Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Skacok, tisztára azt éreztem tegnap (vagy már ma :D), hogy öreg lettem az éjszakás összejövetelekre :) Már éjfél után álmos lettem. Na mondjuk kettő felé a többség lelépett, a többiek is három előtt, én maradtam utoljára, és szinte mindenki ifjabb volt nálam, így talán mégsem a kor volt a baj? :D Na ja, akinek meg kell várnia a hajnali első vonatot, az így jár :o Azért jó muri volt, mindenféle piákkal (csak módjával ittam, de azt egymás után) :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó az osztálykirándulás, emlékszem anno amikor az egyik határ fele voltunk el, megfordítottuk az irányjelző táblát és hazafele szlovákiába kötöttünk ki :)

Kaptam is érte igazgatói "dícséretet" :D

Mi meg Aggteleknél levizeltük az államhatár táblát :D

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi meg Aggteleknél levizeltük az államhatár táblát :D

 

 

Donát.

Karrde: Csak annyi a baj, hogy nem szoktad meg a bulizást. Egy-két alkalom, és nem lennél álmos éjjfél után. :) Egyébként milyen szeszt ittál?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Csak annyi a baj, hogy nem szoktad meg a bulizást. Egy-két alkalom, és nem lennél álmos éjjfél után. :D Egyébként milyen szeszt ittál?

Én azt mondanám, hogy már elszoktam tőle :) Vissza kellene rázódni. Jó kis ütős házibort, whiskey likőrt, P.Coladat (ha jól emlékszem annak a fehér löttynek a nevére). Semmi extra. A sörhöz nem volt hangulatom, pedig semmi bajom vele. Inkább mérgeztem magam ezekkel a pancsokkal :D Azokat is egymás után fél órán belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Egséz életemben, ami már jó rég tart {Sztem :D} egyeteln egy korty alkoholt ittam. :D

Ja és persze még cigit sem szívtam és nem is fogok. :)

Persze sokan - elég sokan ezt furcsálják, de nem érdekel :D - Jobb dolgokra is tom költeni a pénzem :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és persze még cigit sem szívtam és nem is fogok. :)

Persze sokan - elég sokan ezt furcsálják, de nem érdekel :D - Jobb dolgokra is tom költeni a pénzem :D:P

Nagyon helyes :D Ne is érdekeljen, hogy mit gondolnak, a lényeg, hogy Neked így jó. Szívni én sem szívok (max képletesen :D), nem is fogok. Inni csak néha, ha alkalom van rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így lenne helyes: Piák, kaják, cigik, nők - avagy hogy (ne) tedd tönkre magad

Ezzel most teljesen egyetértek. Egy kész idegi roncs vagyok a nők miatt, vagyis csak egy nő miatt...de az is épp elég. :)

NA mind1 nem siránkozom. Megpróbálom önként elereszteni mindazt ami fontos a számomra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Júliusban megyünk Horvátországba nyaralni.Ott még adok az alkoholos mámornak(kirínék a társaságból ha nem).Hazatérés után soha többet nem iszok alkoholt.

No az derék lesz. És nyugodtan elkezdhetsz már ott is visszafogni, hogy ne ríjál ki de azért mindenki más többet igyon mint te:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A soha többet egy elég hosszú táv, de dícséretes az elhatározás. Egyébként csak úgy megy, hogy egyáltalán semmit soha nem fogsz inni (ami alkohol)? Ha kicsit is iszol, utána nem bírod megállni? Bocs, hogy így kérdezősködöm ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Júliusban megyünk Horvátországba nyaralni.Ott még adok az alkoholos mámornak(kirínék a társaságból ha nem).Hazatérés után soha többet nem iszok alkoholt.

EZ egy elég érdekes elhatárózás, és véglegesnek hangzik.

Én nem vagyok híve az ilyen végleteknek.

De ha szerinted ez jó elhatározás, akkor sok sikert hozzá.

BÁr megfontolhatnál egy olyan döntés is, hogy azt fogadod meg, hogy

pl. csak 1 pohárral iszol... stb.

A másik dolog pedig az, hogy én soha se vedelnék csak azért,hogy ne ríjak ki a társaságból.

MIndenesetre arra kíváncsi leszek,hogy meddig fogod bírni alkohol nélkül... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.