Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Nem minden jó, ami különleges. :P

Én egyszer ittam Berlinben egy Berliner Weiss nevű limonádé-búzasör keveréket, mint helyi speciálitást (ez valami hasonló lehet, mint a lent említett bodzás változat), de olyan rosszul lettem tőle, hogy aznapra nem volt gond az evéssel. :D

Egyébként sem szeretem a sört, de ettől függetlenül sem nem tudom képzelni, miért jó a kesernyés ízét gyümölcslevekkel keverni. Annyira más karakterű ízek ezek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belgiumban nagy hagyománya van annak hogy a sört gyümölcslevekkel keverik.Lehet is kapni.Van mindenféle.Pont mostanában fogok menni az Auchan-ba(nagy sörvásár van), és ott most a vásár keretében jóval olcsóbban hozzá lehet jutni ezen sörkülönlegességekhez.A Radlerrel egy baj van, hogy olyan mint borban a kannás.Nem véletlenül olyan olcsó.

Ha igazán jót akartok inni, akkor a Gössernek árulják kb két hónapja a citromos változatát(sárga cimkés az üveg).Valami isteni finom.2 % alkoholtartalmú, tehát semmi.Olyan jól eltalálták a sör és a limonádé elegyét, hogy le a kalappal.

Én meg amúgy is nagy sörös vagyok, de olyan is megkóstolta aki nem szereti a sört és neki is ízlett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhet több ilyen tipp is, aki alig iszik néha-napján, legalább tudja, mit keressen :) Mindenesetre ezt keresni fogom, kíváncsi lettem rá :D Úgyis megyünk hamarosan Balcsira, ott meg igazán jól jönnek az ilyen italok :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhet több ilyen tipp is, aki alig iszik néha-napján, legalább tudja, mit keressen :D Mindenesetre ezt keresni fogom, kíváncsi lettem rá :P Úgyis megyünk hamarosan Balcsira, ott meg igazán jól jönnek az ilyen italok :P

Ha már Balaton akkor az északi vagy a déli part a nyerő szerintetek? Hol érdemes sörözni :)

Csak fogjatok ki jó időt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Balaton akkor az északi vagy a déli part a nyerő szerintetek? Hol érdemes sörözni :D

Csak fogjatok ki jó időt. :P

Én is a délit javaslom, mi is oda megyünk :P Köszi, remélem, jó idő lesz, bár csak jövő hétvégén indulunk :) Addigra csak felmelegszik a Balaton :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.