Ugrás a kommentre

Könyvek és képregények


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, van olyan, a szemét árrésük miatt. Sajnos a kiadóknak most nagyon sz*rul megy. Gazdasági világválság, és még a nagy terjesztők is szemetek. Éljen a magyar könyvkiadás (kiadónál már csak írónak rosszabb lenni...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjelenés

David Gaider: Az Elorzott Trón

Konzolra és számítógépre egyaránt 2009 november 3.-án fog megjelenni a BioWare (az egyik legkiemelkedőbb szoftverfejlesztő cég) legújabb terméke a Dragon Age: Origins. A kiadó nevéhez fűződik pl. a Baldur?s Gate, a Neverwinter Nights szerepjátékok, a sikeres STAR WARS - ?Knights of the old republic? vagy a Mass Effect.

 

A Dragon Age: Az elorzott trón, a BioWare, napjaink egyik legismertebb szoftverfejlesztő cége által megalkotott Dragon Age: Vérvonalak című számítógépes szerepjátékának előzménye, regény formában.

 

Adatok:

Megjelenik: 2009 október 30-án.

Terjedelem: 360 oldal.

Ár:2690 Ft

 

Fülszöveg:

Miután édesanyját, a szeretett Lázadó Királynőt elárulják és meggyilkolják saját hitetlen földesurai, az ifjú Maric egy rebellis sereg vezérévé válik, amely egy idegen zsarnok uralmától szeretné megszabadítani az országot.

Népe rettegésben él, parancsnokai tapasztalatlan zöldfülűnek tartják, csak két szövetségese van. Loghain a nyers modorú zsivány, akinek az életét köszönheti, és Rowan a páratlan szépségű harcos amazon, akit születése óta neki szántak. Kémekkel és árulókkal körülvéve, Maricnak meg kell találnia a módot arra, hogy nem csak életben maradjon, de be tudja teljesíteni sorsának legkeményebb próbatételét:

 

Ki kell vívnia Ferelden szabadságát, és vérvonalát újra trónra kell emelnie.

20091025_220323_Az_elorzott_tron_borito.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Ez lesz majd gondolom az Eragonnal is.

Eragonon hatalmasat röhögtem. Az első könyv még Örökség-trilógiát ír, a 2-at nem tudom, a 3. belső borítóján már tetralógiáznak. Az előszóban pedig írja, hogy nagyon élvezi az írást (meg tudom érteni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eragonon hatalmasat röhögtem. Az első könyv még Örökség-trilógiát ír, a 2-at nem tudom, a 3. belső borítóján már tetralógiáznak. Az előszóban pedig írja, hogy nagyon élvezi az írást (meg tudom érteni).

Nem is tudom hogyan lehetne lezárni a sztorit egy részben. Szerintem lesz itt még 5. könyv is. :lol: Vagy csinálhatná azt, mint Salvatore: egy trilógia vagy tetralógia befejezése után új trilógiába, tetralógiába kezdene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Szukitsék mégis csak jalantkeztek. :D

Sabbat mártír, Gaunt szellemei 7. rész. 2490Ft,(Warhammer40000)

 

Orkvadász, Félix és Gotrek 8. rész 2990Ft.(Warhammer)

Ebből is látszik, hogy azokkal akarnak haladni ahol nagyobb a kötbér fizetésének veszélye.

De legálabb így kevesebb tolódik át jövőre, ami növeli SW könyv megjelenési esélyét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Szukitsék mégis csak jalantkeztek. :D

Sabbat mártír, Gaunt szellemei 7. rész. 2490Ft,(Warhammer40000)

 

Orkvadász, Félix és Gotrek 8. rész 2990Ft.(Warhammer)

Ebből is látszik, hogy azokkal akarnak haladni ahol nagyobb a kötbér fizetésének veszélye.

De legálabb így kevesebb tolódik át jövőre, ami növeli SW könyv megjelenési esélyét.

 

THX, már megy is a férjecske venni a Sabbat mártírt :D Úgy örül, mint macska a farkának. (és ha már könyvesboltba megy, megveszi a káoszőrséget is..)

 

 

Már itt is van! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A még magyarul meg nem jelent Dűne könyvek:

Paul of Dune

The Winds of Dune.

 

Amik még Amerikában sem jelentek meg:

Throne of Dune,

Leto of Dune.

 

 

Ann Rice idén két új könyvvel is jelentkezett.

Vajon a Szukits kiadja őket?

 

A Koontz-os Frankenstein 4 részes lesz.

 

 

Drew Karpyshyn 2010-re ír egy harmadik Mass Effect Regényt.

 

 

A Halo könyvekből eddig 6 db, a Doom-ból 5 (3 könyv még a régebbi Doom játékokhoz, kettő a Doom3-hoz)

A Tuan Kiadó 2010 első félévére ígéri az első Halo és Doom3 regényt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez vagy azt jelenti, hogy félnek egy esetleges bestsellertől, vagy a film cselekményét minősíti.

Nem inkább arról van szó, hogy a kiadók most már kifogytak a pénzből idén, nem igazán tudnak beilleszteni ilyen váratlan dolgokat, főleg nem decemberben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.