Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Két nap és új epizód! De jó lesz.

Jó lesz újra megtapasztalni, hogy milyen jók a Rebels részek.

Tavaly szinte epizódról epizódra megleptek, hogy milyen jól gazdálkodnak, mind a 22 perccel és a történetekkel. Biztos, hogy a színvonal ereszkedni nem fog!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon baba, jópofa összefoglaló.

 

Azért az megvan, hogy ahogy most áll, a klónok szerepet vállalnak a Lázadók Szövetségének létrejöttében, vagyis visszanyal a fagyi? :) Palpatine azért teremtette őket, hogy segítsenek létrehozni a Birodalmat, és most a teremtményei segítenek elpusztítani a Birodalmat. Mi ez, ha nem királyságosság?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon baba, jópofa összefoglaló.

 

Azért az megvan, hogy ahogy most áll, a klónok szerepet vállalnak a Lázadók Szövetségének létrejöttében, vagyis visszanyal a fagyi? :) Palpatine azért teremtette őket, hogy segítsenek létrehozni a Birodalmat, és most a teremtményei segítenek elpusztítani a Birodalmat. Mi ez, ha nem királyságosság?

 

Igen király,

de Palpi ezt lehet, hogy sosem tudta meg. Úgy lenne az igazi, ha tudnà.

De lehet nem is ràgnà magàt ezen, hisz a feladatot amiket klónoknak szànt, azt bevàltottàk.

És amúgy is csak pàr chip nélküli elkóborolt példàny. Fricskànak jó, sőt kivàló, de jelntősége nem sok van. Ők már nem klónok, csak pàr jó ember, olyanból meg sok van a làzadók közt.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy ők nem klónok, badarság. Azok, kész. Az élőlény nem vált spontán fajt.Nem azért voltak klónok, mert ilyen a jellemük, azért klónok, mert ők Jango Fett klónjai.

És ezt nem Palpatine-nak kell tudnia, hanem nekünk, nézőknek. Ettől válik briliánsság. Nem kell túldimenzionálni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy ők nem klónok, badarság. Azok, kész. Az élőlény nem vált spontán fajt.Nem azért voltak klónok, mert ilyen a jellemük, azért klónok, mert ők Jango Fett klónjai.

És ezt nem Palpatine-nak kell tudnia, hanem nekünk, nézőknek. Ettől válik briliánsság. Nem kell túldimenzionálni...

Jaj,persze, hogy klónok! Kimarad egy idézőjel és màr hülyének vagyok nézve..

Van bajom, de ez azért vilàgos!;)

Úgy értettem , hogy majd 20 évvel később, chip nélkül, jó emberként, màr nem azok akik voltak/akiknek szànták őket.

Amúgy meg egyetértünk, ne ragozzuk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy hülyének nézve, csak tisztázni akartam a helyzetet. Az meg, hogy kikké lettek és minek szánták őket, két különböző dolog. Eleve, itt nagy a kérdőjel, hiszen kicsit necces megállapítani, melyikük mikor és milyen körülmények között távolította el a bio-chipet (ez is megérne egy külön misét), és utána mi következett. Például, ha Rex a Jedi Templom megtámadása előtt, Darth Vader jelenlétében jelentette ki, hogy "kapd be a f*szom, én nem lövök Jedikre", az már egy érdekes történet. Wolffe is érdekes ennek tekintetében, hiszen láttuk Plo Koont meghalni. Palpatine szemszögéből amúgy szerintem az ő döntéseik, eleve, a létük nem jelentősebb, mint a légyé, amit az irodában ráken az asztalára. Viszont nekünk nézőknek a globális képet nézve már erőteljesen erős képet fest, hogy a Birodalom megteremtésének eszközei a Birodalom elpusztításának résztvevőivé válnak. És szerintem ez egy gyönyörű íve a klónok történetének. Még ha nem is mind - bár azért még mindig érdekelne, mi a helyzet például Cody-val -, de legalább néhány tudatosan próbálja jóvá tenni, amit társaik tudatlanul elkövettek. És itt is kiütközik Filoniék bátor zsenialitása.

Komolyan mondom, örülök, hogy Lucas kiszállt a buliból és ezekre a tehetséges emberekre bízta a Star Wars jövőjét. És valahol akkortájt fogok szívinfarktust kapni, amikor azt olvasom, hogy Filoni kiszáll a buliból... Ha csak addigra nem találja meg az utódját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex màr a Bad batchben chip nélkül van. Nem tudom mikor hagyta ott az 501est, lehet, hogy lesz erről szó.

