Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dalek valójában elküldte rendesen is, mert kétszer kaptam meg az ő szavazatát, de csak később vettem észre, hogy a második a teljes (mivel nem egyszer esett már meg, hogy egy levelet kétszer is megkaptam, így alapjáraton nem gondoltam, hogy a két e-maul nem azonos). Felé is jeleztem, hogy észleltem a váltzást, de ha az újban valami eltér, akkor azt veszem figyelembe.

A részeredményekről majd akkor nyilatkozom, ha elmúlt a mai nap elfogyasztott pálinka hatása. :) Most nem hiszem, hogy kompetens lennék az ügybe. Annyit viszont még ki merek jelenteni, hogy az ismert vélemények tükrében a szavazáson keletkezett néhány nem várt eredmény. Ja, és ha minden összejön, akkor a "díjátadón" a terveim szerint a közönség is aktívabb szerephez jut, mint korábban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már alig várom! Csigázz csak nyugodtan. :D Egész hetes munka után jól fog esni egy remek kis esti kikapcsolódás. :) Meglepik is várhatók? Nem tarol az Umbara? :D Persze csak költői kérdés volt. :) Azt azért meg tudod mondani mennyien szavaztak? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harminchét szavazat érkezett be hozzám, ebből harminchármat tudtam elfogadni. A maradék négyből három csak az első helyezetteket tartalmazta, egy pedig úgy lett pontozva, hogy egy kategórián belül több jelölt is ugyanazt a pontot kapta. Mind a négy esetben jeleztem a szavazók felé, hogy ez így nem jó, de egyikük sem küldött javított verziót. :(

Úgyhogy az enyémmel együtt a végleges szám harmincnégy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, holnap pont nem érek rá, pedig eddig mindegyiket végigkövettem. :cry:

Na mindegy, majd utólag megnézem az eredményeket. Addig is, hogy ne maradjak ki teljesen a mókából, itt vannak az én tippjeim (ez a lista nem a "vágyaimat" tükrözi, csak a szerintem legnépszerűbb jelölteket írtam össze, kíváncsi vagyok, hány igazolódik be :D ):

LEGJOBB EPIZÓD

4x10 - Carnage of Krell

 

LEGJOBB TÖRTÉNETI SZÁL

Az Umbara quadrológia

 

LEGJOBB FŐSZEREPLŐ

Obi-Wan Kenobi

 

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

Darth Maul

 

LEGJOBB IDEGEN KARAKTER

Pong Krell

 

LEGJOBB SZÖRNY

Brezak

 

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ

Umbarai hernyótalpas tank (IAT)

 

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

Venator

 

LEGJOBB PÁRBAJ

Obi-Wan Kenobi/Assaj Ventress vs. Darth Maul/Savage Opress

 

LEGJOBB CSATA

Az Umbarai légi bázis elfoglalása

 

LEGJOBB BOLYGÓ

Zygerria

 

LEGJOBB KLÓNKATONA

Rex

 

LEGJOBB FEJVADÁSZ

Cad Bane

 

LEGJOBB ZENE

4x21 - Brothers

 

 

LEGJOBB ANGOL SZINKRONHANG

Sam Witwer (Darth Maul)

 

LEGJOBB JEDI

Obi-Wan Kenobi

 

LEGJOBB DROID

C-21 Highsinger

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Balcsin leszek, hanem egy vendéglőben mulatom az időmet barátaim társaságában, jóféle blues zenével körítve :) .

Talán jobb is, ha nem vagyok itt, mert a Dzséjt által felizzított hangulatban, a Venator győzelme esetén fennáll a veszélye, hogy durva öncsonkításba kezdek :evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már tűkön ülve várom a 4. díjátadót :) 20 órakor élőben kapcsoljuk a helyszínt, ahol jelen lesz az összes díjazott is. :D Bennfentesek szerint érdemes lesz figyelni az est egyik fénypontjának kikiáltott Ahsoka új ruhakölteményére. Közben már megérkezett az umbarai delegáció is, akik a közeli hotelben egy egész emeletet foglaltak le. Várunk még Pong Krell és a zygerriaiak érkezésére is. Utóbbiak, a pletykák szerint, egy fergeteges élő rabszolga-show-val fogják elkápráztatni a nagyérdemű közönséget

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelem! Figyelem! A három óra negyvenöt perc múlva megkezdődő show műsor nézői készüljenek. Ezúttal nem csak ücsörgés és drukkolás lesz. Nem, nem! A móka és szórakozás keretében TI is aktív részesei lesztek. :cool:

A kockázatok és mellékhatások elkerülése végett kérdezze ki a műsorvezető orvosát vagy gyógyszerészét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B******, csak most esik le hogy pont akkor kezdődik majd mint az El Clásico

Kit érdekel két külföldi csapat meccse? Ráadásul már hanyadik egy év alatt? :)

 

Na mégiscsak itt leszek a díjkiosztón :)

Nagyon jó! :) Én is megérkeztem, kellően felvértezve minden jóval. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit érdekel két külföldi csapat meccse? Ráadásul már hanyadik egy év alatt? :)

Kit érdekel a világ (jelenlegi) két legjobb csapatának meccse? Hát engem, ráadásul ezt már valószínűleg az elő BL döntő.

 

Azért itt leszek, legfeljebb nem leszek olyan aktív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit érdekel a világ (jelenlegi) két legjobb csapatának meccse? Hát engem, ráadásul ezt már valószínűleg az elő BL döntő.

 

Azért itt leszek, legfeljebb nem leszek olyan aktív.

Ja, kit. Engem rohadtul nem. Kinőttem már ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.