Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezen a képen pár fa ládán kívül nincs semmi, de én hiszek neked Zééé. Még... :D

 

Én csak a híreket szállítom, de nem írom azokat. :cool:

 

A Jedi News nagyon rajta van a témán. Szent meggyőződésük, hogy augusztusban már forog a film. Nemrég tettek közzé egy foglalási jegyzéket, illetve egy nyilvános linket, ami alapján bárki ellenőrizni tudja, hogy a képen látható "South Dock Stage" -et a Pinewood területén (kik) és mikor foglalták le. Egyébként örömteli, hogy ott dolgozó munkás(ok) is hajlandóak beszálni a spoilerezésbe és ha itt 6 hét múlva állni fog valami, remélem kapunk még több ilyen képet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az jó lenne. De magam is úgy gondolom, hogy már ebben az évben fognak forgatni előforgatás szintjén legalábbis, amihez a főbb szereplők még nem feltétlenül kellenek.

Biztosan kapunk hamarosan olyan képeket is, amiken még több láda szerepel ILM, LucasFilm stb. logoval ellátva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol volt hol nem volt, volt egyszer egy Star Wars - Episode VII: A Sith Árnyai című munkaproject. Játék volt vagy filmterv, annak csak a mindentudó whillek lehetnének a megmondói, de mivel ők nem léteznek, ezért a LucasArt piacra dobott egy albumot, melynek a hátoldalán 20 olyan címet fedett fel, melyek törölve lettek és végleg elsüllyedtek. Vagy mégsem? A könyv a "The Story of LucasArts" címen látott napvilágot még 2008-ban, de a Disney nagy bejelentéséig senki nem tulajdonított neki túlzott figyelmet, egészen mostanáig. Valóban egy játék lett volna az EPVII munkacímet viselő alkotás? Netán egy korai filmterv vagy egyéb projekt majdnem testet öltött munkacímét rejtette a Sithek Árnyai? Ezt mindenkinek a fantáziájára bízom, de egy biztos, ha egy sithre erősen süt a nap, bizony árnyékot vet! :)

 

p3ej_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

cancelled-star-wars_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Az nem alternatíva,hogy Sithek nem lesznek benne, ne is számítson rá senki. Sithek nélkül nem SW a SW, ha kinyírta őket Anakin, ha nem. Bármikor visszahozhatók, és vissza is hozzák majd őket. A Lucasfilmnél is tudják, hogy a Jediknek csak a Sithek lehetnek méltó ellenfelek, a többi csak parasztvakítás meg spekuláció. Szóval benne lesz(nek), a kérdés csak az, hogy milyen történetbe ágyazva. Mondjuk egy Új Sith Birodalom és egy Jedik által irányított Új Köztársaság végső összecsapásáról is szólhatna ez a Trilógia, a IX. részben egy hatalmas tömegpárbajjal Jedik és Sithek közt a Jedi Templomban például.

Az hogy sokan úgy érzik,Ani áldozata válik ettől semmissé, az azért van, mert -még- túlságosan a Prófácia alapján gondoljuk az egészet, miközben lehet,hogy ezekben az új részekben kapunk egy totál új értelmezést...

 

OFF VÉGE

 

Ami a címet illeti, nem hinném, hogy a Sith szó benne lesz, mert a legutóbb készült résznél is benne volt, nem valószínű, hogy megint erőltetnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy mondjuk van a rend, és egy viszály kettészakítja őket, ami miatt új fenyegetés születik a galaxisban.

Vagy jön vmi nagy manipulátor, aki akkora splíer, hogy galaktikus bűnbandákat fogjon össze és essen neki a még kissé kiforratlan és nem elég erős új Köztársaságnak. Vagy épp politikai gyújtópont is elképzelhető.

 

Most csak példaként. A TCW-ben a Maul-féle szervezkedés Mandalore-on mennyiben lett volna kevesebb, ha nem egy volt sith hozza össze? Szerintem kb. semmivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.bleedingcool.com/2013/08/08/d23-expo-star-wars-takes-over-disneyland-and-disney-world/

That the Captain EO film will be transformed into a 3D preview for the next Star Wars movie.

 

Két nap múlva szombaton végre lehull a lepel! :rock::yeah: Remélem lesz valami, mert már mindenféle forrás ígérgeti a nagy durranást most hétvégére :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előzetest én nem várnék, max pár szereplő bejelentést.

Casting hírek valóban jöhetnének már. Én úgy hiszem, hogy a forgatóköny már kész van, vagy a föbb vezérfonal megvan és ezek mentén a fontosabb szereplök már ki lettek választva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olyasmit vízionálok, hogy nagy tapsvihar keretében bevonul a színpadra Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew és Billy Dee Williams, és bejelentik, hogy mind szerepelnek az ep7-ben. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én erre számítok:

- Bejelentik a nagy 3 visszatérését (Han, Luke, Leia)

- Leleplezik a film címét.

- A film premier dátumát

- Esetleg még 1-2 fontosabb karaktert eljátszó színészt bemutatnak

- Egy concept art, vagy egy kis kedvcsináló előzetes, amit az ILM dobott össze, természetesen csak ilyen previz jellegű.

 

Valamelyik légyszíves valósuljon meg. Kellenek a morzsák az éhező fanoknak :para::P Bármilyen aprócska is, a gyomor meghálálja :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért nem várok semmi komolyat. Valahogy ennyivel a forgatás megkezdése előtt nem hiszem, hogy túl nagy dolgokkal elő lehetne rukkolni. Tényleg max. a szereplők leleplezése, vagy néhány koncepciórajz prezentálása, bár ez utóbbi nálam felérne a csalódással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs már két év a bemutatóig. Bár még az is sok, de azért már csepegtethetnek valamit. Mondjuk reálisan nézve szerintem is csak a nagy hármas bejelentése lehet a reális várakozás alapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy a 3 nagy bejelentése nem lenne akkora hír. Hiszen fél éve zsong ettől a net.. Persze, megírnák, hogy hivatalos, de a fanoknak ez elég egyértelmű.

 

Viszont a film címe, vagy egy két új színész. Na annak már lenne igazi hírértéke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahaogy nem vagyok izgatott. Pedig régebben mindig nagyon izgatott voltam az új filmek előtt. Még mindig azon az állásponton vagyok, hogy nincs szükség az új trilógiára. Majd talán akkor mejön a kedvem, ha meghallok valami hivatalosat a történetből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy a 3 nagy bejelentése nem lenne akkora hír. Hiszen fél éve zsong ettől a net.. Persze, megírnák, hogy hivatalos, de a fanoknak ez elég egyértelmű.

 

Viszont a film címe, vagy egy két új színész. Na annak már lenne igazi hírértéke.

A film címére ilyen korán ne is várjunk. Már kicsit ködös, hogy mikor tették közzé a korábbi filmek címét, de idén kötve hiszem, hogy megtudnák ezt a fontos infót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film címére ilyen korán ne is várjunk. Már kicsit ködös, hogy mikor tették közzé a korábbi filmek címét, de idén kötve hiszem, hogy megtudnák ezt a fontos infót.

Úgy rémlik, hogy a Sithek bosszúja címet 2004 nyarán kaptuk meg. Szóval szűk egy évvel a bemutató előtt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.