Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nem semmi trailer.

Ezek a Filoniék az ember kezdeti fanyalgásait is rajongói nyálcsorgatássá varázsolják!

Egyet értek. Én a legelején unorodtam tőle, a maga sajátos meganimálási technikáján (hogy Ezra haja is csillog) stb. Saját gőgösségem miatt nem is nagyon szólaltam a témához, de az idő elteltével egyre jobban kezdett a Rebels a szívemhez nőni és mára már volt rá példa, hogy a Rebelsről álmodtam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakker Rajmesz, mi van ma? Kitolják a Star Wars Battlefront Beta-ját (lenyűgöző hangulatúnak ígérkezik a játék gyönyörű grafikával) ... aztán váratlanul beletolnak az ember arcába egy olyan Rebels Season 2 trailert, amit már negyed órája nézek meg újra és újra, mert egyszerűen nem tudok vele betelni. Ha most tragikus hirtelenséggel kijönne az EP VII. nagy előzetese, akkor tuti kellene egy defi! :D (Már most is a határán vagyok!!!)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakker Rajmesz, mi van ma? Kitolják a Star Wars Battlefront Beta-ját (lenyűgöző hangulatúnak ígérkezik a játék gyönyörű grafikával) ... aztán váratlanul beletolnak az ember arcába egy olyan Rebels Season 2 trailert, amit már negyed órája nézek meg újra és újra, mert egyszerűen nem tudok vele betelni. Ha most tragikus hirtelenséggel kijönne az EP VII. nagy előzetese, akkor tuti kellene egy defi! :D (Már most is a határán vagyok!!!)

Boldog szülinapot! :D

Mindenkinek! :D

Kár, hogy én a Battlefront-al nem tudok játszani.

Hát a ComicCon-on esélyes. :D

Már nem csak az epVII-re állítottam be időzítőt, hanem a Rebelsre is. :D

Jövőhét szerdán Rebels, epVII 71 nap, 2 óra és 5 perc, epVIII 596 nap, 1 óra és 5 perc. A rougOne-t nem tudom :D

Egy ilyen előzetes után nem tudok elaludni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nekem a Celebration-ös előzetes jobban ütött, azért ez sem volt vészes :D

 

Az a csillagromboló egy Interdictor-osztályú példány, a különlegessége az a négy bumszli a hajótestén, amik gravitációs kutak. Ki tudnak húzni hajókat a hipertérből.

 

Én is rögtön erre gondoltam, mondjuk felelőtlennek érzem kíséret nélkül működtetni, mert első ránézésre nem rendelkezett túl nagy fegyverzettel

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is rögtön erre gondoltam, mondjuk felelőtlennek érzem kíséret nélkül működtetni, mert első ránézésre nem rendelkezett túl nagy fegyverzettel

 

Bár tény és való, hogy az Interdictorok nincsenek úgy felfegyverezve, mint a Birodalmi I-es osztályú csillagrombolók, azért így is van rajtuk harminc ágyú (15 lézer, 15 ion). Már ha megtartják az eredeti EU-s adatokat. Mondjuk az is igaz, hogy az X-Wing játékokban mindig kísérettel mászkáltak, és lehet, hogy azért itt is van a környéken egy-két csillagromboló, naszád vagy cirkáló, csak a trailerben még nem láthattuk.

Egy Corelliai Corvettel minden esetre játszi könnyedséggel elbánik. Főleg, ha azt vesszük, hogy a korvett bemondta az unalmast. Az összes monitor sötét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot! :D

Mindenkinek! :D

Kár, hogy én a Battlefront-al nem tudok játszani.

Hát a ComicCon-on esélyes. :D

Már nem csak az epVII-re állítottam be időzítőt, hanem a Rebelsre is. :D

Jövőhét szerdán Rebels, epVII 71 nap, 2 óra és 5 perc, epVIII 596 nap, 1 óra és 5 perc. A rougOne-t nem tudom :D

Egy ilyen előzetes után nem tudok elaludni. :D

Nyugi. Kellett már egy kis kényeztetés. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sztem Zééé arra gondol hogy az a név csak egy áll név és valójában egy ismert karakter lesz.

 

Nincs kizárva, hogy álnév, de én azért gondoltam rá, mert...

 

A trailerben Sabine azt mondja, hogy a Vizsla házból való - vagy vmi ilyesmit, ezért gondoltam, hogy kapcsolható lenne hozzá Bo Katan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapi sajtótájékoztatón nagyon sok érdekes dolog elhangzót. Összegyűjtöttem a legérdekesebbeket.

 

 

Pablo reiterates that season 2 is 22 episodes long, with lots of new villains!

