Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tudtommal hivatalosan meg lett erősítve, hogy Max Von Sydow az egyik birodalmi/Első Rend hajó parancsnoka volt, majd miután lezuhantak és magukra maradtak ő lett az egyik helyi kolónia vezére.

 

A Battlefront-ban pedig tudtommal meg lett erősitve hogy nem lesz sztori mód. Konkrét események nem fognak belőle kiderülni, igazán csak a helyszinek bemutatása lesz kánon például Sullust-nál. A felső képen egyébként egy jawa homokjáró is van tehát szinte biztos hogy a Tatooine. Plusz a berajzolt hegyláncok sem passzolnak, illetve a környezet se (a felső inkább sziklás, az alsó homokdűnés)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj ne! Legyen halott Boba.. eddig nem úgy volt, hogy Sydow karaktere egy lezuhant cirkáló parancsnoka volt és Ő a település vezetője?

És Von Sydow sok minden, de nem egy öregített Temuera Morisson.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal hivatalosan meg lett erősítve, hogy Max Von Sydow az egyik birodalmi/Első Rend hajó parancsnoka volt, majd miután lezuhantak és magukra maradtak ő lett az egyik helyi kolónia vezére.

 

Akkor az végképp kilőve, hogy az idő során (talán a harci sérülése miatt a lezuhanás következtében) félig droid félig ember lesz?

force-awakens-cyborg.jpg?itok=zdNVCVFl

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Battlefront-ban pedig tudtommal meg lett erősitve hogy nem lesz sztori mód.

 

Nem lesz?? Hát végig az volt hogy lesz benne mégpedig ismert helyszíneken. Klón háborús stb. Ettől a hírtől eléggé szomorú lettem. Alig vártam már a játékot a story-mód miatt de ha csak multi akkor nem érdekel. Hol erősítették ezt meg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz?? Hát végig az volt hogy lesz benne mégpedig ismert helyszíneken. Klón háborús stb. Ettől a hírtől eléggé szomorú lettem. Alig vártam már a játékot a story-mód miatt de ha csak multi akkor nem érdekel. Hol erősítették ezt meg?

Erre válaszoltam a Videojátékok topikban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan, miért ne dirigálhatna el néhány "statisztát" is. Hisz Ő a főnök!

A hátsó még a sisak alól is kikandikál, hogy figyelhessen!

Azért nem lehetett semmi rohamosztagosoknak parancsolni! Abrams az első rend rejtélyes tisztje! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnét tudod, hogy nem csak azt mondja neki: gyorsabban, intenzívebben. :evil:

Lehet. :P De mintha a fegyvertartást mutatná, hogyan fogja. Egyébként hangulatos kis kép, a környezet Jabba palotáját idézi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az eddig látott helyszínek közül ez a romos cucc jön be a legjobban. Eddig ebben érzem a legtöbb egyediséget. Szerintem ez ugyanaz a hely, ahol Phasma is mászkál a trailerben. Apropó, Phasma meg egy olyan karakter, akit már most nagyon bírok. Króm rohamosztagos, mintha benne egyesülne az ep1-2-3 és az ep4-5-6 dizájnja az ep7-(8-9-cel), ráadásul nagyon karizmatikus jelenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem a yavini templom, az az épület más jellegű. Ráadásul, e kép alapján ez sokkal-sokkal kisebb:

vf_phasma.jpg

Jó, persze, CGI-jal megtoldható, ahogy az ep4-es templomot is jócskán felturbózták már az eredeti változatban is, hát még '97-ben. Meg azért örülnék is, ha nem a Yavin IV lenne. A Tatooine 2.0 és a Hoth replika után a Yavinra már baromi nagyot kéne nyelnem. Azért remélem, ennél jóval több eredetiség szorult az alkotókba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem, hogy nem a Yavin. Tulajdonképpen nem is igazán tudom mire vélni ezt a sok koppintás/visszatérő bolygót. Nagyon-nagyon hiányzik már egy velejéig eredeti világ. Talán majd Maz Kanata bolygója, a Golan ilyen lesz (erről a Golan -ról meg mindig a Golan fennsík jut eszembe :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nekem is. Az ep7-tel kapcsolatos kevés ellenérzésem egyike, hogy eleddig baromira nem mutattak semmiféle eredeti világot. Oké, nem ezen fog állni a film sikere a szememben, de azért mégis, ne a Föld legyen a kiindulópont, és ne az ep4-5-6 világait majmolják. Na persze, mint mindig, véleményem szigorúan a trailerek alapján fogant. Azért a Hoth 2.0-án az Első Rend bázisa reményekkel tölt el, és a roncsvilág koncepciója is tetszetős, amennyiben ezt a látvány is alátámasztja (az a pár snitt, amit eddig láttuk, alátámasztja).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ecsém, 8 napja semmi ebben a topicban? ez a vihar előtti csend?

 

A GT féle poszterről: tetszik, de vajon van valóságalapja a kék kardnak a négus kezében?

(Szerintem elég lenne a figurának a "stormiból lett jófiú"-karakterfejlődés, nem kéne máris jedinek is lenni..)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak annyira lesz Jedi, mint amennyire Luke volt az Ep IV-ben. Volt a kezében fénykard, de nem használta még.

 

Megmondom őszintén, hogy én azt is kifogásolom egyelőre, hogy a jedik útjára lépjen.

Inkább Rey-től várom ezt.

És az is nagyon érdekel, hogy Leia esetében mi a helyzet e téren?

Jelent-e a valamit, hogy trailerben újra előhozták ezt a témát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.