Ugrás a kommentre

A The Clone Wars zenéje


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

19 perccel korábban, Bence1997 írta:

Erről tud valaki valamit? :D Budapesten is vettek fel zenét a szériához?

Elvileg igaz. Korábban a Rebelshez is vettek fel zenét itt. Illetve volt pletyka, hogy a Mandalorian-hoz is, de azt tagadták.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2020. 04. 16. - 17:10, Yoda József írta:

De ha jól sejtem, meg elnézem a címeket, ezek olyan zenék, amelyek a következő epizódokban lesznek csak benne :D

 

Spoiler mögött a számok és a számcímek:

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Végülis az egyik szám nem került be a hivatalos OST-ba, de a másik kettő tényleg valódi volt. Feltehetőleg a 3. is, csak azt valamiért nem adták ki.

 

https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_lP83Ci3xj-AaQY3ndZy6i7d6lKiy5qXxE

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Imádom. :) Emlékszem, amikor először láttam a részt, annyira tetszett a zene a végén, hogy többször is visszajátszottam a stáblistát. :D

 

Jó ominózus és remekül érezteti, hogy milyen komoly a helyzet a galaxisban a 66-os parancs után. Valahol sajnálom, hogy nem láttunk ebből semmit a következő részben, de érthető okokból. Talán így még erőteljesebb is az egész.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
35 perccel korábban, cyrano írta:

Srácok, megvan valakinek ennek a résznek  a teljes soundtrackje? A neten sok helyen felleljető egy nem teljes és pont azok a témák hiányoznak, amiket szeretek. 

Felraktam a hetedik évad teljes zenei repertoárját. Szólj ha leszedted mert utána törlöm.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1jPPh2EsKPpWDVPsqIIoqyYpXdx2dm98a?usp=sharing

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Felraktam a hetedik évad teljes zenei repertoárját. Szólj ha leszedted mert utána törlöm.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1jPPh2EsKPpWDVPsqIIoqyYpXdx2dm98a?usp=sharing

Köszi. Leszedtem, de sajnos nincsenek rajta azok a trackek, amiket keresek. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2022. 02. 14. - 14:24, csoli1138 írta:

Nekem ezek a témák nagyon Blade Runner esek, de ettől nem kevésbé jönnek be! 

Annyira hangulatos kis szösszenet ez a zene, a filmmel karöltve, hogy ihaj. De nem az a tipikus vihar előtti csend. 

A viharral ellentétben nem érzem benne a feszültséget, inkább Ahsoka belső vívódását, amit végül ki is mond: jediként a béke őrének tanul, de padawan kora óta katona. 

Nem pontos az idézetem, de remélem, jól fogalmaztam meg. 

Ez a track annyira belém ívódott, annyira rám telepedett a szó pozitív értelmében, hogy Kiner egyik legjobb munkájának tartom azóta is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Nagyon jó az biztos! A hétvégén megnéztem ezt a 4 részt. Nagyon erős történetszál. Átütő erejű hangulattal. És ahhoz kell a kiváló zene, nem is vitás. 

A sok egyéb remek történet mellett ez a négyest is megnéztem volna nagy vásznon egyben. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.