Filoni says says all Inquisitors are bound by a similar costume and lightsaber

Ashley says Ahsoka is no longer a Jedi and she had to adjust her performance based on this

Filoni says Ahsoka is aware of the Jedi's failings at the fall of the republic

Filoni says the new Inquisitors are trying to impress Vader to take the Grand Inquisitor title

Filoni says Ahsoka doesn't join the Ghost crew, she comes and goes throughout the season, dealing w/ bigger, darker problems

Think of Ahsoka as Gandalf. She will appear when she is needed but will not always be there to guide the heroes

Question about what Rex know's about who Vader is, Filoni says it would be hard for both of them to see each other again

Filoni says Rex knows a certain amount of the truth

Question about future animated series (from Filoni) set between Episodes VI and VII, Filoni says no end to the possibilities of future content

Filoni says the crew of The Ghost doean't know each other's backstory

Filoni says he's very aware of the Kanan comic series, but don't really expect any references to it - but the stories are connected

Question about more OT characters appearing, Filoni says it's possible. Just need to find a story that merits it.

Filoni says he's met all the film directors and talked with them. Praises the story group for keeping the continuity between projects

Filoni says in the years post-Order 66 some clones would question what they did

Barriss Offee will be a completely different story if it ever comes up. The Seventh Sister is *not* Barriss

Ahsoka vs. Vader question. Dave's response "That would be cool."

Q: Clones, what happened to them A: Some clones might still work for Empire as doctors or do cargo. Maybe fought for a period

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs kizárva, hogy álnév, de én azért gondoltam rá, mert...

 

A trailerben Sabine azt mondja, hogy a Vizsla házból való - vagy vmi ilyesmit, ezért gondoltam, hogy kapcsolható lenne hozzá Bo Katan.

 

De Bo-Katan miért lenne a Vizsla házból való? Legjobb tudomásunk szerint Satine testvére volt, kettejüknek rokonilag semmi közük Pre Vizslához. Egyáltalán, Bo miért változtatna nevet?

 

Tetszenek a TCW-s továbbgondolások, de ne essenek át a ló túloldalára se. Barriss és Bo-Katan nálam már ez a kategória lenne. Egy-egy kapcsolódási pontra szükség van a folytonosság kedvéért (vagy ha adott karakter igényli, pl: Ahsoka vagy Rex), de jobban örülnék további saját, erős mellékszereplők bevonásának. Filoniék eddig is jó érzékkel alkották meg az új karaktereket, és tudták, miből mennyit érdemes átültetni az új sorozatba, így bízom bennük.

Remélem, ez az új fejvadász egy teljesen új, badass csajszi lesz.

 

Tegnapi sajtótájékoztatón nagyon sok érdekes dolog elhangzót. Összegyűjtöttem a legérdekesebbeket.

 

 

Barriss Offee will be a completely different story if it ever comes up. The Seventh Sister is *not* Barriss

 

 

Ez már elég egyértelmű megerősítés volt? Tudom, most jön az, hogy Filoni tuti csak trollkodik... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapi sajtótájékoztatón nagyon sok érdekes dolog elhangzót. Összegyűjtöttem a legérdekesebbeket.

 

 

Pablo reiterates that season 2 is 22 episodes long, with lots of new villains!

Filoni says says all Inquisitors are bound by a similar costume and lightsaber

Ashley says Ahsoka is no longer a Jedi and she had to adjust her performance based on this

Filoni says Ahsoka is aware of the Jedi's failings at the fall of the republic

Filoni says the new Inquisitors are trying to impress Vader to take the Grand Inquisitor title

Filoni says Ahsoka doesn't join the Ghost crew, she comes and goes throughout the season, dealing w/ bigger, darker problems

Think of Ahsoka as Gandalf. She will appear when she is needed but will not always be there to guide the heroes

Question about what Rex know's about who Vader is, Filoni says it would be hard for both of them to see each other again

Filoni says Rex knows a certain amount of the truth

Question about future animated series (from Filoni) set between Episodes VI and VII, Filoni says no end to the possibilities of future content

Filoni says the crew of The Ghost doean't know each other's backstory

Filoni says he's very aware of the Kanan comic series, but don't really expect any references to it - but the stories are connected

Question about more OT characters appearing, Filoni says it's possible. Just need to find a story that merits it.

Filoni says he's met all the film directors and talked with them. Praises the story group for keeping the continuity between projects

Filoni says in the years post-Order 66 some clones would question what they did

Barriss Offee will be a completely different story if it ever comes up. The Seventh Sister is *not* Barriss

Ahsoka vs. Vader question. Dave's response "That would be cool."

