Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...
Buliban is tejet kéne innod Frenkie! :)

Hát persze...én tegnap voltam az éjszakában (hajnal négyig). Sokkal nagyobb ja a cigizés. A végén már a marha nagy füsttől volt hányingerem, nem a szesztől. Mondtam is a havernak, hogy engem nem érdekel már semmi, innen húzok (kifelé jövet letéptem egy jobbik plakátot a villanyoszlopról :) . Még szerencse, hogy egy rendőr se látott, mert abból biztos bajom származott volna :para: )

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal nagyobb ja a cigizés.

Na ja, ezt én is így gondolom. A cigizéssel nem csak magának árt valaki, hanem másoknak is, és szörnyű az a füst.

Persze, ha valaki az ivást is túlzásba viszi, és kibújik belőle a szörny emiatt, akkor az sem jó. De ez azért nem jellemző, ritkább eset, és talán csak magával szúr ki akkor is az illető :)

Hehe, én már jártam úgy, hogy könnyűzenei plakátot kértem a plakátragasztóktól és adtak! De Te más céllal szaggattad biztosan :) A kis rongáló :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno egy oszt társam kedvéért kopasztottam pár Dj BoBo plakátot. Visions-t asszem.

Én meg öcsémnek szereztem Szegeden azt a plakátot osztálykiránduláson. De nekem adtak kérésre, mert épp akkor ragasztották :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó az osztálykirándulás, emlékszem anno amikor az egyik határ fele voltunk el, megfordítottuk az irányjelző táblát és hazafele szlovákiába kötöttünk ki :)

Kaptam is érte igazgatói "dícséretet" :(

:peace: Nagyon jó sztori :hmm:

Az osztálykirándulások azon alkalmak közé tartozik, ahol a legtöbb diák először rúg be (csak hogy témánál maradjak), gyújt rá, stb :) Vagyis középiskolás koromban így volt, ma már biztos más a divat. Még jó, hogy az osztályfőnökünk tudta az ilyesmiket, megértő, türelmes volt, és egy olyan fazon, akivel jól el lehetett dumálni ilyenkor (na máskor is, de a kirándulás más eset).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.