Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is elküldtem a listát.

A te e-mail címed methodmanus? Mert ma csak innen kaptam listát.

 

Remélem több is! Mennyinél járunk? Meglepetések is várhatók? :D

Huszonháromnál, a meglepetésekről viszont még nem tudok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a legjobb űrjármű kategóiában idén is a Venator győz, én t*kön szúrom magamat :D .

Annyi sokkal jobb (és új) űrhajót mutattak be a sorozatban, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki még mindig képes arra voksolni. Szerintem csak sokan lusták kikeresni wookiepedián a többi jelöltet, és azért jelölik a venatort, mert auz ismerik névről is.

Ez persze csak az én elméletem :hehe: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a legjobb űrjármű kategóiában idén is a Venator győz, én t*kön szúrom magamat :D .

Annyi sokkal jobb (és új) űrhajót mutattak be a sorozatban, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki még mindig képes arra voksolni. Szerintem csak sokan lusták kikeresni wookiepedián a többi jelöltet, és azért jelölik a venatort, mert auz ismerik névről is.

Ez persze csak az én elméletem :hehe: .

Szerintem pedig eléggé valószínű, mert azért volt néhány nagyon szép, Venátoros jelenet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig eléggé valószínű, mert azért volt néhány nagyon szép, Venátoros jelenet. :)

És ezzel kiérdemelte a legjobb űrjármű díjat? Szerintem már marhára unalmas. Annyi jó hajó volt ebben az évadban is. Én a Luxury 3000-nek szurkolok ebben a kategóriában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A te e-mail címed methodmanus? Mert ma csak innen kaptam listát.

Igen, az az én címem.

 

Ha a legjobb űrjármű kategóiában idén is a Venator győz, én t*kön szúrom magamat :D .

Annyi sokkal jobb (és új) űrhajót mutattak be a sorozatban, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki még mindig képes arra voksolni. Szerintem csak sokan lusták kikeresni wookiepedián a többi jelöltet, és azért jelölik a venatort, mert auz ismerik névről is.

Ez persze csak az én elméletem :hehe: .

Nekem az egyik kedvenc hajóm a jó oldalon, az alakja is tetszik és szerintem ebben a sorozatban erről a járműről láthattuk a legtöbb felvételt. Amúgy mindegyikhez van kép is, csak rá kell menni a nevére és behozza azt...Ennek én nagyon örültem, jó megoldás!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóribá, azért írtam ezt, mert eddig minden évadban a Venator nyert a szavazáson. Oké, szép, impozáns hajó, de már a Klónok támadásában is láttuk, úgyhogy én már kissé unom. Szerintem ideje lenne már végre egy eredetibb, TCW-s hajónak elnyernie a díjat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezzel kiérdemelte a legjobb űrjármű díjat? Szerintem már marhára unalmas. Annyi jó hajó volt ebben az évadban is. Én a Luxury 3000-nek szurkolok ebben a kategóriában.

Nem és én is a Luxury-nak szurkolok, csak felvetettem egy okot arra, hogy miért fognak rá olyan sokan szavazni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom hogy te a AotC-ban hol láttál Venator, az én verziómban azok ott mind Acclamatorok voltak. Egyébként nekem az egész SW-ban az a kedvenc járművem a Venator, valahogy nagyon el lett találva. Az umbarai vadászban meg pont az tetszett hogy teljesen egyedi dizájn, ellenben a Luxury annyira "tizenkettőegytucat" hogy hirtelen meg se tudnám mondani, hogy melyik részben szerepelt. Viszont az abszolút mélypont az a "teknőshajó", hihetetlenül idétlen.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább annak szurkolok, hogy az Umbrai vadászgép ne legyen dobogós, sőt akár utolsó is lehet....olyan, mint egy ronda csokornyakkendő. :)

 

:lol: Hát igen, szegény nem egy szép darab, de nekem pont az egyedisége miatt jön be.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom hogy te a AotC-ban hol láttál Venator, az én verziómban azok ott mind Acclamatorok voltak.

Nekem annyira egyformák :D . Mindegy, a lényeg, hogy már a filmekben(RotS) is feltűnt a Venator, a TCW-ben pedig kb minden második epizódban megjelenik. A lényeg, hogy szerintem már unalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan én is küldöm a listámat. :) Idén a legnehezebb döntés a legjobb zene kategóriában van részemről, már a jelölés sem ment igazán. Idén valahogy kevés volt a nagyon emlékezetes zene, amire utólag is emlékeztem.

A zenékkel ugyanebből az okból én is bajban voltam a jelöltállításkor. Valahogy igazán emlékezetes dallam sehol sem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a legjobb űrjármű kategóiában idén is a Venator győz, én t*kön szúrom magamat :D .

Annyi sokkal jobb (és új) űrhajót mutattak be a sorozatban, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki még mindig képes arra voksolni. Szerintem csak sokan lusták kikeresni wookiepedián a többi jelöltet, és azért jelölik a venatort, mert auz ismerik névről is.

Ez persze csak az én elméletem :hehe: .

Én imádom a Venatorokat! Valami igazán ütős hajónak kell lennie annak aki letaszítja a trónról. Ebben az évadban nem igazán voltak méltó ellenfelei. Talán a Z-95 -ös jött még a Venator mellett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Carnage of Krell. Én nem arra szavaztam, de az általános véleményt elnézve az jött be a legtöbb embernek.

 

 

Ody: a Plan of Dissent mennyivel maradt le? Az lett volna az igazán lehengerlő, ha az is bekerült volna.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nehogy beírja mindenki mire szavazott!! Legyen már meglepetés. Tippelni lehet, de csak azt.

 

A POD csak egy ponttal maradt le, de ott hármas holtverseny lett volna. Egyébként érdekes, hogy 20 rész kapott jelölést. Ez is az évad egységességét mutatja.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nehogy beírja mindenki mire szavazott!! Legyen már meglepetés. Tippelni lehet, de csak azt.

 

A POD csak egy ponttal maradt le, de ott hármas holtverseny lett volna. Egyébként érdekes, hogy 20 rész kapott jelölést. Ez is az évad egységességét mutatja.

Melyik rész nem kapott jelölést a Shadow Warrior mellett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.