Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is jó ötletnek tartom közvetlenül a kiadótól rendelni. Főleg, ha ők is adnak némi engedményt :)

Az a szép a kiadótól való vásárlásban, hogy még akkor is olcsóbban adják a terjesztőknél, ha nem akciós (pedig legtöbbször még akcióznak is). Ők nem tesznek rá 30-40%-nyi hasznot (vagy most nem tudom, éppen hány százalékon áll, de az eltérés drasztikus).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a szép a kiadótól való vásárlásban, hogy még akkor is olcsóbban adják a terjesztőknél, ha nem akciós (pedig legtöbbször még akcióznak is). Ők nem tesznek rá 30-40%-nyi hasznot (vagy most nem tudom, éppen hány százalékon áll, de az eltérés drasztikus).

Igen, de a Szukits az Alexandrához tartozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Éhezők viadalát olvasta valaki? Én egy hipermarketben néztem bele, aztán le sem tudtam tenni. Az alap szitu egy modern gladiátorviadal, enyhén Battle royale koppintás, viszont maga a viadal nem egy eldugott szigeten zajlik, hanem valóságshow-ként amit mindenki néz és az egyes körzetek küldhetnek is a saját versenyzőiknek különböző ajándékokat. Jószerivel csak kiszavazóshow nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam Karácsonyra megvenni magamnak a Pixelhősök c. játék-enciklopédia-bibliát.

Ahogy nézem, ez baromira tartalmas és színvonalak könyv és van benne DVD is játékokkal :)

 

Majd Karácsony után írok róla, de így is ajánlani tudom. Aki BP-i az a Klauzál tér 13-ban vegye meg 1800 Ft-tal olcsóbb ott :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a könyv nem olcsó Mo-n. Ezért nem igazán veszek én se :)
Hát tényleg nem olcsó, de nálam ez az egyik, mint szórakoztató termék a DVD mellett.

Igaz, hogy Karácsonykor és mástól kapom, de a mai könyv a Pixelhősök alapból 6000, de most kedvezményesen vettem. Mondhatnám még a Darth Bane és a Leslie L. Lawrence új könyvet amit 1 hete vettem.

 

Ezek mellett amikor az antikváriumban vagyok, nem veszem észre, hogy kevesebb könyvet keresnének az emberek. Tehát a bolt forgalma havi szinten több százezer forint (4-5), pedig nem mondható nagy boltnak a maga kb. 1000 könyvével.

 

Éppen ezért furcsálom a könyvolvasási statisztikákat, miszerint egyre kevesebbet olvas a magyar. Tény, hogy valóban sok hűséges vevőnk van, akikkel már tegegőzünk :) de emellett többségében új vásárlók vannak és nem ponyvát vesznek, hanem valóban nívós könyveket.

Valamint inkább már sima könyvesboltnak mondanám a boltot, mint antikváriumnak, mert többségében már új könyvek vannak.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép gyűjtemény :)

 

Phobos, karácsony lévén én is meglepem magam valami új könyvvel :) Legalább ilyenkor :D Szerintem a hétvégén be is szerzem, ha már ott vagyok Pesten. Majd jól kinézelődöm magam a Nyugatinál az Alexandrában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze ennek a gyűjteménynek voltak árai is. Én pl. nem bulizok, nem csajozok, nem iszom (alkoholos italt), nem dohányzom, ritkán járok moziba, néha koplalok csak hogy a kiszemelt példányt megszerezzem.

Mondjuk a kajáról és a nőkről lemondani egy könyvért... háááááát... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a kajáról és a nőkről lemondani egy könyvért... háááááát... :D
A könyv pár év múlva is ott lesz, barátnő nem biztos, kaja meg főleg nem :lol:

De pont neked kell magyarázni, írókám? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyv pár év múlva is ott lesz, barátnő nem biztos, kaja meg főleg nem :lol:

De pont neked kell magyarázni, írókám? :D

Na most feldobtál egy magas lasztit :D Ha választanom kell, hogy nő/kaja vagy könyv megjelenés... hm... fogós kérdés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a kajáról és a nőkről lemondani egy könyvért... háááááát... :lol:

Szerintem utóbbi piszok egyszerű ( :D ), előbbi viszont neccesebb, elvégre azzal működünk, főleg egy ilyen anyagcsere bajos, mint én :D

Egyébként viszont tudni kell lemondani pár dologért apróságokról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos nem mondanék le kajáról(még olcsóbb ételt sem vennék), vagy buliról egy könyvért. Ha marad pénzem akkor megveszem. Pedig nagyon szeretek olvasni.

 

Most az új Ken Follett könyvet néztem ki de majdnem 5000 ft. Remélem a cég ad megint utalványt melyet elfogadnak az Alexandrában és abból megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most az új Ken Follett könyvet néztem ki de majdnem 5000 ft.

Ma tettem szert rá, már itt csücsül a fotelomban :) Én is összeszorítottam a fogam végül és leemeltem a polcról. Vizsgák után olvasom el (kb. január közepe, február közepe tájék), ha ráér tavaszig, akkor szívesen kölcsön adom, ha nem tudod megvenni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.