Ugrás a kommentre

A The Clone Wars zenéje


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

OFF

Aha, most látom, hogy csak 13$ a CD. Mennyit kell fizetni az amazonnak, hogy kihozza?

 

OFF END

 

Szerk: Amúgy a musiclandbe (amit nagyon utálok) már megrendelhető.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Aha, most látom, hogy csak 13$ a CD. Mennyit kell fizetni az amazonnak, hogy kihozza?

 

OFF END

 

Szerk: Amúgy a musiclandbe (amit nagyon utálok) már megrendelhető.

LOL! Háromezer körül kijövök az angliai rendeléssel, itt meg 4490. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, pont ezért utálom a musiclandot, mert nagyon drága.

Viszont lehet, hogy én is Angliából hozatom, mert Augusztus vége felé jön haza egy rokonom és megmondom, hogy vegyen nekem egyet. (hamár úgyis hoz egy VG-ot, ez is belefér :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült végig hallgatnom már nem is egyszer. Remek zenét hozott össze Kinner bácsi! Az benne a legjobb, hogy néhol átvette a régi és új filmek taktusait is, amivel végképp tökéletes Clone Wars zenét tett le az asztalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is meghallgattam. Tetszetős. Nem olyan klasszikus motívumokkal teli, mint Williams számai, sokkal modernebb, néhol katonás. Ez persze illik, vagyis inkább illeni fog a háborús témájú szériához. Nekem is kifejezetten tetszett, ahogy néha-néha áthallatszik a filmek motívumai, és nagyon bejön az átdolgozott Opening (vagyis itt Galaxy divided) és az End credits.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Dzséjt, ehhez a háborús korszakhoz valóban illik ez a zenei vonal. Kíváncsi leszek, hogy a sorozatra maradt-e még új téma a tarsolyban. Remélem azért nem ebből az anyagból fog táplálkozni az összes epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOL! Háromezer körül kijövök az angliai rendeléssel, itt meg 4490. :D

Pontosítok: 17,5 USD (terhelésnapi árfolyamon 2791 Ft) lett a végszámla, ami a 13 USD CD árból és a 4,5 USD szállítási költségből (két CD rendelése esetén, mert egy db-nál 6,5) áll. Várható szállítási határidő szept. 6. Már nagyon várom én is! :)

Valamint ez nem angliai, hanem amerikai rendelés, amit valószínűleg Németországból szállítanak közvetlenül (legalábbis eddig minden csomagomnál így volt. :)

 

OFF

Egyébként valami titokzatos oknál fogva az angol amazon.uk-től nem is lehetne tőlünk Magyarországről rendelni, mert a regisztrációnál ilyen ország nem választható (az amerikai honlapon viszont igen...), ami helyből lehetetlenné teszi az egészet, de ez végül is nem olyan nagy baj, mert az ottani árakkal már nem érné meg. Hihetetlen, de így van: a fontban lévő árakat átszámolva messze többe kerülne minden, könyvek, CD-k stb.

Igaz, ez nem mai tapasztalatom, hanem 1-2 éves, de nem hiszem, hogy sokat változott volna a helyzet...

ON

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosítok: 17,5 USD (terhelésnapi árfolyamon 2791 Ft) lett a végszámla, ami a 13 USD CD árból és a 4,5 USD szállítási költségből (két CD rendelése esetén, mert egy db-nál 6,5) áll. Várható szállítási határidő szept. 6. Már nagyon várom én is! :)

Valamint ez nem angliai, hanem amerikai rendelés, amit valószínűleg Németországból szállítanak közvetlenül (legalábbis eddig minden csomagomnál így volt. :)

 

OFF

Egyébként valami titokzatos oknál fogva az angol amazon.uk-től nem is lehetne tőlünk Magyarországről rendelni, mert a regisztrációnál ilyen ország nem választható (az amerikai honlapon viszont igen...), ami helyből lehetetlenné teszi az egészet, de ez végül is nem olyan nagy baj, mert az ottani árakkal már nem érné meg. Hihetetlen, de így van: a fontban lévő árakat átszámolva messze többe kerülne minden, könyvek, CD-k stb.

Igaz, ez nem mai tapasztalatom, hanem 1-2 éves, de nem hiszem, hogy sokat változott volna a helyzet...

ON

 

OFF

 

Amazonról nem is nagyon szoktak rendelni, mivel ott igazán csak boltok vannak. Az eBay a nyerő. Én Amerikából rendeltem meg a Se7en dvd-t (2 lemez, digipack), kevesebbe került mint 2000 forint postaköltséggel együtt, és megjött 7 nap alatt. 5000 forint körül voltak múltkor 8 gigás érintőképernyős MP4 lejátszók például, szóval megéri onnan rendelni. A Lost figuráimat is 2500-ért rendeltem, pedig itthon 7000 darabja.

 

ON

 

Egyébként én a filmzenébe még bele se hallgattam, majd megvárom vele a filmet. Úgy az igazi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Ma megkaptam Pilditől a CW zenei kiadványt, amit az amazon.com -tól rendelt nekem. Most is azt hallgatom, egyszerűen tökéletes kivitelezés, méltó megkoronázása a mai napnak. Köszönöm nektek, és Pildinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
  • 3 évvel később...

Hát igen... A TCW mozifilm zenéje sem volt rossz, de a sorozat már bőven túlszárnyalta ebből a szempontból is. A végén majd egy válogatást biztosan megérne. :)

Jó lenne, ha kiadnának egy albumot, vevő lennék rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.