legénységi tag is kötődne TCW -s felmenőkhöz.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki se olvassa el a cikkeket amiket kitesztek az oldalra? mert benne volt ebben a cikkben http://www.csillagokhaboruja.hu/?p=1627

megismerkedhetünk egy Ketsu nevű női fejvadásszal, aki Sabine életében meghatározó szerepet töltött be.

Olvastam, de nézd el nekem feledékenységem, nagyon gyenge memóriát örököltem. :):oops:

 

Szerk.: a feltöltő bekaphatja, privátra állította a videót...

 

Szerk. 2.: ez még nem privát, ráadásul itt már van 1080p is.

http://www.youtube.com/watch?v=YfeWNZqVYsE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem biztos lehet látni az egy vízió ami látunk.

De a vén csávó közli, hogy a szülei megszöktek. Ez azt jelenti, hogy legalábbis a Lothalról történt elhurcolásuk után még éltek. Plusz Ezra keresni kezdi őket, plusz a vízióban nem halottakat lát, plusz Tseebo sem valószínű, hogy azt közölte Herával, hogy a szüleit kivégezte a Birodalom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

De a vén csávó közli, hogy a szülei megszöktek. Ez azt jelenti, hogy legalábbis a Lothalról történt elhurcolásuk után még éltek. Plusz Ezra keresni kezdi őket, plusz a vízióban nem halottakat lát, plusz Tseebo sem valószínű, hogy azt közölte Herával, hogy a szüleit kivégezte a Birodalom.

 

 

 

Ezra szülei kiutat is jelenthetnek a karakternek. Meg is lenne a válasz, hogy hova tűnt az EPIV -re. Lehet, hogy a szüleivel együtt elbujdostak. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ezra szülei kiutat is jelenthetnek a karakternek. Meg is lenne a válasz, hogy hova tűnt az EPIV -re. Lehet, hogy a szüleivel együtt elbujdostak. :)

 

Nekem is ez jutott eszembe. Nagyon is lehetséges opció lenne, bár azért tegyük hozzá, hogy nyomós ok kellene már Ezrának ahhoz, hogy hátra hagyja a lázadást. Mondjuk, ha a Ghost legénységének nagyobb része odavész. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már vagy hatszor megnéztem az új trailert. :D

Vajon mi az oka annak, hogy az az

új csillagromboló eltérőn néz ki mint a többi? Egyébként nekem nagyon tetszik. Majd kiderül, de szerintem szívósabb mint a többi. Valami spécije biztos van neki.

 

 

 

Ezek szerint az a fejvadász a jók csapatába tartozik.

Mi van, ha kiderül, hogy Sabine Vizsla lánya? :D

Ezra elég durva. Most már kezd egy kicsit megkomolyodni az én szememben. Remélem nem fogja mészárolni a rohamosztagosokat, nekem az jött le.

 

Csak nekem hasonlít Ezra erőlökése Kylo Ren Erőlökéséhez? :hmm:

 

Inkvik vs Ahsoka. Yeah. Ahsoka csak fejlődött valamit közelharc terén ahogy azt a 7. nővér tekintetéből látni. És milyen lazán megfogta a forgó fénykardot. :D

 

Ki fekszik ott Zeb mellett az inkik vs Ahsoka jelenetben?

Remélem Zebnek nem lesz (komolyabb) baja. Bár én azt adnám, hogy valamelyik Inkvi levágná valamelyik végtagját és lenne gépkeze. Szerintem jól állna neki.

Ahsokanak nem csak a színt illetően van különleges fénykardja, hanem a hangját is illetően. Talán jobbn tetszik a bekapcsoló hangja, mint Ezráé. :D

 

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Pedig őt említi (2:05-nél), és ha jól veszem ki Sabine szavait (már ha Sabine mondja, de mintha nem a saját nevét mondaná be - vagy az igazi nevét mondja be?), akkor Ő a Vizsla ház tagja.

 

 

 

Clan Wren - House Vizsla, mintha ezt mondaná, de nem értettem kristálytisztán. Egyébként az a fejvadász, aki mondja, hogy vérdíj van a fején, nem lehet, hogy Bo Katan?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde. Ketsu a neve. :)

Az a baj a Star Warsszal, hogy Anakin Skywalker Darth Vader, Sheev Palpatine Darth Sidious, Obi-Wan Ben Kenobi és Caleb Dume Kanan Jarrus után már senkinek a nevében sem lehetünk elsőre biztosak. :)

 

Ja és ezek szerint

csoportosan is sikerül kiszakadniuk a hipertérből. Biztos Kanen mondta, hogy veszélytelen. :D

 

Itt inkább a Birodalom mondta nekik, hogy ez a mutatvány biztonságos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi trailer.

Bár "rossz topicba jött az újdonság", azért elnézzük, a Rebels is várós!

sose hittem, hogy Ahsoka ennyire nívós lesz nekem, de nagy on várom Őt!

Hihetetlen. Ezek a Filoniék az ember kezdeti fanyalgásait is rajongói nyálcsorgatássá varázsolják!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez valami überbrutáljó előzetes, nem gondoltam volna, hogy ennyi hátralevő időnél még elsütnek egy ilyet! Ennyi király sztorival egész évadban pörögni fogunk, nincs megállás.

Vajon mi az oka annak, hogy az az

új csillagromboló eltérőn néz ki mint a többi? Egyébként nekem nagyon tetszik. Majd kiderül, de szerintem szívósabb mint a többi. Valami spécije biztos van neki.

 

 

Az a csillagromboló egy Interdictor-osztályú példány, a különlegessége az a négy bumszli a hajótestén, amik gravitációs kutak. Ki tudnak húzni hajókat a hipertérből.

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az a csillagromboló egy Interdictor-osztályú példány, a különlegessége az a négy bumszli a hajótestén, amik gravitációs kutak. Ki tudnak húzni hajókat a hipertérből.

 

 

Kösz az infót. Ezt nem is tudtam. Már is meg van a magyarázat a

hipertérből való kiszakadásra egyre jobban tetszik ez a csillagromboló :D

.

 

 

Egyébként másnak is feltűnt Ahsoka kardjának a színe? Fehér?

 

Igen, feltűnt, bár ezt ezer éve lehetett tudni. És pár sorral lejebb írtam is, hogy nem csak a

színe különleges, hanem a hangja is.

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.