Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miért is volt evidens? Csak mert a Marvel filmeknél nincs logo? Ja értem, a SW-t is a Marvel csinálja :)

Mert hivatalosan nem a Disney gyártja a filmet hanem a Lucasfilm és a Disney a Lucsasfilmet vásárolta meg és hagyta tovább működni és nem olvasztott be a Disneyben.

 

u.i: Javítom magam mert a imdb szerint a Walt Disney Pictures is benne van a gyártásban. Gondolom ennek inkább akkor marketing okai vannak nem akarják keverni a két branded. A diseny logo csak a tényleg a Disney családi és gyermek filmek és mesék előtt jelenjen meg mert a Walt Disney Pictures az ilyen típusú filmeket gyárt. A Marvel és a Lucasfilm filmjei különböznek ettől ezért mindenki csak a saját brandjét használja.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is volt evidens? Csak mert a Marvel filmeknél nincs logo? Ja értem, a SW-t is a Marvel csinálja :)

Nem, az SW-t a Lucasfilm csinálja, és nem a Marvel vagy a Disney. Bocs, ha most leromboltam benned egy világot. És igen, emiatt, mert, ha egy kicsit is utánajárnál a dolgoknak, vagy legalább elhinnéd annak, aki láthatóan sokkal többet ért ehhez, mint te, akkor tudnád, hogy a Disney csak akkor helyezi el a logóját, ha ő a film fő gyártója. Ezért nem látsz Disney logót az MCU filmek előtt, a Touchstone Pictures filmjei előtt, és valószínűleg nem fogsz a Lucasfilm filmjei előtt sem soha. Tudod így mennek a valóságban a dolgok.

 

Mert hivatalosan nem a Disney gyártja a filmet hanem a Lucasfilm és a Disney a Lucsasfilmet vásárolta meg és hagyta tovább működni és nem olvasztott be a Disneyben.

 

u.i: Javítom magam mert a imdb szerint a Walt Disney Pictures is benne van a gyártásban. Gondolom ennek inkább akkor marketing okai vannak nem akarják keverni a két branded. A diseny logo csak a tényleg a Disney családi és gyermek filmek és mesék előtt jelenjen meg mert a Walt Disney Pictures az ilyen típusú filmeket gyárt. A Marvel és a Lucasfilm filmjei különböznek ettől ezért mindenki csak a saját brandjét használja.

Plusz közrejátszhat, hogy mint jogtulajdonos és anyacég, tesz bele pénzt, illetve ahogy írtad, a marketing részt ők viszik - így a Lucasfilm és a Bad Robot minden centet a filmre fordíthat -, nomeg a terjesztés is az ő dolguk (ahogy anno a Foxé, majd a Warneré volt), de mivel a gyártási munkálatokban tevőlegesen nem vesznek részt, ezért nem teszik ki az elejére a kastélyt. Ettől függetlenül a végén valószínűleg ott lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod Dzséjt szinte vártam, hogy mikor nyögsz be egy ilyen porig alázóan lekezelő választ, mint úgy általában. Mielőtt komolyan veszel valakitől egy mondatot, nézd meg a smiley-t a mondat végén ( tudod, a valóságban élő emberek használnak ilyet, nézz utána guglin, hogy mit jelent). De lehet,hogy én azért nem vagyok annyira járatos a Disney filmgyártási módszereiben, mert a való világban élek, és nem csak a filmeket bámulom orrba-szájba, mint te. További szép napot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angol források szerint 136 perces lesz a film és 12A besorolású (ez az amcsi ratingre átfordítva vagy PG de inkább PG-13 lesz). Csak megjegyzem, hogy 12A volt a ROTS is ami a legdurvább SW film.

 

TFA1.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mert az AOTC és a ROTS is hosszabb.

Jogos. Megfeledkeztem a stáblistákról. Mert a 2 azzal együtt 142 perc, de nélküle pont 136 az is.

A 3 meg 134 nélküle.

De a 7 esetében nyilván stáblistával együtt lesz meg a 136 perc így a valós olyan 130-131 lesz majd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hux-ról egy érdekes információ:

 

"Hux tábornok személyéhez nemrég megjelent Lázadók könyv, a Servants of the Empire 4. része szolgáltathat háttér-információkkal. Ebben a könyvben szerepel egy Berol Hux nevű birodalmi tiszt, aki az Arkanisi Akadémiát vezeti. A klónháborúkban is szolgált már, és bár fanatikus birodalmi, a Jedik iránti tisztelete valamilyen formában megmaradt. Ugyanis tetszett neki az a mód, ahogyan a Rend felnevelte a tagjait. Az volt az elképzelése, hogy a Birodalomnak is egész fiatalkoruktól kezdve szüleiktől elválasztva kellene nevelni a katonákat, akiknek így a sereg (pontosabban maga a Birodalom) válna a családjukká. Ha figyelembe vesszük azt a korábbi pletykát, miszerint Finnt, aki az Első Rend rohamosztagosa, már egész gyerekkorától katonának nevelték, akkor valószínűsíthető, hogy ez a Berol Hux a filmben szereplő Hux tábornok egyik felmenője lehetett."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk engem az sem zavarna, ha Hux csak egy kemény kezű rohadék lenne háttértörténet nélkül.

De az hogy neki is van, az azért pozítívum. Fel lesznek építve a dolgok és a karakterek rendesen.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva spoileres pletykák a lehetséges Force Awakens filmregényből

http://furiousfanboys.com/2015/10/rumor-possible-force-awakens-spoilers-from-the-novelization/

 

Rey tényleg árva.. Se nem Skywalker, se nem Solo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva spoileres pletykák a lehetséges Force Awakens filmregényből

http://furiousfanboys.com/2015/10/rumor-possible-force-awakens-spoilers-from-the-novelization/

 

Rey tényleg árva.. Se nem Skywalker, se nem Solo.

Hihetetlen, hogy pletykák pont a vágyaimmal ellentétesek.

Finnről terjeng, hogy Solo, Rey-ről meg az ellenkezője.Tudjátok mit?

Nem hiszek én már senkinek. Mi a tökömnek van vele egy helyen a Falcon és miért hasonlít egyszerre Daisy minden Skywalkerre női ágon. "A botja meg üsd-vàgd feegyver"..

Jajaja... Infó még mindig alig, de beetetés az megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő... oké, trailer, de ott úgy szólt a fáma, hogy az "Erő áthatja a családom. Megvan apámban, bennem, a húgomban és megvan benned is." Na most, minek ilyen monológ, ha ezzel Kylo már tisztában van? Egy ilyen monológ inkább olyasvalakinek szól - még úgy is, hogy ez a nézőknek szól -, aki ezzel az aprósággal nincs tisztában. Persze erősen spekulatív a dolog, de akkor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.