Szerintem nem a tàrsaik "bűnét" akarjàk jóvàtenni. Egyszerűen voltak köztük moràlis különbségek még a chipet leszàmítva is koràbban. Chippel valószínüleg Rex is tette volna a dolgàt.

Alapból volt ő jó. Ezért szolgàlja most is a jó ügyet. Hova lett Cody? Jó kérdés..

De ha màr itt tartunk a jelenlegi haverok is érdekesek. Miért pont ők? Egy màsik zàszlóalj parancsnoka és egy màsodszor is "missing in action". Egy újabb csodàval hatàros túlélés. Kb mint Echo-é..

Amúgy én csodálom, hogy ez lett a csapat. Azthittem, hogy esetleg Kix és Jesse akivel Rex öregkoràra bandàzhat. Bàr így is jó. Csípem őket is. Wolffe egyébként Filoni Plo Koon màniájának maradéka lehet.. ;)

Wolf-pack es pólókban is szokott lenni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És valahol akkortájt fogok szívinfarktust kapni, amikor azt olvasom, hogy Filoni kiszáll a buliból... Ha csak addigra nem találja meg az utódját.

Filoni annyira SW Fanboy hogy ő csak akkor fog kiszállni amikor eltemetik vagy ha átmegy egy másik SW projektbe. És ha az utóbbi megtörténne akkor is valamilyen szinten rá nézne az éppen futó animáció-s sorozatra. Rebels-t az egyértelmű végig viszi és szerintem a következő sorozat is övé lesz.

 

 

Rex màr a Bad batchben chip nélkül van. Nem tudom mikor hagyta ott az 501est, lehet, hogy lesz erről szó.

 

De ha màr itt tartunk a jelenlegi haverok is érdekesek. Miért pont ők?

Ezekre biztos hogy választ kapunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem a tàrsaik "bűnét" akarjàk jóvàtenni. Egyszerűen voltak köztük moràlis különbségek még a chipet leszàmítva is koràbban. Chippel valószínüleg Rex is tette volna a dolgàt.

Az, hogy szimbolikus jelentéstöbblet, mond valamit? ;) Nyilván tette volna a dolgát chippel, és nyilván nem tudatosan próbálják helyrehozni a klónok tudatlan bűnét. Ez csak egy szimbolikus jelentéstöbblet. Ne kelljen már állandóan elmagyaráznom a viccben a poént... :roll:

 

Alapból volt ő jó. Ezért szolgàlja most is a jó ügyet.

Ez elmondható a legtöbb klónról, mégis hátba lőtték a Jediket. Nem az a lényeg, hogy jók voltak vagy sem. Ha például Cofy előkerülne, mint a Birodalom tábornoka és oszlopos katonája, azt hiszem, kicsit más szemmel sasolnánk rá. A chip miatt a 66-os esetén nem volt választásuk, de sokat számít, hogy utána mit tettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy szimbolikus jelentéstöbblet, mond valamit? ;) Nyilván tette volna a dolgát chippel, és nyilván nem tudatosan próbálják helyrehozni a klónok tudatlan bűnét. Ez csak egy szimbolikus jelentéstöbblet. Ne kelljen már állandóan elmagyaráznom a viccben a poént... :roll:

 

 

Értettem. Koràbban is írtad, hogy "tudatlanul" követték el.

Rexnek jó kapcsolata volt a jedikkel és a beállítottsàga nem változott még egy Krell miatt sem.

Viszont sok klón szerintem chip nélkül is teljesítette volna a 66ost. Dogma kissé sarkallatos példa lenne, csak azt akarom mondani, hogy szerintem a legtöbb klón nem csípte a jediket.

Hát ki szereti a főnökét? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont sok klón szerintem chip nélkül is teljesítette volna a 66ost. Dogma kissé sarkallatos példa lenne, csak azt akarom mondani, hogy szerintem a legtöbb klón nem csípte a jediket.

Valakit nem csípni és valakit lemészárolni nem ugyan az. Az hülyeség hogy sok klón chip nélkül is teljesítette volna a 66ost. Ha így lenne akkor miért nem tették meg?

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.