Q: Clones, what happened to them A: Some clones might still work for Empire as doctors or do cargo. Maybe fought for a period

 

 

Köszi. Asszem minden tetszik, amit megértettem belőle! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Bo-Katan miért lenne a Vizsla házból való? Legjobb tudomásunk szerint Satine testvére volt, kettejüknek rokonilag semmi közük Pre Vizslához. Egyáltalán, Bo miért változtatna nevet?

 

Azt nem mondta senki, hogy Bo Katan a Vizsla házból van, nem is tudom ez, hogy merült fel benned? Egyszerűen csak együtt harcoltak és ismerték egymást, karaktereik sorsa összekapcsoldótt a TCW-ben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:whistle::glasses::D

 

De a tavalyi húzásaik után, csak és kizárólag azt érdemes komolyan venni, ha Filoni maga mondja, nyíltan bele a kamerába, minden köntörfalazás nélkül, hogy "a Hetedik Nővér nem Barriss".

 

:peace:

 

 

 

Egyébként én is kimondottan örülök, hogy nem lett igazam.

 

A Vizslás mondat pedig úgy szólt, hogy "Wren (ökörszem) klán a Vizsla háztól/ból". Szerintem nem arról van szó, hogy Sabine és Pre Vizsla közvetlen rokonok lennének, hanem, hogy Sabine családja régóta a Vizslákat szolgálta.

 

Egyébként jól hallottam, hogy annak az öreg fickónak, aki Ezra szüleiről beszél Clancy Brown kölcsönözte a hangját?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni mondott egy-két érdekes dolgot Ahsoka múltjával és jövőjével kapcsolatban...

 

 

"There are little clues throughout the season that reveal what happened to her since ‘Clone Wars.’ They’re based on stories we had written for ‘Clone Wars’ that I discussed with George [Lucas]."

 

"The one thing I will say is that Ashley [Eckstein] has absolutely no idea what happens to her this year. We are done with it, and I know what happens. Taylor [Gray] doesn’t know, Sarah [Michelle Gellar] doesn’t know; that part of the script didn’t make it to the recording booth to spare them the pressure of what happened."

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni mondott egy-két érdekes dolgot Ahsoka múltjával és jövőjével kapcsolatban...

 

 

"There are little clues throughout the season that reveal what happened to her since ‘Clone Wars.’ They’re based on stories we had written for ‘Clone Wars’ that I discussed with George [Lucas]."

 

"The one thing I will say is that Ashley [Eckstein] has absolutely no idea what happens to her this year. We are done with it, and I know what happens. Taylor [Gray] doesn’t know, Sarah [Michelle Gellar] doesn’t know; that part of the script didn’t make it to the recording booth to spare them the pressure of what happened."

 

 

 

Flashbackeknek örülnék de gondolom majd a párbeszédekben lesznek elszórva apró kis utalások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni egyébként még mindig azon a véleményen van, hogy Vader inkább megölné Ahsokát, minthogy megpróbálja áttéríteni a sötét oldalra és szerintem igaza van:

 

"I’ve always said that, like, I don’t really ever want Ahsoka’s story to be that in the end, she just turned out to be another element that drove Anakin to the dark side. I think she deserves more than that. She should stand on her own right as a character, but she has this great connection to Anakin Skywalker. In a lot of ways, she has become a vessel for what [were] the good parts of Anakin Skywalker, because her maintaining the Jedi way - at least as far as she practices it - maintains a lot of his teachings, you know, within her. So, what that tells you though is that Darth Vader would want to desperately destroy that, because of his guilt and shame around who he was and what happened; the death of Padmé and everything. He would want to crush Ahsoka. Some people live in a fantasy world where they could somehow be friends and… I just- I don’t see that as a possibility, because it’s really Luke’s job to spark that hope in his father, you know?"

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni egyébként még mindig azon a véleményen van, hogy Vader inkább megölné Ahsokát, minthogy megpróbálja áttéríteni a sötét oldalra és szerintem igaza van:

 

"I’ve always said that, like, I don’t really ever want Ahsoka’s story to be that in the end, she just turned out to be another element that drove Anakin to the dark side. I think she deserves more than that. She should stand on her own right as a character, but she has this great connection to Anakin Skywalker. In a lot of ways, she has become a vessel for what [were] the good parts of Anakin Skywalker, because her maintaining the Jedi way - at least as far as she practices it - maintains a lot of his teachings, you know, within her. So, what that tells you though is that Darth Vader would want to desperately destroy that, because of his guilt and shame around who he was and what happened; the death of Padmé and everything. He would want to crush Ahsoka. Some people live in a fantasy world where they could somehow be friends and… I just- I don’t see that as a possibility, because it’s really Luke’s job to spark that hope in his father, you know?"

Nagyon tetszik Filoni gondolkodás módja. Szerintem is így helyes.

 

Óriási! :lol:

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.