Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Phobos örülhetsz, a Szukits kihozta az Asimov 9-et. Ára: 4900 Ft.

:D köszi Revan! Napom betetőzése ez :D Bár kicsit drága :o

Amúgy meg már berendelve, remélem holnap már jön :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma tettem szert rá, már itt csücsül a fotelomban :) Én is összeszorítottam a fogam végül és leemeltem a polcról. Vizsgák után olvasom el (kb. január közepe, február közepe tájék), ha ráér tavaszig, akkor szívesen kölcsön adom, ha nem tudod megvenni :D

 

De jó neked. :D Nagyon kedves tőled, köszönöm szépen. de megpróbálom megvenni mert majd késöbb ha megjelenik a 3. rész is akkor egyben el akarom őket olvasni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B*ssus, most eszmélek, a téli szünetben nem fogok unatkozni, több, mint 1000 oldalnyi olvasni valóm lesz :D

Leslie L. Lawrence: Teaültetvény és Halálkiáltók; Asimov 9; Pixelhősök; Darth Bane plusz még most is olvasok egy LLL könyvet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kedves tőled, köszönöm szépen. de megpróbálom megvenni mert majd késöbb ha megjelenik a 3. rész is akkor egyben el akarom őket olvasni.

A gyűjtés miatt valóban érdemes megvenni, amint csak lehet :)

 

B*ssus, most eszmélek, a téli szünetben nem fogok unatkozni, több, mint 1000 oldalnyi olvasni valóm lesz :D

Leslie L. Lawrence: Teaültetvény és Halálkiáltók; Asimov 9; Pixelhősök; Darth Bane plusz még most is olvasok egy LLL könyvet :D

Eh.. nekem is lesz mit, de csak egy hónap múlva :P Csak a lent emlegetett könyv 1000 oldal, utána meg Bane, aztán már pár LLL-könyv nálam is van, de csak a gépen, én onnan fogom elolvasni őket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a könyv nem olcsó Mo-n. Ezért nem igazán veszek én se :)

Nekem meg nem nagyon jut idő olvasni, ezért hiába is vennék könyvet, lassan tudom csak feldolgozni. Metrón jövet-menet szoktam olvasni, meg lefekvés előtt egy kicsit.

 

Most épp Frey Tamás új könyvét olvasom, A megmentőt. Irodalmi műnek nem nevezném, mert eléggé hatásvadász stílusban íródott, viszont a történet érdekes és nem kell rajta sokat elmélkedni, így metrón olvasni pont jó. Az összeesküvés-elméletek kedvelői imádhatják. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem láttam a Fábry Show-ban, de gondolom, hogy az. Viszont nem olaj, hanem gáz és fegyver. Rengeteg magyar vonatkozással persze. Az előszóban ott a szöveg, hogy kitalált történet, de mégis az emberben ott motoszkál, hogy végül is így is lehetett/lehetne, és ha csak a töredéke igaz, az is durva. Én mégis fikciónak könyveltem el, mert inkább optimista vagyok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most ő úgy mondta, hogy maga a szereplők kitaláltak, de maga a közölt események nagyon is valósághűek vagy jobban mondva az életből merített dolgok. Sőt, mint mondta vannak ennél durvább dolgok is. Kicsit bejárta a világot a fazon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg nem nagyon jut idő olvasni, ezért hiába is vennék könyvet, lassan tudom csak feldolgozni. Metrón jövet-menet szoktam olvasni, meg lefekvés előtt egy kicsit.

 

Most épp Frey Tamás új könyvét olvasom, A megmentőt. Irodalmi műnek nem nevezném, mert eléggé hatásvadász stílusban íródott, viszont a történet érdekes és nem kell rajta sokat elmélkedni, így metrón olvasni pont jó. Az összeesküvés-elméletek kedvelői imádhatják. :D

 

 

Erre a könyvre én is kiváncsi vagyok, akik olvassák azt mondják jó, ráadásul én régen nagyon szerettem a Frei Dossziét amiatt mert a dolgok mögé nézett és ezt várnám el ettől a könyvtől is akár ha fikció is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: a tények, amilyen politikai és gazdasági helyzetek körül zajlanak az események, valóságosak, viszont az összefüggések kitaláltak - legalábbis a nyugalom kedvéért ezt írta Frey. :D Én meg reménykedek, hogy csak kitalált történet, mert vannak benne nagyon durva dolgok.

 

Frenkie: ebben aztán a dolgok mögé nézett, az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mass Effect könyvhöz mennyire kell ismerni a 2 játék történetét?

Egyik haveromnak vettem meg Karácsonyra, de utána jutott eszembe, hogy igaz, hogy nagy SF rajongó, de nem játszott a játékokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.