Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem tudatos a kinézet. Ha igaz bármelyik komolyabban felmerült pletyka, akkor jól fog passzolni a sztoriba egy ilyen Luke. :)

Csak nekem az a problémám, hogy sokan előre fanyalogtak, hogy milyen öregek már a szereplők, hogy fognak így jól teljesíteni lézerstukival meg fénykarddal a kézben, ehhez képest meg nemhogy 30, hanem egyenesen 50 évvel tűnik öregebbnek Luke a Jediben látottaknál. Ne öregítsük már meg még annál is, mint ami. Ehhez képest Ben majdhogynem tinédzsernek tűnik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy nyers kép. A filmben szerinted így fog kinézni? Ne nyavalyogj már minden sz*ron!

Ezt most nem tudom,miért kaptam, nem szoktam mindenen nyavalyogni, csak elmondom a véleményem,mint akárki más ezen az oldalon. Nem csak erre a képre értettem, akármelyik képet ha megnézzük Hamillről az elmúlt 4-5 hónapból, mindről az süt, hogy egy üknagyapót csináltak belőle, nyilván a filmben is hasonlóan néz majd ki, persze a ruházatát leszámítva. De ha ez baromi jól fog festeni a vásznon, ám legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az esetek 80% -ban siránkozol. Értem én, hogy ez a véleményed de így biztos, hogy csalódni fogsz a végtermékben. A filmben Hamill biztos nem így fog kinézni. De ha esetleg igen akkor annak célja lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak erre a képre értettem, akármelyik képet ha megnézzük Hamillről az elmúlt 4-5 hónapból, mindről az süt, hogy egy üknagyapót csináltak belőle, nyilván a filmben is hasonlóan néz majd ki, persze a ruházatát leszámítva. De ha ez baromi jól fog festeni a vásznon, ám legyen.

Ha egy bölcs, idős, némileg megtört, az élet által megtépázott jedi mestert akarnak ábrázolni, akkor igen, jól fog festeni. Valószínűleg ezt a hangulatot akarják előzetesen is erősíteni ezen képekkel. Vagy nem, de akkor meg nem így fog kinézni. Majd úgy sminkelik meg cicomázzák, ahogy a szerep megkívánja és +/- 10 év simán áthidalható. Amúgy szerintem nem tűnik öregebbnek, mint Ben, ráadásul nincs is túl sok korkülönbség az Ep.7 Luke és az Ep.4 Obi közt, számolgass utána. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

érdekes kép, most akkor szakállasan forgatott vagy sem? a sminkesek is felteszik ha kell a filmben ha meg leborotválta akkor neki nem kell, de akkor miért volt a korábbi képeken szakállas , persze simán lehet, hogy megunta és mivel jönnek a riportok nem akar lecsúszott hajléktalan alkesznak kinézni

 

nem rossz egy fiatalos Luke jobban ki tud teljesedni

 

és milyen Vaderes beállás...csak, hogy a Luke rossz oldalra áll teóriát erősítsem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a válaszod nem válasz a kérédsemre...de igaz lehet:)

Azt kérdezted, hogy szakállasan forgatott-e, amire a válasz minden bizonnyal egy igen, hiszen elég nagy butaság lenne szakállt növesztenie, hogy szakáll nélkül forgasson aztán, majd a forgatás végén levágnia a szakállát. Ez kb. mintha a készítőket szívatná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nálam viszont a "gonosz cyborg Luke" elméletet végleg kizárja. A concept artokon lévő cyborgnak nincs szakálla, Hamill viszont láthatóan csak és kizárólag a szerep miatt lett Gandalf, szóval a főgonosz kilétét máshol kéne keresni. Bár a keresztes lovagos kép kikerülése óta kicsit elbizonytalanodtam, de majd meglátjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kikerült látványtervek nem biztos hogy a végleges megjelenést mutatják. Sőt biztos hogy nem hisz az egyik a már ismert bázist régi fajta X-wingekkel mutatta, miközben a forgatási fotókról tudjuk hogy az X-wingeket újragondolták. Ugyanigy a sötét Luke kinézete is átalakulhatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

érdekes kép, most akkor szakállasan forgatott vagy sem? a sminkesek is felteszik ha kell a filmben ha meg leborotválta akkor neki nem kell, de akkor miért volt a korábbi képeken szakállas , persze simán lehet, hogy megunta és mivel jönnek a riportok nem akar lecsúszott hajléktalan alkesznak kinézni

 

nem rossz egy fiatalos Luke jobban ki tud teljesedni

 

és milyen Vaderes beállás...csak, hogy a Luke rossz oldalra áll teóriát erősítsem :D

 

Lesz szakálla, de nem végig az a bozontos ortodox pátriárka szakáll. Minden forgatási helyszínen más volt a szakáll hossza. Amennyiben igaz a remete/elrabolva teória, úgy a filmben elsőként ezzel a bozontos szakállal fogjuk látni, utána pedig a kisebb szakállal. Tehát a filmet fordított sorrendben rögzítették, magyarán; utoljára vették fel az első jelenetét, mert addigra nőtt meg a szakálla, míg elsőként rögzítették a későbbi jeleneteket, amiben már nincs nagy szakálla.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

köszi Zééé így már jobban vágom és örülök, hogy értetted a felvetésem :)

 

Ezek még csak teóriák, lehet, hogy semmi közük a valósághoz. De az utolsó jeleneteket Hamillal rögzíthették, hiszen Ford is már végzett pár hete a rá eső résszel. És mivel Hamilnek most volt a legkócosabb a haja és a szakálla, így vélelmezhető, hogy most vették fel az első jeleneteket, amiben így látjuk majd először....de lehet az is, hogy a film végére megbuggyan (erről is szóltak hírek) és esetleg egy záró jelenetben látjuk ilyen csövesnek, amint mondjuk őrületében a falat kaparja. :D

 

Akármi is lesz, az biztos, hogy a kinézete a film során sokat fog változni.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.