Ugrás a kommentre

Zene


Ajánlott hozzászólás

Én úgy értelmeztem hogy először valszeg az eljövendő JW zene egy darabját hallhatjuk. Utána úgy folytatódik a leírás hogy "Aztán..."

 

"First we seem to be hearing some pieces from the upcoming John Williams score. Then come the obvious new shots: Finns TIE Fighter escaping The First Order hangar bay, Han Solo handing Rey a pistol and saying, You might need this. ..."

 

Kicsit suta ugyan a leírás mert a zene a jelenetek alatt is hallható. De az is lehet hogy EW-ék csak spekulálgatnak.

Meg úgyis van a Star Wars zenék között egy csomó amire első hallásra kapásból rávágnám hogy az bizony nem Star Wars-os így engem nem igazán izgat hogy a spot elején levő zene nem illik bele a SW világába. Én speciel nem bánnám ha az a mjúzik egy TFA zenerészlet lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi bizonyos hogy Jani bátyánk vezényletével már fel is vették a film teljes zenei anyagát.

Most már akár ki is adhatnák hogy meghallgathassuk. Jaj de szép is volna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé eltér az eddigiektől.

...igen..Így a hivatalos plakát után, elvárnám, hogy az legyen rajta és ne csak a logó.

Lehet, hogy lesz alternatív borító is, mint anno a II. rész esetében.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Persze csak OT és Ep7 a háttérben..Várom a bejelentést, hogy a PT már nem kánon! :evil: )

Nyilván a Rebels utalásai, az hogy az ep.7 egyik felvezető novellájának már a cimében is ott van Dooku gróf vagy hogy az egyik legújabb játék (Disney Infinity 3.0) alapcsomagjában kizárólag prequel trilógiás érában lehet játszani az nem tényező.... de most hogy egy dalolászás mögött nem volt PT már tuti törlik....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dupla J. a Jimmy Fallon Show-ban elárulta hogy a Kanata várában játszódó Cantinás jelenethez Jani bátyánk nem akart zenét szerezni ezért a rendező és egy Lin Manuel Miranda nevű krapek végezte el helyette azt a melót.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor immár 3 változat lesz.

Sajnos az MM honlapja elég fapados infókkal szolgál és a bizonytalan megjelenés sem bíztató.

Én telefonon is beszéltem egy MM munkatárssal és ő először azthitte, hogy máris tudnak belőle adni, mert az ő gépük szerint nov 20 óta raktáron van. Aztán nyomkodott kicsit is mondta hogy mégsincs.. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de melyiket? Jó az kiderült, hogy drágábbik digipack, de azt még homály fedi, hogy a Limited Edition mit takar?

Nem értem, hogy miért nem lehet nyilvánosságra hozni a kiadványok specifikációit.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.