Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Csak azért írom, mert hihetetlen közlés kényszerem van, DE: :)

Itt van az utca végén a szalon sör gyár és éjjel főzik a lőrét. Most is olyan sör szag terjeng itt a szobában, hogy már ettől simán belehet rúgni. :) Néha megfájdul a fejem, olyan, mintha egy cefréskádban élnék, ahonnan nem lehet kimászni. Öröm az ürömben, hogy a diák kedvezmény 10%! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért írom, mert hihetetlen közlés kényszerem van, DE: :)

Itt van az utca végén a szalon sör gyár és éjjel főzik a lőrét. Most is olyan sör szag terjeng itt a szobában, hogy már ettől simán belehet rúgni. :) Néha megfájdul a fejem, olyan, mintha egy cefréskádban élnék, ahonnan nem lehet kimászni. Öröm az ürömben, hogy a diák kedvezmény 10%! :)

Irigyellek!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A diákkedvezmény 10 %... Öööö... hmmm.... :) Most felrémlett előttem a kép, amint a tinédzserek ott fetrengenek a gyárkapu környékén mata részegen... :) (Persze tudom, hogy ez a 18-at betöltött diákokra vonatkozik, de mégis ez ugrott be... :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki esetében egyetemistákról van szó :D

 

 

HEHEHE, még ifjabb koromban sem ittam, matt részegre magam. Lehet, hogy ezért nézeki 15 nek még mindig?! :D Meg himnemű haverok mondták, hogy hosszú távon illúzió romboló egy tök részeg csaj. :D

 

De jó sörök vannak az tény! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HEHEHE, még ifjabb koromban sem ittam, matt részegre magam. Lehet, hogy ezért nézeki 15 nek még mindig?! :D Meg himnemű haverok mondták, hogy hosszú távon illúzió romboló egy tök részeg csaj. :D

 

De jó sörök vannak az tény! :)

Hugi drága, rövid távon is gusztustalan tud lenni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Ody: Gondoltam, ez testhezállóbb topik, úgyhogy ide válaszolok.

 

Én mindent szívesen iszom, ami jó, és szinte biztos vagyok benne, hogy minden italféleségben meg tudom találni azt, amit meg tudok szeretni (kérdés persze, hogy ez mibe kerül). Az, hogy épp mit iszom, innentől kezdte hangulatfüggő. Leggyakrabban borozni szoktam (mostanában a Polgár Pincészetet preferálom, de az egri Tóth István is jöhet, meg St. Andrea Napbora stb.), de szeretem a whiskyt is, meg az angol és a búzasöröket. Agárd és a Rézangyal is ide tartozik, természetesen. :) Pezsgőből viszont még nemigen sikerült kiemelkedőt találnom, bár tavaly a pécsi Pezsgőházban kóstoltam pár finomabb tételt.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem az első találkozásom a whiskey -vel annyira balsikerű volt, hogy azóta még a szagát se bírom. Mondjuk ezt nem is bánom. :) A borok közül még mindig az viszi a pálmát amit egyszer Wallatosnál ittunk Bomarral. Azóta se sikerült rájönni milyen volt konkrétan. Egri gyártmány volt ez 100%, ízileg pedig olyan, mintha szőlőlevet ivott volna az ember. Lehet, hogy meg kellene kérdeznem Attilát eme termékről. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is borozni szeretek elsősorban, ha már az alkalmi alkoholfogyasztásról van szó. Kedvenc pincészetem nincs, általában a félszáraz fehér borokat kedvelem a legjobban, mostanában az Irsai Olivér ízlik a legjobban, de azért sok függ a vacsorától is, amihez épp fogyasztja az ember, mert a jófajta vörösbort sem vetem meg. :)

 

Sütemények terén pedig a túrós rétes és a bögrés mákos a kedvencem, és talán ezért is ezeket sütöm a legszívesebben, azon túl, hogy nem is túl bonyolultak. :) Bár ez itt már OFF, hiszen ezekkel biztos nem fogom tönkretenni magam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem pénteken kináltak meg egy pohár 12 éves Johnny Walkerral.Nekem sem lesz a kedvencem.Valahogy az íze nekem nem jön be.Mondtam is az embernek hozzál inkább sört.

Nálam a sör az etalon.Szeretem az ízét, meg nagyon jó szomjoltó.Bulikon szinte csak sört iszom.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is a bor, azon belül is a vörösbor a favorit. Esetleg, ha haverokkal többen összeülünk, akkor Leo (Vadász) formában "tálalva". Illetve jöhet az Unicum, abból is inkább a Next, a Jäger, de én sem vetem meg a Whiskey-t. Sörből meg inkább a buzasör, vagy Dreher, a többi annyira nem jön be (a barna sörtől meg a hányinger kerülget egy korty után).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Nem nagyon szoktam sört inni, de ha iszok akkor továbbra is Arany Ászok. Nagyon kellemes íze van, főleg a frissen csapoltnak!

 

Ez meglepett.Azt gondoltam inkább sörös vagy mint boros.Mármint a fórumtalik alapján.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.