Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Személy szerint én nem ezt a csatát jelöltem meg. Sőt, még csak nem is umbarai volt, amit első helyre tettem. Jómagam a kadavoi mentőakciót jelöltem meg, aztán a légibázis elfoglalását és csak aztán a landolást. Bár ez a csata is nagyon jó, a hernyók elleni harc sokkal látványosabb, a kadavoi mentőakcióban pedig van számomra egy megfoghatatlan plusz, amitől nagyon bejön. Nem az akció, nem a látvány, hanem ahogy az egész összeáll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Személy szerint én nem ezt a csatát jelöltem meg. Sőt, még csak nem is umbarai volt, amit első helyre tettem. Jómagam a kadavoi mentőakciót jelöltem meg, aztán a légibázis elfoglalását és csak aztán a landolást. Bár ez a csata is nagyon jó, a hernyók elleni harc sokkal látványosabb, a kadavoi mentőakcióban pedig van számomra egy megfoghatatlan plusz, amitől nagyon bejön. Nem az akció, nem a látvány, hanem ahogy az egész összeáll.

Nálam Kadavo lett a 3. a légibázis és a leszállás után.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leszállás viszont brutalitásban verhetetlen. Ahogy a klónok mindenfelé kiáltoznak, majd bekapnak hatalmas energia labdákat és azonnal kinyiffannak.... Az egész fényét emeli, a tanok lövedékének hangja. Hátborzongatóan zseniális az egész csata!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leszállás viszont brutalitásban verhetetlen. Ahogy a klónok mindenfelé kiáltoznak, majd bekapnak hatalmas energia labdákat és azonnal kinyiffannak.... Az egész fényét emeli, a tanok lövedékének hangja. Hátborzongatóan zseniális az egész csata!

 

Nagyon jó leírtad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam én, hogy kitaláljátok. :D

 

LEGJOBB PÁRBAJ

DARTH MAUL & SAVAGE OPRESS VS OBI-WAN KENOBI & ASAJJ VENTRESS

http://www.youtube.com/watch?v=1w4HPXa8BxQ

 

A párbaj, melyben egy halottnak hitt kiborg-Sith Nagyúr van, egy bukott Sith tanonc, aki a testvére a Nagyúrnak és annak helyettese képezte ki. A másik oldalon a Sith "gyilkosa" és a bukott valódi ura, akik mellesleg esküdt ellenségek, de bizarr mód állandóan flörtölnek egymással. Obi-Wan vörös karddal, röpködnek a sziporkák, a szikrák. A Star Wars egyik legemlékezetesebb fénykardpárbaja ez, mely durván maga mögé utasított mindent. Még a Grievous vs Ventress párbajnak (2.) és az Anakin vs Dooku naboo-i palotában lezavart mérkőzésének (3.) sem volt esélye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez egyértelmű: Kenobi, Ventress vs. Maul, Opress. Remek párbaj volt, Obi-Wan és Ventress egymás oldalán fergeteges volt, nagyszerű páros. A jövőben szívesebben nézném őket hasonló módon egymás oldalán, mint egymás ellen. :cool:

A Dooku vs. Anakin párbajok nem a kedvenceim, szerintem őket nem nagyon kéne már összeereszteni az Ep3 előtt. A Grievous vs. Ventress küzdelem is jó volt (és rég óta várós részemről), második helyre nálam mégis a remekül megkoerografált Ahsoka - Vizsla párbaj került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A párbaj, melyben egy halottnak hitt kiborg-Sith Nagyúr van, egy bukott Sith tanonc, aki a testvére a Nagyúrnak és annak helyettese képezte ki. A másik oldalon a Sith "gyilkosa" és a bukott valódi ura, akik mellesleg esküdt ellenségek, de bizarr mód állandóan flörtölnek egymással. Obi-Wan vörös karddal, röpködnek a sziporkák, a szikrák. A Star Wars egyik legemlékezetesebb fénykardpárbaja ez.

Ez de jó összefoglaló :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.