Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Ki mit vár a filmtől?

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, RacerX írta:

Én még Maz-t is szívesen látnám.

Ő valóban egy jó összekötés lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért csak lesz benne valami Boba jelenet.:)

Mazt ,hogy kéne elképzelni?Úgy értem ,hogy szőnétek bele?

Rebels tagok?:shocked:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
45 perccel korábban, ZoliZoltán írta:

Mazt ,hogy kéne elképzelni?Úgy értem ,hogy szőnétek bele?

Rebels tagok?:shocked:

EP7-EP8 alapján Maz egy körben mozog Hannal, szóval bárhol összefuthatnának, egy kocsmában, (de ne Mazéban szerintem), akár egy kikötőben Maz épp dicsérhetné a Falcont vagy leszólhatná amikor Hant meglátja vele, esetleg a játszma elején Maz is ülhetne a kártyaasztalnál ahol elnyeri Han a Falcont stb... lehetőség akad dögivel.

Rebels tagokat annyira nem erőltetném, max cameo szinten, de ne legyen interakciójuk a főszereplőkkel, mondjuk egy kocsmában Kanan ott ül egyik asztalnál vagy a pultnál a háttérben az úgy elférne.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Bár nem igazán tudom hogy Maz pontosan hány éves, de ha úgy öregszik mint az emberek, simán benne lehet ő is mint pályakezdő fiatal csempész. AZ ep7 alapján elég jó kapcsolatot ápolt velük, tehát bőven benne van a pakliban hogy ez a barátság régen vette kezdetét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Éppen most , Jar-Jar Binks írta:

Bár nem igazán tudom hogy Maz pontosan hány éves, de ha úgy öregszik mint az emberek, simán benne lehet ő is mint pályakezdő fiatal csempész. AZ ep7 alapján elég jó kapcsolatot ápolt velük, tehát bőven benne van a pakliban hogy ez a barátság régen vette kezdetét.

Maz Yodánál is öregebb. 

• Köszönöm 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
17 órával ezelőtt, Jar-Jar Binks írta:

Bár nem igazán tudom hogy Maz pontosan hány éves.

Úgy nagyjából 1000, Han még említi is az ep7-ben. És ahogy elnézem, még mindig nem valami hű de vén, legalábbis meglehetősen aktív volt. Földi évben lehet, hogy még csak 40-50 évesnek számít. Szóval még egy a régi Köztársaságról szóló filmben is felbukkanhatna, nemhogy a Solóban (az ep1-ben még Anakinnak is van egy szobra róla). :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az a szobor mindig is ott volt az ep1-ben. Nyilván akkor még nem Maz Kanata szobra volt (senkié sem volt, nem írtak róla semmit, csak egy cucc volt Anakin cuccai között), de vitathatatlan, hogy baromira hasonlít rá, így utólagosan, 2015-ben kinevezték Maz Kanata szobrának. A névadás az, ami utólagos kreálmány.

Maz_no.jpg

A kép a Blu-ray kiadásból van. Remélem azt nem hiszed, hogy négy évvel előre, amikor még a Disney-üzlet sem volt kilátásban, már betették Maz Kanatát az ep1-be...

Szerkesztve: - Dzséjt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Retcon lenne, ha lett volna róla valami korábban, de erről a szoborról legjobb tudomásom szerint tényleg nem volt semmi. Szóval inkább infót adtak egy korábban jelentéktelen díszletelemhez (még a helyszínekkel foglalkozó forráskönyv első két kiadása sem ír semmit a szoborról - a harmadik, kibővített kiadásban azonosították Kanata szobraként). De tényleg jó kis extra, ilyen apróságok sokat adhatnak a filmekhez.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem nem volt igazából semmilyen elvárásom a filmmel kapcsolatban, csak örültem, hogy megint jön egy SW film. Most viszont az előzetesek alapján én egy baromi jó filmre számítok. :) Egy jó kis űrwestern-alvilág kombó nagyon ütős lesz remélem. És így lesz! :)

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