Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Coli, Lok, Nute, a tiétek is rendben megérkezett. Ezzel már tizenötre nőtt a szavazatok száma, ezzel már most meghaladtuk a tavaly leadott voksok számát. :rock::yeah:

Khhmmm... tavaly negyvenen szavaztak.:P

 

Az enyém is átment :)

:o:lol: Láttad a Maul -os részeket? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmire nem játszik, csak elmondta amit gondol. Mellesleg egyet értek vele, mivel az én listámon is rajta volt a rész. :)

Oké, nem szeretnék bővebben belemenni, de már-már köztudott, hogy mennyire rühellek egy bizonyos helyzetet, mely ebben a részben mutatkozik meg... Lok tudja ezt és így próbálja húzni az agyamat, azt remélve, hogy valami durvát írok és Ody majd bannol... erre írtam hogy nem fog összejönni, mert nem süllyedek le a szintjére. E perctől kezdve Lok írhat bármit, ignorálom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy a Friend in Need nem jutott be a legjobb hat közé. Nálam egyértelműen az évad egyik fénypontja volt.

 

Szerintem is nagyon jó rész volt,mondjon bárki bármit rá.

 

Huhh,nálam most könnyebben ment a pontozás,mint a harmadik évadnál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy a Friend in Need nem jutott be a legjobb hat közé. Nálam egyértelműen az évad egyik fénypontja volt.

Szerintem semmire nem játszik, csak elmondta amit gondol. Mellesleg egyet értek vele, mivel az én listámon is rajta volt a rész. :)

Nem igazán volt esélye. :) Talán ha több jelölő van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa! Kaptál tőlem kör emailt a szavazással kapcsolatban?

A megalomániás szervízdroidról igen, de arra itt válaszoltam is. Vagy azóta jött még egy?

 

Szerk.: Most olvasom, hogy KÖR e-mailt. :oops: Nem, azt nem.

 

Szerk.2.: Ja de, megkaptam, csak a régi e-mail címemre érkezett. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, nem szeretnék bővebben belemenni, de már-már köztudott, hogy mennyire rühellek egy bizonyos helyzetet, mely ebben a részben mutatkozik meg... Lok tudja ezt és így próbálja húzni az agyamat, azt remélve, hogy valami durvát írok és Ody majd bannol... erre írtam hogy nem fog összejönni, mert nem süllyedek le a szintjére. E perctől kezdve Lok írhat bármit, ignorálom...

Szép kis összeesküvés elmélet, gratulálok :clap::pfff: . 1, Semmi olyat nem írtam amire durván kéne reagálnod. Ha ebben te bármi sértőt találtál, akkor arról nem én tehetek.

2.Nekem tényleg nagyon bejött az a rész, akár hiszed akár nem. Carlac világa valami gyönyörű volt benne és az ahogy bemutatták a mandi terrort a gyámoltalan lakosságon, nagyon hatásos volt és emlékezetes. A Lux-Ahsoka szerelmi szál marhára másodlagos volt és semmi bajom nem volt vele.

3. Már beletörődtem abba, hogy itt vagy a fórumon, úgyhogy ki kell ábrándítsalak: nem áll szándékomban összeesküvéseket szőni ellened.

 

Ody, bocsi hogy reagáltam erre, de azt nem tűrhetem, ha alaptalanul gyanusítgatnak.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj. :) Amúgy megérkezett a te szavazatod is. Bár a tiédet valamiért behajította a spamek közé. :para:

Biztos a freemail miatt. Aktivizáltam pár tavaly szavazót, erre céloztam lentebb. :) Bár nem biztos, hogy írnak majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elküldtem a listám.

Megérkezett.

 

Biztos a freemail miatt. Aktivizáltam pár tavaly szavazót, erre céloztam lentebb. :) Bár nem biztos, hogy írnak majd.

Gondoltam, hogy erről van szó. Szépen jönnek azért. Szerintem idén is meglesz a negyven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.