Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akkor nem véletlen az irreálisan magas könyv ár...

És a mellé még az is jár, hogy nem fizetik ki a kiadókat, akik nem tudják fizetni az íróikat, a nyomdákat, fordítókat, szóval az alkalmazottakat. Remélem keményen megbüntetik őket. Pár milliót rájuk. Az Alexandra tulaja, Matyi Dezső már úgyis egy per elé néz, mivel Matias néven bort dobott piacra (mely az Alexandra könyvesboltokban kapható... Bor a könyvesboltokban... Már ez jelent valamit...), ami ugye igen könnyen összekeverhető a Mathiász borral (és van ilyen néven borlovagrend, díj és alapítvány is). Mondanom sem kell, Mathiász Gábor kicsit megorrolt Matyi Dezsőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Matyi Dezsőről van szó. Nemrég kiderült, hogy azt szeretné ha idén minél kevesebb könyv jelenjen meg. Legalábbis az Alexandra és a konzorciumához tartozó kiadók háza táján. Csak azok jelennének meg, amiknél kötelezték őket adott határidőig a megjelenésre a külföldi jogtulajdonosok. Ha ezen a csávón múlik jövőre sem lesz Star Wars és Warcraft könyv. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Matyi Dezsőről van szó. Nemrég kiderült, hogy azt szeretné ha idén minél kevesebb könyv jelenjen meg. Legalábbis az Alexandra és a konzorciumához tartozó kiadók háza táján. Csak azok jelennének meg, amiknél kötelezték őket adott határidőig a megjelenésre a külföldi jogtulajdonosok. Ha ezen a csávón múlik jövőre sem lesz Star Wars és Warcraft könyv. :)

Ha ezen a csávón múlik, jövőre könyv sem lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, azért nem így lesz, vannak még elegen a könyvpiacon rajta kívül is :)

Csak sajnos mint a legnagyobb terjesztő, ő elég nagy befolyással van a könyvpiacra. És sajnos a többi nagy könyváruházi hálózat (Libri, Lant, Líra), ami meghatározza még a piacot, sok esetben húz arra, amerre az Alexandra tart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak sajnos mint a legnagyobb terjesztő, ő elég nagy befolyással van a könyvpiacra. És sajnos a többi nagy könyváruházi hálózat (Libri, Lant, Líra), ami meghatározza még a piacot, sok esetben húz arra, amerre az Alexandra tart.

Így van. Ezt a 60%-os árrést is együtt sütötték ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
OMG!!! James Cameron maga fogja írni az AVATAR regényt a film alapján!!Szuper! Na erre kíváncsi leszek, biztos kiolvasom..meg amúgyis :(

http://marketsaw.blogspot.com/2009/10/quic...rmed-by-my.html

 

Hűű, remélem magyarul is kijön majd:) Kellkellkellll! :oops:

 

Párom Warhammer40k-könyvekért él-hal, én szeretem L.M.Montgomery műveit - Váratlan utazás, Anne könnyvek - Vámpírkrónikák, Eragon, és persze SW minden mennyiségben. Hjah, a megható történetek sorozat minden darabja:) Különösen téli hónapokban, egy forró tea vagy kakaó mellett. :oops: :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én szeretem L.M.Montgomery műveit - Váratlan utazás, Anne könnyvek -

Eddig csak néztem őket, de szívesen olvasnám is, utána nézek, hátha van a könyvtárban :oops: Vagy a gépen :oops: Mondjuk az Anne-könyv megvan könnyített angol olvasmányban, csak neki kéne állni :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig csak néztem őket, de szívesen olvasnám is, utána nézek, hátha van a könyvtárban :( Vagy a gépen :) Mondjuk az Anne-könyv megvan könnyített angol olvasmányban, csak neki kéne állni :P

 

Drága, itt csücsül vagy 6 Anne könyv, meg két válogatott novelláskötet. Legközelebb adom :P

Filmben is nagyon aranyos, de könyvben félelmetesen szórakoztató :oops: Nem vagyok oda a habos-babos lányregényekért, de ez annyira, annyira... :oops: :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde mellett te vagy a másik hölgy tag, akit érdekel a film, remek arány :P:)

Arányban tényleg az :evil:

 

Drága, itt csücsül vagy 6 Anne könyv, meg két válogatott novelláskötet. Legközelebb adom :)

Filmben is nagyon aranyos, de könyvben félelmetesen szórakoztató :) Nem vagyok oda a habos-babos lányregényekért, de ez annyira, annyira... :lol: :lol:

Oké, köszi :) Filmben imádom, de sajna csak az Anna van meg :( No igen, az a jobbik fajtából való lánysztori, amit nem lehet megunni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OMG!!! James Cameron maga fogja írni az AVATAR regényt a film alapján!!Szuper! Na erre kíváncsi leszek, biztos kiolvasom..meg amúgyis :)

http://marketsaw.blogspot.com/2009/10/quic...rmed-by-my.html

 

Na, az érdekes lesz.

 

Hűű, remélem magyarul is kijön majd:) Kellkellkellll! :lol:

 

Párom Warhammer40k-könyvekért él-hal, én szeretem L.M.Montgomery műveit - Váratlan utazás, Anne könnyvek - Vámpírkrónikák, Eragon, és persze SW minden mennyiségben. Hjah, a megható történetek sorozat minden darabja:) Különösen téli hónapokban, egy forró tea vagy kakaó mellett. :evil::lol:

 

Avatar regény magyarul? Nem hiszem. Decemberben már nem nagyon adnak ki könyvet. És ez eléggé új dolog. Nem hinném, hogy lenne olyan magyar kiadó, aki bevállalná a december 18-ai premierig. Addigra már mindenkinek elfogy a pénze.

Warhammer40000 idén már talán csak 1 lesz, a Gaunt 7-es része, a Sabbat mártír.

 

Ha jól tudom jön több Avatar kiadvány is :( Reméljük tényleg lesz benne itthoni megjelenés is. De előbb Timothy Zahn és az ő Terminator könyve kell :) Erre az előzményre jobban kiváncsi vagyok :)

A From the ashes idén már biztos nem jelenik meg. Sajan a Terminator Megváltás regény katasztrófálisan rosszul fogyott. A Delta Vision el fog gondolkodni rajta, hogy egyáltalán kiadja-e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok nagy Dűne fan, de feltűnt a hiánya a kérdőívben. Sőt, azt hiszem Aliens és Predator sincs.

Jah, nekem is úgy rémlik, hogy ezek az alig ismert zugírások nem szerepelnek, nekem még hiányzott Tolkien és művei is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, már október vége és a Szukitsék július óta még mindig nem jelentkeztek. Mondjuk egyik előkészületben lévő könyvük se érdekel nagyon, de ha ez mind átcsúszik jövőre, akkor a jövőre tervezett Star Wars-ból nem lesz semmi. :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.